reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dziewczyny, te już mamusie, pamiętacie kiedy poczułyście pierwsze ruchy swoich dzieciątek? Ja w ciąży z Martynką bardzo późno (około 24 tc ) ponoć w drugiej ciąży są te ruchy wyczuwalne wcześniej i tak się zastanawiam kiedy? Moja koleżnka twierdzi, że już w 16 tc czuła tyle , że ona szczuplutka była, a ja mam trochę ciałka ;) kurde jak znów mi przyjdzie czekać do 24 tc to oszaleję :( wtedy już wszystkie dziewczyny na forum czuły ruchy, a ja kompletnie nic :( zresztą Martyna się mało ruszała :( ile razy ja się już pakowałam do szpitala to nie zliczę, ale w momencie pakowania torby bąbel zaczynał szaleć :)
 
reklama
Aleście sie rozpisały :szok:

AZA, to okropne :-( bardzo mi przykro...nie wiem, co więcej powiedzieć, sama przechodziłam to 3 razy. Życie jest okrutne, ale zobaczysz, że jeszcze zaświeci słońce. Trzymaj się ciepło.
edys, jeśli to tylko jednorazowe było, to ja bym nie panikowała. Weź sobie luteine albo duphaston, jeśli masz.
gawit, ja pierwsze ruchy z Agatką poczułam w 18 tygodniu. Teraz liczę, że będzie szybciej ;-) podobno dużo zależy od masy ciała - szczupłe kobiety czują szybciej.
 
gawit - o ruchach już pisałyśmy wczoraj chyba
ja z Wiki czułam ok. 17 tygodnia, może nawet wcześniej, tyle że nie zwracałam na to uwagi, a w 18 tyg. juz kopniaki czułam
teraz mam nadzieję szybciej, ogolnie nie mam tłuszczyku w okolicach brzucha bo brzuch był moją małą obsesją i zawsze starałam sie mieć płaski:-)
mnie się wydaje, że ja już pomalutku cos czuje, ale tak bardzo delikatnie na razie
 
Witam dziewczynki czy któraś z Was jest może z Poznania i może mi coś powiedzieć o
ginekologu prof. dr hab. n. med. Marek Pietryga???
Z góry dzięki
 
Anielka - ja nie pomogę, ale poszukalam troche w necie. Jest bardzo doceniany, oczywiście krytyki tez sie zdarzają. Przy tak utytulowanych lekarzach często trzeba sie liczyć ze specyficznym zachowaniem i autorytarnym podejsciem, podchodzacym pod arogancję. Grunt by sie znał na rzeczy.
Pewnie pytalas juz na forum bliźniaczym?

Myślałam o Tobie wczoraj, czy masz juz lekarza. Doczytalam sobie, ze takiej ciazy jak Twoja to wielu lekarzy czy prywatnych placówek typu Enel Med sie nie podejmuje. Chyba najlepiej byłoby miec lekarza przyjmującego takze przy szpitalu o najwyższym stopniu referencyjnosci.

Czas leci, warto pojechać do tego profesora i osobiście sie przekonać jak bedą wyglądały wizyty i jak on widzi opiekę nad Wami.

Dawaj znac jak idą poszukiwania.

AZA - straszne co Cie spotkało. Ogromnie mi przykro. Trzymają sie.

Ruchy poczułam ok 17tc. Teraz znowu bedzie to dla mnie nowość, jak to tak dwa ruszajace sie naraz? Co za bałagan!

Ja miałam ciezki wieczor, widać jeszcze nie moja pora na poprawę zupełna. Po kokarde mam tych objawów.

Milego piatku!
 
reklama
Do góry