reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Barbarka - oj bidulko, wiem jak to jest. Ja nie mogłam sobie poradzić z tym jak przechodzę pierwszy trym, rzyganie, koszmarny mdłości i tygodnie w łóżku okupilam morzem łez.

Ciaza to nie jest łatwy czas, hormony i nawet podświadomy stres o dziecko i ciążę robią swoje. Wszystko minie, a my te smutki i dołki zamienimy na nieprzespane noce i bolace piersi ;-)

Ja mam znowu silne mdłości, od razu mi sie wszystkiego odechciewa.
 
reklama
Gwiazdeczko - ja biorę Duphaston od poczatku, najpierw razem z luteiną, którą odstawiłam z dnia na dzień (bralam 2x2) bo strasznie źle sie po niej czułam, ale zwiększony mialam duphaston na 3x1. Od 12 tyg. biorę 2 x1, potem pewnie znowu stopniowo zejdziemy. Lekarz mowil ze w 19 tyg. odstawimy całkowicie.
Madison - jejku, namęczysz się kobietko w tej ciązy. Bliźniaki juz dają mamie w kość, ale napocieszenie powiem, że i to minie. :)))
Edys - jak dzisiaj? jest to plamienie czy tylko chwilowe bylo?
 
martuskaa - dziękuję że, pytasz. Tak tylko jednorazowe było, ale cały wieczór mnie bolało po lewej stronie, takie kłucia. Ale po nocy jest ok. we wtorek mam u gina wizytę to go wypytam o wszystko...
 
na wszelki wypadek oszczędzaj się:happy2:

mi się jakiś czas temu przytrafila świeza krew..... bardzo się wystraszylam... na szczęscie to z powodu infekcji bylo...
 
Te plamienia to rzeczywiście stres... :( trzymajcie się kobietki i odpoczywajcie w miarę możliwości.

Ja dziś byłam u lekarza rodzinnego dostałam zwolnienie na dwa dni... lekarka powiedziała, że praca nie zając ... ale wiadomo życie to życie i proza też proza ;)

W niedzielę wieziemy Majkę na ferie w siodle i też przeżywam ten pierwszy wyjazd :) już kupiłam jej kosmetyki na wyjazd ;) kilka zestawów jakby naszła ją ochota na chrupanie ;) no i termalną bieliznę aby nie zmarzła :)

Wypiłyśmy gorące kakao po powrocie - bo zimno przeokropnie i mamy rumieńce na twarzy, wiatr hula.
Teraz zastanawiam się nad obiadem ale nie mam pomysłu. Za to zjadłam pączka na drugie śniadanie :)
Dziś pewnie jak zwykle kochane kartofelki ;) i surówka z pora i marchewki a pomysł na mięsko albo rybkę przyjdzie później :)
 
Aza bardzo mi przykro-to straszne :szok:

mnie jak sen nie męczył w I trym .tak teraz mogłabym spać i spać-dziwne nie ????

gawit ja z Filipkiem poczułam ruchy w 19 tc a z Oliwka dopiero w 21 tc ,teraz czasami czuje jakby mi sie w jelitach coś przewracało ale nie jestem pewna czy to Cudek :-)
 
reklama
Zwariuje dziewczyny :( tak mi sie w glowie kreci, ze nigdy tak nie mialam..:( a na 15 musze isc do pracy ! Masakra jakas dzis ://:-(

Martuśka Ty od 15, a ja do 15 muszę wytrzymać. Mam dziś wybitnego lenia, niechcieja i wszystko co możliwe. Każdy mnie denerwuje, wszystko mnie denerwuje. Jedzenie mi nie smakuje, herbaty mam już dosyć. Zamiast cieszyć się, że to piątek, chodzę zła na cały świat :confused:
 
Do góry