reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hejka :-)

Ja dzis obudzilam sie jak skowronek :-D
Mam taka jakas ochote dzialac !!!pewnie zaraz mi przejdzie hehehe
Co do zabobonow z myciem to nawet nie mialam pojecia ,ze cos takiego jest i sie usmialam bo naprawde czy ktos w to wierzy ??? My termin na sierpien wiec upaly nas raczej nie ominą i jak tu sie nie myc :-/ maz by mnie chyba z domu wyrzucil hehehe
O swoim samopoczuciu to juz nie wspomnę !!!!
U nas rusza pelna para remont ogrodu wczoraj zakupilismy kostke i zamowilismy firme ktora zrobi nam studnie (woda do basenu i trawy musi byc) ,cieszę sie ze wreszcie cos sie ruszylo!!!
Co do wanny i prysznica ja mam w jednej lazience ogromna wanne a w drugiej dla meza prysznic bo on woli szybko sie umyc ,a nie wylegiwac :-/
Gdybym miala jedna lazienke napewno zdecydowalabym sie na opcje wanny ze scianka praktyczne i wygodne w jednym chodzby ze wzgledu ze moj maly tez lubi bawic sie autami w pianie u nie wyobrazam sobie myc dziecka pod prysznicem nie dosc ze ty mokra to jeszcze cala lazienka heheh
Miłego dnia :-*
 
reklama
witam kobity z rana.Ewelinka to ja dzis przeciwnie,wstalam ale nie jak skowronek a jak wsciekla osa.Niewiem czemu ostatnio juz mniez aczyna wszsytko wkurzac.Wkurza mnie ze maz z rana lezy zamiast mi pomuc.Wkurza mnie ze jak wchodze do kuchni i wypuszczam zajca to mi z radosci biega miedzy nogami i podskakkoje jak szczeniaczek.Wkurza mnie ze wygladam jak szafa 3drzwiowa mimo ze plus 5 kilo na liczniku ja wygladam jakbym juz z 20 przytyla.Niewiem chyba hormony mi szaleja.Niemyslcie sobie ze ja zrzeda.Ja osoba ktora zazwyczaj usmiechnieta i wogole pozytywnie do zycia nastawiona.Tylko jakos ostatnio sytuacja nietaka :/

Co do lazienki mi sie marzy wanna.My mamy 3 lazienki i wszytkie 3 zamale zeby wsadzic tam wanne.

Dzisiaj prowadze synka na 8 i mam z nim spokoj az do 16 ech jak ja kocham srody :)
 
Anna ja też tak mam ,ze jakos wiecej rzeczy mnie zlosci przewaznie malo istotnych !!!!co do wagi to stoje w miejscu no moze pare gram wiecej ,ale brzuszek rosnie i mimo wszystko tez czuje sie jakos mniej komfortowo !!!teraz sie usmiejesz bo wczoraj w wannie nie umialam poradzic sobie z goleniem bylo mi tak ciezko sie zgiac ,a to dopiero poczatek -w ciazy z Oliverem dawalam rade ,ale jak ja to robilam to nie wiem, chyba roznica tych 8 lat zrobila swoje na formie :-/
Korzystaj z wolnego dnia i zrob cos dla siebie moja propozycja to zrob kawke wyciagnij nogi na sofie i podziwiaj sufit -mi takie wyciszenie pomaga :-)
Zmykam budzic mlodego i tez w droge
 
Cześć :-) Dziewczyny pomocy. Dostałam wczoraj witaminy - pharmaton. Wielkie kapsuły. Niestety jakbym się nie starała nie potrafię połknąć żadnej tabletki w całości :hmm: Wie któraś czy są jakieś witaminy dla kobiet w ciąży w formie małych tabletek, lub ewentualnie takich do podzielenia, albo w jakieś formie płynnej czy coś?
 
Hej
U nas w końcu słońce!
sierpniowa chyba wszystkie te witaminy są takie wielkie. Brałam już różne i one niestety takie są.
monia dziewczyny dobrze radzą z tą wanną z prysznicem.

U mnie nic nowego, w zasadzie nie mam co pisać.
Bartuś kuzynki dalej w szpitalu, już 4 tygodnie minęły, ale jest coraz lepiej.
Miłego dnia ;)
 
Sierpniowa - ja biorę Femibion Natal Classic i da się przełknąc;-)

propo wanny i prysznica, my mamy malutką łazienkę, i jest wanna, ale mamy uchwyt prysznica zawiesozny wysoko, regulowany i możemy się prysznicować jak nam się chce. Mieliśmy kupić parawan na wannę, ale teraz z malutkm dzieckiem chyba sie wstrzymamy, tym bardziej, że tak się wytrenowalismy, że nie chlapiemy :-D
 
Ewelinka ja z tym goleniem mam tak samo.A nogi i czesci intymne zarastaja w zastarszajacym tepie,jak tego przez tydzien niezrobie wygladam jak gorilla ;) a schylac sie ciezko czy zgiac ju niemowie o czesciach intymnych bo ich to ja niewidze i na oko sie gole.

Sierpniowa chyba wszsytkie sa duze.Ja juz setki wyprubowalam i najmniejsze znalazlam mutliwitamina dla kobiet w ciazy.

Dziecko odprowadzilam do szkoly zyczylam milego dnia,meza odprawilam do pracy z psem tez juz bylam, teraz zjadlam duze sniadanko.Ciut za duze hihi.odsapne ogarne chaupe i mam wszsytki w doopie i bede s elezec.Niby swieci slonce ale po poludniu ma lac :/
 
Witam ;) za troche zmykam na wizyte i jakos sie denerwuje :p Wczoraj tez mialam problem z ogoleniem sie hehe xd coraz trudniej bedzie. Dzis ide potwierdzic plec hihi xd zobaczymy co to bedzie ;)
Buziaki
 
reklama
hej :)

Monia - ja mam u siebie wannę a mój mąż prysznic z płytkim brodzikiem i umyć w tym dziecko ciężko jest , osobiście wolę prysznic ale ze względu na dziecko wybrałabym właśnie opcje 2 w 1 czyli wanna z tą ścianką .

Gawit - ostatnio czytałam jakiś wywiad z położną i była mowa właśnie o przesądach , podobno raz na jakiś czas zdarzają się takie ekstremalne przypadki , ale ile w tym prawdy nie wiem :)

Ewaelinka - zazdroszczę tego basenu w ogrodzie :)

Sierpniowa - ja biorę femibion natal 2 plus , są 2 tabletki ale nie jakieś strasznie duże .
 
Do góry