reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Martuska.można farbowac włosy.to jeden z tych zabobonow,który współcześnie na sie całkiem dobrze.
Dzisiaj weszlam w drugi trymestr.wczoraj niestety wymioty cały dzień.mam nadzieję,że na pożegnanie.
I muszę gnac do lekarza dzisiaj.złapał mnie nerwoból w lewej lopatce i promieniuje aż na szyję.ból straszny.nie wiem skąd,bo ano sie nie uderzyłam,ani mnie nie przewialo...nie wiem skąd dziadostwo...
 
reklama
Martuska.można farbowac włosy.to jeden z tych zabobonow,który współcześnie na sie całkiem dobrze.
Dzisiaj weszlam w drugi trymestr.wczoraj niestety wymioty cały dzień.mam nadzieję,że na pożegnanie.
I muszę gnac do lekarza dzisiaj.złapał mnie nerwoból w lewej lopatce i promieniuje aż na szyję.ból straszny.nie wiem skąd,bo ano sie nie uderzyłam,ani mnie nie przewialo...nie wiem skąd dziadostwo...


Moze poprostu zle spałas.. tez tak czasem mam tylko ze w plecach cos ciagnie, Idz idz moze jakas masc rozgrzewająca Ci przepisze
 
Helou!

Dziewczynki, czy ktoras z Was bierze progesteron? Mi ginka mowila, zeby odstawic w 12tc, ale troche sie cykam jak to u Was jest?

Ja biorę od 5 tygodnia. Na początku miałam bardzo słabe wyniki na poziom progesteronu i brałam dwa razy dziennie po dwie tabletki pod język. Ostatnio się polepszyły, biorę dwa razy dziennie po jednej dopochwowo. Lekarz powiedział, że jeżeli następne wyniki będą tak samo dobre, to odstawimy. Ponoć nie wolno też tak nagle odstawiać, tylko trzeba stopniowo zmniejszać dawkę- ale to już gdzieś na necie wyczytałam ;)
 
Witam was mamuśki ;)

AZA tak bardzo mi przykro, łącze się w bólu.

GAWIT ja pierwsze kopniaki czułam w 19 tyg ale były już ns tyle solidne że mąż też mógł poczuć. Pierwsze ruchy pewnie ominęłam. Za to teraz to mam wrażenie że czuje cały czas ruchy ;) Takie mam fajne wzdęcia ;)
Pisałaś że miałaś problem z BB, ja też. Kilka postów chcialam dodać i nie poszły. A używam aplikacji na tel.

W ogóle wczoraj mialam mega doła, przeplakalam cały dzień, nie byłam w sklepie, nie zrobiłam obiadu, mały zajął się sam sobą. Nie mogłam zapanować, o czym nie pomyślałam to od razu łzy. Boje sie żeby mnie żadna deprecha nie złapała.
 
Hej
gwiazdeczko ja biorę Duphaston. Mam wziąć jeszcze 2 opakowania 2x1, a potem jedno opakowanie 1x1.
barbarka, uuu, a co to za smuty??? Może idź na zakupy na poprawę humoru? ;-)

U nas dalej zimnoooo, wiatr...Już 2 tygodnie siedzimy w domu.
 
reklama
Do góry