reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kami- ja dalej od Ciebie i nie zawsze czuję. Wczoraj cały dzień ze dwa razy, w nocy nic a nic, a dziś rano dopiero porządne ruchy.
 
reklama
ewcol3 ja dzisiaj mam plan taki: albo wersja na słodko, czyli naleśniki z nutellą i bananami, albo wersja obiadowa, czyli naleśniki ze szpinakiem :-) Jak chcesz to popołudniu napiszę przepis na te drugie.

kami-30 ja na szczęście od 20 tygodnia zaczęłam powoli czuć pierwsze ruchy. Na początku były znikome, czasem dwa dni przerwy i nic. Teraz zauważyłam, że maluszek ma swój rytm dnia. Rano, jak już jestem w pracy, mam wrażenie, że pływa od prawej do lewej, potem coś majstruje po prawej. Potem nic nie czuje (ale też specjalnie się nie wczuwam), no i na noc szaleństwo się zaczyna. Powoli czuje coraz mocniejsze uderzenia :-):-):-)
 
Heja Ho!

Ale wy my macie pisane.. :szok: nie sposób Was wszystkie ogarnąć :-p
U nas pogoda ładna.. byliśmy z młodym z rana na spacerze, zahaczając o pączki :-D

Co pasów to ja jestem ZA! Trzeba je tylko w dole brzuszka umiejscowić :tak: to jest dla bezpieczeństwa naszego i dziecka.. w razie wypadku to one nas uchronią.. i nie chce nawet sobie wyobrażać wypadku z ciężarną bez zapiętych pasów..

SIERPNIOWA z nutellą i bananami :tak: pycha!!

CALTHA fajne takie warsztaty :-) no i przede wszystkim dowiedziałaś się ważnych rzeczy.. ja bym chętnie zobaczyła tą stronkę gdzie są wypożyczane te pasy :tak:

ATANA ojj tak.. dobry dentysta to podstawa.. ja wywalam 120zł za wizytę ale dentysta dokładny i fajny koleś :-) w sumie u mnie wszyscy chodzą.. dzieci pewnie też będą ;-) ja kiedyś chodziłam na NFZ i litości.. no i oczywiście w ciąży chodzę, wizytę mam 1 kwietnia :-)

EDYS ah ten stresik przed wizytą :-) będzie dobrze!

MADISON a nie podoba się nasza lista? :-p jak chcecie to można zrobić ale moim zdaniem bez sensu.. w naszej liście są wszystkie dane, po kolei dni porodu i oczywiście płeć :tak: u góry statystyka ile mam, jakie płci itd więc wszystko jest czarne na białym ale oczywiście jak chcecie.

pisałam do LILITH ale niestety nie odpisuje.. po doopie powinna dostać :sorry2:


Miłego dnia!
 
Jak si eniemyle Madison dostrzegla moj humor dobry.Kochana ja zazwyczaj mam dobry humor.Ja sie nigdy na ludzi niegniewam jak nietrzeba niezloszcze ja bardzo pozytywna i zakrecona osoba.Ale ciaza jakos niebardzo na mnie dziala i ostatnie zdazenia z sasiadami tak na mnie podzialalo ze szok.Niedopoznania bylam.

Jedna z was przesylala sloneczko,dziekowac dodtarlo swieci moze niepelna geba bo cos zaduzo gwizdze ale niech mu bedzie.Bylismyw sklepie opiz na "zakupach"
 
Witam na chwileczke. Wybaczcie nie mam ostatnio czasu na doczytywanie. Wczoraj znowu wyladowalam w szpitalu o 15.30 mialam mega bol glowy, krwotok z nosa i cisnienie 150/100 mimo iz biore 2 razy dziennie leki na cisnienie. Pojechalismy do szpitala znowu lezenie na szczescie cisnienie zaczelo spadac ale bol glowy odpuscil dopiero okolo 19-20... teraz za kazdym razem kiedy mam wyzsze cisnienie musze jechac do szpitala zeby przebadali mi mocz na obecnosc bialka bo grozi mi ten stan przedrzucawkowy. oczywiscie do kompletu musialam wczoraj zaliczyc wymioty. Dzisiaj juz czuje sie duzo lepiej ale za 1.5h mam wizyte u poloznej kolejne badanie moczu i cisnienia. Mam nadzieje ze dzisiaj zadnych cyrkow juz nie bedzie. Od wtorku moj zastepca zaczyna prace, ja ostatnio mega sie oszczedzam i staram sie jesc ile moge mam nadzieje ze maluchy ladnie na wadze przybiora i po sobotnim usg bede zadowolona i dumna z nich. Ogolnie mam 1kg no w porywach 1.5kg na plusie. Mam nadzieje ze u was o wiele lepiej niz u mnie. Tulam mocno wszystkie i glaskam brzuszki
 
reklama
Martuśka - wszystkiego najlepszego B044R.jpg


Domi - trzymam kciuki, żeby wszystko szybko wróciło do normy :-)
 

Załączniki

  • B044R.jpg
    B044R.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 33
Do góry