reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja ostatnio nawet sie nie wazylam napewno cos przytylam tzn. moze wyrownalam wage z przed ciazy bo tydzien temu mialam -3kg, podejrzewam ze odkad nie wymiotuje to pewnie waga idzie w gore.

Sylwia podziwiam, ja bym nie wytrzymala, ja pierwszy test mialam pozytywny 9dpt a w 7dpt robilam bete i mialam pozytywna. Pierwsze usg mialam w 6t0d i juz mialam bijace serduszka dwoch babli. Pozniej kolejne usg mialam 7t3d i 8t5d i 11t6d i teraz bede miala w 13t, pozniej 18t,20t 24t 28t i 32t
 
Ostatnia edycja:
reklama
A u mnie waga stoi w miejscu, co jest dziwne, bo jem sporo.
martuskaa, mnie już minął ten etap ciągłego głodu, teraz jest trochę lepiej. W ciąży z Agatką też nie miałam apetytu, ale dopiero w 2-3 trymestrze. Nic wtedy nie przybierałam na wadze i gin kazała mi jeść na siłę.
 
Dziewczyny niestety muszę opuścić Wasze grono bo dziś u lekarza okazało się, że dziecko jest martwe. Serce nie bije. Ja mam 12 tydzien a dziecko stanęło na 10. Czekam jeszcze tydzień na samoistne poronienie a jeżeli nic się nie wydarzy do czeka mnie szpital. Miło było z Wami. Życzę szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieję, że ja będę ostatnio ze smutnymi wieściami. Trzymajcie się...
 
Hej hej Sierpniowki!!

Pomyslalam, ze sobie do was napisze bo chwila wolna w pracy. Nie moge doczekac sie poniedzialkowych badan. To juz tak dawno minelo od kad widzialam malucha! Ciaza to niesamowity stan, kazdy dzien jest dla mnie niesamowity. Ciesze sie, ze ominely mnie te najgorsze aspekty jak wymiotowanie choc pare ciezkich dni bylo. Ale dzis zaczynam II Trymest wiec powinno byc z gorki! :)

Domi88, Z tego co czytalam masz podobny problem z praca jak ja. Tez musze znalesc kogos na zastepstwo a nie ma nikogo takiego w firmie z takimi kwalifikacjami...Nie rozmawialam jeszcze z szefostwem kiedy mam zamiar isc na macierzynskie i w sumie nie wiem kiedy powinnam? Jak bede sie dobrze czuc to chcialabym popracowac jakos tak do konca czerwca i wrocic dopiero z 14 miesiecy pozniej...troche dlugo i czesc z tego bedzie nie platna, no ale coz. Wrocic tez chce na pol etatu i mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemu.

Nie wiem co zrobic z badaniem na toksoplazmoze. Mam kota z dluga sierscia i biega on duzo po dworzu. Jestem swiadoma ryzyka i chcialam sobie zrobic badania chocby prywatnie ale powiedzieli mi, ze w Anglii mi tego nie zrobia;/ Mam tylko nadzieje, ze od dziecka majac kociaki juz mam antyciala na to paskuctwo.

Jesli chodzi o jedzenie, to bardzo szybko robie sie glodna ale po wielu rzeczach jest mi niedobrze. Najlepiej wchodza mi cieple obiady :) Dzis na przyklad wzielo mnie na fasolowke z maslanka. Nie przytylam duzo, bo choc sporo jem to glownie sa to owoce i warzywa, ale brzuszek jest juz wyrazny :) Chciala bym sie wam nim pochwalic w odpowiednim miejscu ale nie widze nigdzie ikonki aby moc dodac zdjecie...moze mozecie mi pomoc gdzie to znalesc?

Pozdrawiam was goraco!
 
Joanna wiem ze przysluguje maciezynskiego 52 tygodnie czyli 12 miesiecy ale jesli pracodawca zgodzi Ci sie na 14 to nie powinno byc problemu. Ja caly czerwiec biore urlop a maciezynski od ostatniego dnia czerwca. Ja poki co tez sie nie zabralam za to badanie na toxoplazmoze ... jakos nie po drodze mi w tamta czesc manchesteru. Jesli chodzi o dodanie zdjecia to wlacz sobie zaawansowana edycje i tam bedzie taki ''spinacz'' po nacisnieciu powinny pokazac ci sie pliki ktore chcialabys zalaczyc tzn musisz je znalezc na swoim komputerze.:-)

Aza bardzo mi przykro... tule mocno bo zadne slowa tu nie pomoge :-(
 
Ostatnia edycja:
AZA nie wiem co powiedzieć.. cholernie mi przykro :-( jest to niesprawiedliwe.. Tulę Cię mocno :* .. aż serce ściska ..


Jadę do mamy.. wpadne wieczorem :*
 
reklama
A ja dalej w pracy i stoi przede mna kubek z sokiem z burakow,jablek i marchewki... i jakos sie do niego modle bo nie moge sie zdecydowac czy go pic czy nie
 
Do góry