reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja nie mam uczulenia na depilatory w kremie tylko się bałam bo to jednak dosyć mocna chemia, ale mój gin też twierdzi, że można to już nie będę miała oporów, zwłaszcza, że takie golenie w ciemno może się nieciekawie skończyć :-)

Dziewczyny, ja też z tych co się panicznie bały dentysty, ale któregoś pięknego dnia dotarło do mnie, że albo pójdę do stomatologa albo szczerbata będę, a łażenie bez zębów to raz, że nie uchodzi w tak młodym wieku a dwa implanty są pieruńsko drogie :-)
Poszłam lata temu blado sina, z góry zaznaczyłam, że ja się dentysty boję, od razu proszę znieczulenie bo u dentysty godności i honoru nie mam tylko krzyczę :) Kobieta się uchachała, trzasnęła mi znieczulenie i wystarczy. Chodzę na bieżąco, mam wszystko poleczone, są teraz super środki znieczulające, w ciąży również można je stosować, jak któraś wrażliwa to zamykać oczy i nie patrzyć co się dzieje i naprawdę nic nie boli, oprócz kieszeni :-)
 
reklama
Hej poranie!
Czytając was odniosłam wrażenie, że mieszkacie chyba gdzie indziej... U mnie słoneczko grzeje, aż miło choć póki co tylko 11 stopni ale bezwietrznie więc po bułki w samej bluzie śmigłm;)
Atana Ty to masz poczucie humoru;) Ja do dentysty nie śmigam, bo mega się boję nawet ze znieczuleniem. Obiecałam mojemu P., że pójdę po ciąży. Już z 4 lata nie byłam, aż wstyd, a mam jednego do wyrwania;/ Wiem, że niby można stosować znieczulenie w ciąży, ale ja w to tak średnio wierzę, że to takie mega bezpieczne, a poza tym sama wizyta to taki stres, że na pewno zaszkodzi bejbolowi.

Przesyłam i dla Was troszkę słońca!!!
 
Uwierz mi, ja się naprawdę bałam a jak się znajdzie dobrego dentystę to się można przekonać, że nie taki on straszny jak go malują :-) Znieczulenie stomatologiczne to znieczulenie miejscowe nie ma wpływu na dziecko, a lepiej je zrobić niż miałoby boleć, stres na maluszka też źle wpływa :-)
Dziewczynom z Krakowa mogę dać namiary na bardzo dobrą dentystkę :-)
 
Ja tez sadyste omijam szerokim łukiem kiedyś juz tu o tym pisalam ,,,póki co zebiska mam zdrowe i biale i wole je szorowac pare razy dziennie niz odwiedzic ta intytucje heheh ostatni raz bylam 15 lat temu i nawet nie wiem jak to jest znieczulenie na sama mysl mam stres ,ale wiem ze kiedys nadejdzie moja chwila prawdy :-/
 
Bo to zależy od jakości zębów, ja niestety mam z tych co się robią ubytki i gdybym tego nie kontrolowała to naprawdę byłabym szczerbata :-) Mama mojej koleżanki ma 60 lat i 2 plomby (słownie: DWIE) :-)

A u części z nas ten uraz się wziął z socjalistycznych gabinetów, wszystko robiło się na żywca, materiały były kiepskie, niekiedy zamiast pomóc taki rzeźnik jeszcze bardziej szkodził no i cholernie bolało, ja to wszystko pamiętałam i też musiałam się przekonać, że teraz to całkiem inna bajka :-)
 
Hej u mnie taż pogoda ladna, co prawa słoneczka nie ma, ale jest cieplutko. Nie mam pomysłu na obiad :zawstydzona/y: ani chęci na jego robienie. Też martwię się o Lilith - wiem, że miała się przeprowadzać, ale coś długo to trwa. Muszę się ogarnąć i iść do sklepów, może mnie coś natchnie z tym obiadem. Do później :sorry2:
 
U mnie pogoda raczej kiepska nie zanosi się , że będzie słoneczko:no: ja już po porannym spacerku i kawusi czas wydumać coś na obiadek;-)
 
U mnie dzisiaj tradycyjny polski obiad :) Kotlet, kapusta kiszona zasmażana i ziemniaczki :-)

Pogoda jest niezła, przynajmniej przez szybę tak się wydaje, niedawno wstałam i jeszcze rozdyźdana jestem :-)
 
Atana widzę , ze idziemy "łeb w łeb" ;-) czujesz już wyraźnie ruchy???? Moje są ale słabe jakieś , wizytę mam dopiero 4.04 u moje ginki
 
reklama
Kami - wyraźnych to nie, ale ja cały czas myślę, że to z tych względów, że to moja pierwsza ciąża, i że gruba jestem :-) Cały czas mam natomiast wrażenie, że coś delikatnie tam w środku się dzieje. Z tego co czytałam to w takim przypadku jak mój, kopniaczki to można poczuć nawet dobrze po 20 tygodniu. Ja do ginekologa idę dopiero 14.04. To jeszcze taka masa czasu... :-)
 
Do góry