reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

cześć dziewczynki :-)

jakoś tak mnie przybiła wczorajsza informacja od AZA.. zaczynam jak wariatka schizować :confused2: niech już będzie wtorek i wizyta bo chyba zeświruję..


MARTUŚKA napij się słabej kawy.. mi na takie słabości i omdlenia pomaga a mam wiecznie niskie ciśnienie :shocked2: / tak, można bez problemu farbować włosy :-)

SIERPNIOWA baba w ciąży tak ma.. wszystko denerwuję :-D norma..

BARBARKA będzie lepiej :*

GWIAZDECZKA ja w pierwszej ciąży brałam całe 38 tygodni :tak: bo miałam też wczesne skurcze.. teraz biorę 2x2tab i pewnie trochę będę brać, jakoś lekarzowi nie pali się odstawić a ja też czuję się bezpiecznie z nią ;-) ale też słyszałam, że nie można tak od razu odstawiać..

MADISON oby szybko przeszły Ci te mdłości :*

ASIOŁEK córa sobie odpocznie a Ty na pewno dasz radę z rozłąką :tak:

FIUFIU oj współczuję tego bólu.. oby szybko przeszło!

DOMI powodzenia na wizycie!

my dzisiaj z Michulkiem jedziemy do alergologa, skóra mu się brzydka zrobiła :confused2: coś mi się wydaje, że to sprawka nabiału..
 
reklama
Aza strasznie mi przykro! To takie smutne...trzymaj sie kochana! Sciskam!
Mi przed usg serce przez gardlo wyskoczy! Chcialabym to juz miec za soba!
Ja dzis bylam zrobis samo tsh bo we wtorek mam endokrynologa i chcialam swiezy wynik zaniesc.
Dziewczyny, ktore jeszcze pracuja ja was podziwiam, szczegolnie ze mroz i sniegi i zle samopoczucie! Życzę duuuzo sił!
Alek jest przeziebiony od wtorku a dzis go ucho zaczelo bolec! :-( Mam nadzieje ze obedzie sie bez antybiotykow bo w tamtym roku mial 3 razy zapalenie ucha:dry:
 
Aza - bardzo mi przykro kochana. Łączę się w bólu.

Ja od 5 tygodnia biorę luteinę 2x2 i tak do chwili obecnej, nie wiem kiedy i czy w ogóle jest szansa na odstawienie, bo progesteron mi skacze. Po tych 8 tygodniach brania jej już się przyzwyczaiłam do jej okropnego smaku bleee

Co do obiadu to u mnie dziś barszczyk czerwony, to chyba jedyna zupa, którą lubią wszystkie moje dzieci. Na śniadanie zjadłam rybę w pomidorach w puszce i do teraz wiem, że to był błąd, tak strasznie mnie po niej mdli.

Martuśka - u mnie panuje jakiś wirus, objawia się zawrotami głowy i bezsilnością, oby u Ciebie to tylko było zwykłe osłabienie. Proponuję słabą kawkę.
Asiołek - taki obóz to marzenie mojej córki, super sprawa, Ty odpoczniesz, a ona będzie szczęśliwa.
Fiuufiuu - lepiej to sprawdzić, tak ból może nieźle dać w kość. Pozdrawiam i oby szybko minęło.
Domi88 - &&&&& na wizycie, czekam na super wieści.

Co do ruchów to w ostatniej ciąży czułam w 17 tygodniu
 
Ostatnia edycja:
Aza - bardzo mi przykro kochana. Łączę się w bólu.

Ja od 5 tygodnia biorę luteinę 2x2 i tak do chwili obecnej, nie wiem kiedy i czy w ogóle jest szansa na odstawienie, bo progesteron mi skacze. Po tych 8 tygodniach brania jej już się przyzwyczaiłam do jej okropnego smaku bleee

Zapytaj ginekologa o luteinę dopochwową, przynajmniej włożysz i masz z głowy. Ja miałam tą pod język w najgorszym czasie, kiedy to męczyły mnie mdłości, na samo przypomnienie sobie tej męczarni aż mną telepie
 
Ja biorę luteinę 2x2 i gin mówił ,że jeśli macica będzie grzeczna to około 20tc odstawiamy ,ale ostatnio miałam ten skurcz i nie wiem czy nie powie żeby brać dalej lutkę zobaczymy bo ona wycisza również macicę.
 
Domi - wytrwałości :)

Gawit - w pierwszej ciąży poczułam ok 18 tc , a w tej mam wrażenie że już czuje delikatne pukanie ..

Martuśka - myślę , że śmiało możesz farbować włosy . A nie możesz wziąć urlopu na żądanie ??

Barbarka - mnie też się zdarzają taki dni , tulę

Angie - zdrówka dla synka , moja też dziś z gorączką się obudziła , mam nadzieje że to od zębów

Fiufiu - i jak tam , przestało boleć ?

od rana ani razu nie wymiotowałam :-), dla mnie to nowość i aż dziwnie się czuję :)
 
A ja wczoraj byłam na ćwiczeniach. Pierwszy raz po dwumiesięcznej przerwie. Czuje, ze znowu żyje. Młodemu chyba sie podobało, bo nie przeszkadzał mamie, dzięki temu wytrwałam do końca:)

Byleby jeszcze apetyt wrócił .

Ja włosy farbowalam w pon. Choć nie wierze w te zabobony , bo są z zamierzchlych czasów kiedy włosy farbowane były perhydrolem, a teraz farby są łagodniejsze, to wolałem poczekać do końca 1 trymestru. Różnica tylko taka, ze zapach rozjasniacza mnie drażnil jak nigdy dotąd.

Co do ruchów to ja jeszcze nic nie czuje oprócz głośnego bulgotania podczas trawienia, ale rownież nie mogę sie doczekać.
 
reklama
Amelia - o urlopie na juz moge pomarzyc, zjadlyby mnie ;S .. jakos przezyje. Jutro sobota, troche odpoczne a w srode pojde na zwolnienie
 
Do góry