reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Madison tak neistety bywa przy blizniakach.Ja np dostalam zalamania jak poszlam podczytac pazdzierniowki.Co druga robi kilka musialo miec zabieg usoniecia ciazy,zakonczenia ciazy i tak dalej.Moja koleznaka tez z babyboom z mam z wloch tez miala zabieg zatrzymania ciazy bo malenstwu nierozwinely sie wogole raczki i nuzki tylko sama glowka serduszko i korpus.
Ech straszne to...


Dziewczyny skopiuje wam to co pisalam do mamy bo juz mi pisac sie niechce i powiedzcie mi co ja mam robic czy sie wsciekac na dziecko czy na nauczycielke.Dla wytlumaczenia sienze to biologia a 6 to tak jak w PL 2

z sasha myslimy co z baba od sience zrobic
max napisal sprawdziany dwa na 6
z jednego 6 z drugiego 6-
ona z nimi prowadzi jedna lekcje potem kaze przeczytac cos uwaznie w ksiazce i na nastepna robi sprawdzian
i tak dzieciaki z sienze lapia same zle oceny
i tak naprawde czlowiek niewie na kogo sie zloscic
czy na maxa ze malo sie przylozyl
czy na babe ze ich zle uczy
w pierwszej klasie uczyla ich anglieskiego po roku zupelnie nic nieumieli
w zelszym roku uczyla muzyki
to samo
nawet jednej piosenki nieznali
w tem roku to sienze
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj zrobilam wiosenne porzadki w domu. padam na ryj (bo twarzy,to ja o dzisiejszy dniu już nie mam). idę zdychać do wyrka.
 
Witam witam ,dzien uznaje za rozpoczety:-)
A do łatwych nie bedzie nalezal :-/ bieganiny duzo sie szykuje i dalsza czesc rozkopywania ogrodu bleee od 13 bede tu miala 5 chlopa hahah i wymyslilam ze odpale grilla i niemieckim zwyczajem dostana kielbachy z bula i salatka aaaa co przeciez w kluseczki sie nie bede bawic ,a zawsze cos tam skubna ,do tego piwko w lape i mam nadzieję ze dzis im robota pojdzie lepiej !!!!!
Dzis swietuje półmetek !!!!!
Anna widze ze Ty juz tez obecna wiec stuk kawkami :-)
Ok musze leciec sie myc bo cos dzis czasu nie ogarniam a zaraz musze budzic malego :-/
 
Ewelinko jakzeby inaczej poranek bez nas obu :) tyle ze pierwsza niepisalam co bym na natreta niewyszla.
Ja dzisiaj bez kawki.Wlasnie sie jako tako pomalowalam(cos mi ostatnio makijaz estetyczny i fryzura nieida)
I trzeba z wsiurem isc cos by sie wysiural.Dzicko sniadanie je moze do 8 zje ...

Ja dzisiaj w planach mam robienie orzeszkow.Kupilam wczoraj wypiekacz do orzeczkow i ciastek nadziewanych w lidlu :) teraz trza cos porobic.Tylko niewiem czym je nadziac.
U nas orzechy wloskie sa cholernie drogie wiec trzeba dobrze pomyslec co by tu wykombinowac :)
 
reklama
No ladnie to wychodze na natreta haha tylko ,ze z rana najlepiej mi pisac i nadrobic co tu sie dzialo w ciagu dnia :-)
Co do orzechow to ja sie na tym nie znam ,wogole to ja z tych co gotuja chetnie ale juz jakies wynalazki to jakos nie mam wizji :-(
Ja zaraz w trase i przy okazji na zakupki ,moze uda mi sie kupic cos dla siebie bo mimo ze szafy mi sie uginaja to jakos nie czuje komfortu w tych ciuchach taka napompowana sie robie i chcialabym cos dluzszego sobie kupic .... co do plaszczyka to kupilam jakies 3 tyg temu w c&a -no raczej to taka dluzsza kurteczka ,ale wygodna takze to mam z glowy
 
Do góry