reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Anusiach, nie wiem co mogloby Cie pocieszyc. W tej trudnej sytuacji, to chyba nie ma takich slow ktore podnioslyby Cie na duchu. Bardzo mi przykro, ze cos takiego Cie spotkalo, wspolczuje serdecznie i pomodle sie za Ciebie i dzieciatko.
 
reklama
Anisiach żadne słowa nie będą wystarczającą pociechą... Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało, ale mam cichą nadzieję, że może karta się odwróci... Tulę...
 
Witam,

Anusiach, tulę do serducha. Jestem z Tobą, bo wiem przez co przechodzisz... Ja z bezwodziem byłam od 17 tc do 25, ale to na własne ryzyko.
Trzymaj się Kochana...
 
reklama
Anusia, trzymaj sie ja dalej wierze ze bedzie dobrze.

Witam was wtorkowo u mnie ostatnio maly metlik lekarz praca itp. Ogolnie czujemy sie dobrze, lekko mam cisnienie podwyzszone i dostalam aspiryne na obnizenie cisnienia. Za godzine zaczynam kontrole i dopiero jutro popoludniu ja zakonczymy. Nie wiem jak dlugo mi to zajmie ale moze nawet bede siedziala do wieczora nad papierami z inspektorem w kazdym razie wiem juz ze od czwartku dostaje pomoc :)
 
Do góry