reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Domi ja mam podobnie... jak jestem głodna to mam milion pomysłów i nie mogę się zdecydować.

Jej ku kiedy ta zima się skończy! U nas tak zimno i wieje, że bez przerwy w domu siedzimy.
Ale przynajmniej dzisiaj sobie dobrze zjem, bo teściowa ma urodziny (dopiero 46...) i nas zaprosiła do jakiejś knajpy :)
 
reklama
Dziewczyny chyba mamy takie same zachcianki, u mnie też króluje MC Donalds ;-)
Martuśka będę 38letnią emerytką :-D chociaż coraz częściej debatują nad zabraniem nam tych uprawnień. Tylko nie myślcie że ta emerytura to kokosy, to tylko 40 proc pensji.
 
Domi - to super :) fajnie , że się udało z urlopem
ja czytając o zachciankach nabrałam ochoty na budyń:) i mogę powiedzeć , że to jest to :) tak dawno nie jadłam. Miałam już zachcianki na lody, mc donalda.
Co do pracy - ja tez na L4, i niech się bujaja :p u mnie tez nikt nie przestrzega przepisów, do tego nerwy, stres...wiec siedzę w domku. Chociaż, nie powiem - na początku źle sie czułam, mdłości, wymioty, słabo się robiło - teraz jest lepiej ale wracać nie mam zamiaru
 
oj Edys co prawda to prawda :-). Kurcze niech ten dzien szybko mija a jak na zlosc strasznie mi sie dzisiaj dluzy
 
narobiłyście mi smaka na budyń :tak:
tymczasem idę do mamusi na obiad, będzie barszczyk biały i ziemniaczki i polędwiczki... mam ochotę na pieczarki, chyba kupię po drodze ;DD

ogólnie, powiedzcie, czy dużo jecie??? ja z Wiki w ciązy zmuszałam się do jedzenia, nie miałam mdlosci ani wymiotow, ale po prostu nie miałam apetytu, dlatego też pewnie tylko te 3 kg przytyłam
ale teraz.... wcinam dosłownie ZA DWOJE:szok: nie mogę się opanować, ciągle jestem głodna, a jak chce przystopować to jest mi niedobrze z głodu:sorry2: widocznie tyle potrzebuje
na szczęście nie wyglądam jak wieloryb, brzusio dopiero zaczyna rosnąć, więc gdzie to jedzenie???? chyba maleństwo pałaszuje:-D
 
Amelia - dzieki wielkie za przypomnienie! Mam takie elektrolity, ale dlaczego lekarze nic o tym nie mówią? Rozumiem, ze Ty wciąż wymiotujesz? Strrrrrasznie Ci wspolczuje. Ja trzecia doba bez, marze by tak zostało.

Barbarka - wspolczuje doświadczeń.
Super, ze Synek polubił opiekunkę. Moim zajmuje sie moja mama, mega komfort psychiczny. Przy niani pewnie tez bym swoje przeplakala, takie już jest to serce mamy :-)



Natkusia - właśnie zauważyłam, ze mamy maluchy w bardzo podobnym wieku. Druga ciaza z bejbikiem przy boku to jest maraton z przeszkodami. Gratuluje wyników testu, cały stres za Tobą już :-)


Domi88 - jak Ty dajesz rade to mi sie w głowie nie mieści. Oby wszystko było po Twojej myśli.


Ja jestem na L4 od 6tc, jakby mnie lekarz do pracy chciał wysyłać to musiałby mnie tam nosić, a wcześniej umyć i ubrać. A w biurze bym tylko lezala i rzygala. W pierwszej ciazy pracowałam do końca 7 miesiąca.
Kiedyś tez uważałam, ze ciaza nie choroba. Zmieniłem zdanie - w życiu nie byłam tak 'chora' jak ostatnie półtora miesiąca. .
Ciaza, porod, polog, karmienie - kobiety są wielkie!!! :-)


Szanse, ze wrócę do pracy są minimalne. Pewnie tez będę musiała posiedzieć dłużej w domu z małymi. W pracy są ok z tym i bardzo wspierający, ale nie łudze sie, ta przerwa będzie mnie bardzo dużo kosztowała zawodowo i tym samym w przyszłości finansowo.


Cóż - jak było w reklamie lodow magnum - życie to sztuka wyborów ;-)


Zachcianek brak, jedzenie to u mnie wciąż ciężki temat.


Miłego popołudnia!
 
reklama
Do góry