reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

dziekuję wam bardzo :tak:

najgorsze w tym wszystkim jest to ,żę w poniedziałek 24 marca mają testy do klasy sportowej i d*** blada nie może wziąć w nich udzialu,mam tylko nadzieję ,że dam radę załatwić indywidualny termin :szok:
 
reklama
Martuska Tobie juz leci ,a ja sie z bólu dotknac nie moge .Spanie to koszmar -przy przewracaniu sie z boku na bok az jecze "al al " ,naleze do tych kobitek co za duzo tam nie maja chodz i tak sie troche powiekszyly . Ciebie tez tak bolaly -normalnie jakbym zakwasy tam miala :-/ mama mi mowila ze mam masowac ,ale dla mnie moment smarowania olivka to katorga :-(
 
Witam
Ja pół nocy nie przespałam,co chwilkę się budziłam przez dziwne kłucia w brzuchu,nawet przekręcić na drugi bok się nie mogłam.

Macie wrażenie że pcha się Wam brzuch do góry "pod cyce"? miałam tak z Filipem w ciąży ale pod koniec a nie w 5 miesiącu:/ i do tego dochodzą kłucia w żołądku i zgaga (znowu za wcześnie):/
Fakt-każda ciąża inna:) córcia wysysa całą esencję ze mnie:)

Co do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży nie chodziłam i teraz też nie zamierzam. Dla mnie dużą pomocą było to co do mnie podczas porodu mówiła położna i robiłam to co mi kazała,oddychałam i parłam wtedy kiedy mówiła. Tylko wtedy rodziłam gdzie indziej,teraz raczej planuje w innym szpitalu więc zobaczymy jak będzie.

Usg połówkowe mam w poniedziałek-mam nadzieję,że potwierdzi się że córcia,bo już parę dziewczęcych rzeczy zakupionych.:) Ale ufam że to raczej pewnie,bo jak byłam na tych warsztatach ultrasonografii to dwóch różnych lekarzy (w tym jeden który to prowadził) powiedziało że "księżniczka":)
A wizyta u mojego gina dopiero 2 kwietnia.

Dostałam wczoraj całą siatę ubrań ciążowych od kuzynki. Jak się martwiłam że nie będę miała w czym chodzić tak teraz się martwię kiedy to wszystko założę:p
 
Witam i pozdrawiam z pracy :)
Mały mój wczoraj wieczorem wreszcie się porządnie aktywował :)

Ja w pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia- w tej nie planuję.

Miłego dnia!
 
W ciagu dnia ruszajac sie ,az tak tego nie odczuwam -dopiero wieczor i noc jest koszmarem .Dzis po kapieli spróbuje dluzej wcierac oliwke i wymasowac porzadnie najwyzej sie pobecze ,ale jak to by mialo pomoc i dac mi przespac cala noc to sie poswiece !!!
 
Ewaelinka mi na ból piersi bardzo pomógł balsam dax perfecta mama: Dax Perfecta Mama krem do pielęgnacji biustu - sklep bieliznadlamamy.pl
Ja mam dosyć spory rozmiar biustu i jak znów zaczął rosnąć to bardzo czułam ból. Po użyciu kremu doraźnie jak ręką odjął. Stosuje go już drugi tydzień i jestem zadowolona. Dokupiłam też z tej serii balsam na rozstępy do brzuszka ;-)

Mnie często w nocy wybudza ból brzucha, szczególnie jak leże na prawym boku. Jakoś wtedy strasznie mnie ciągnie i ledwo się odwracam. Rano już jest ok. Ale jakoś się tym zbytnio nie przejmuje, tak jest i tyle. Dzisiaj trochę gorzej z pęcherzem, jakby mały na nic centralnie siedział :tak: Co wstanę, to czuje taki ból i ciśnienie. Od razu biegiem do toalety na siusiu :-) Tak więc nie planuje dzisiaj za bardzo spacerować :-) No i od wczoraj zgaga....masakra. Mleka nie mam pod ręka niestety i będę się do 15:00 męczyła z tym paleniem w przełyku.
 
Z naszą pamięcią obecnie bywa różnie, oby się polepszyła po...

ImageUploadedByForum BabyBoom1395224477.515092.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395224477.515092.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395224477.515092.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Do góry