reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kahaka - sukienkę to ja nawet już mam :-D Wiesz, ja mam hopla na punkcie kiecek więc zawsze miałam ich dużo, teraz też kupuję na zaś. Wypatrzyłam taką bardzo ładną ciążową koronka + elastyczny materiał, kolor jest bardzo ładny taki morski :) I jeszcze jest trochę miejsca jakby mnie przybyło :-)

sukienka george1.jpgsukienka george.jpg
 

Załączniki

  • sukienka george.jpg
    sukienka george.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 33
  • sukienka george1.jpg
    sukienka george1.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Atana sukienka śliczna:) Podoba mi się połączenie koronki w sukienkach:)

kahaka codziennie na fb podglądam Twoje cudeńka:) Powiedz mi jak u Ciebie z kosztem wysyłki jest?
 
Cześć dziewczynki :-)

nareście ładna pogoda :-) wczoraj miałam dzień w biegu.. lekarz, goście itd :confused2: padłam jak kawka o 21 :-D a dzisiaj jedziemy na urodziny babci od mojego G.

KAHAKA my kupujemy papcie z Befado, bardzo dobra firma :tak: ja sobie w poniedziałek kupiłam buty z lasocki, jak nigdy czerwone i jestem mega zadowolona i zaciesz straszny :-D

ANGIE zrób te badania dla świętego spokoju :-) miałam wcześniej Ci odpisać.. jak Ci się nudzi to zamiast czytać głupoty w internecie to weź do ręki dobrą książkę albo obejrzyj jakiś film :-):-)

JOANNA gratuluję synusia!! :-)

ATANA super, że udało się ustalić termin :-) ahh będzie to piękny dzień!


apropo wanny, pryszniców.. my mamy prysznic ale przymierzamy się do zmiany i kupienia z głębokim brodzikiem

z goleniem to na razie daje radę ale pewnie za jakiś czas będę potrzebowała pomocy mężunia :tak: w pierwszej ciąży w ostatnich tygodniach to G.mnie golił.. dał facet radę :-D


Miłego dnia Sierpnióweczki :-)
 
ojaka wysyłka poleconym ekonomicznym 8 zł, priorytetem 9 zł. W tej cenie do koperty wejdą 3-4 lekkie ubranka. Zapraszam ;) Pod koniec tyg pewnie nowe rzeczy będą
Atana sukienka cudna! Mój kolor hehe :)

Ech i w błąd was wprowadził am z Bartkiem... Rozmawiałam przed chwilą z kuzynką. Mały ma rozległe uszkodzenia mózgu i nie będzie w pełni sprawny :((( matko jak mi go szkoda :((( i się zaczęłam cholernie bać tych pneumokoków...
 
Sierpniowa - a nie możesz przełamać np. na pół tych tabletek? Ja nie biorę witam, tylko magnez, też są spore, ale od dziecka nie miałam problemu z łykaniem :-)

Atana te moje są akurat żelowe, z jakimś płynem w środku i raczej nie do łamania. Co prawda sprawdziłam i przegryzłam, ale szło się porzygać po tym :-) No ja jestem jakaś wypaczona jeżeli chodzi o tabletki, bo od małego mam duży problem z połknięciem czegokolwiek bez rozgryzienia. Dziwne, bo nie raz kartofel mi utknął w gardle i jakoś poszło:-)
 
KAHAKA Jezu tragedia :-( taki maluszek.. my będziemy Michała szczepić w wakacje jak skończy 2 latka..

SIERPNIOWA to może zmień te witaminy.. szkoda się męczyć :sorry:

CWIKLA w taki dzień to nic się nie chce :-p przynajmniej będziesz miała porządek w zdjęciach ;-)
 
Kahaka dramat,szkoda takiego maleństwa:(
To zaraz lecę poszperać na Twojej stronie,ale teraz skupiam się na pajacach i bodach:)

My szczepiliśmy Filipa tylko na Rota. Drugą dzidzię na pewno też na to zaszczepimy i myślimy nad pneumokokami. Jest tych wydatków,ale myślę że warto. U nas Filip ma alergię i lekką dziecięcą astmę.

U nas dziś na obiadek rosołek i spagetti:)
 
Juz po :p Wszystko ok, na 200% chłopak :p a wiercił się mały łobuz nie możliwie ;P ... teraz bd masakra z imieniem, bo z moim M mamy dwa różne gusta dotyczące tej kwesti :p
 
reklama
Do góry