reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Nie w uk, ciaza to nie choroba i tutaj lekarz nie daje zwolnienia tak o bo ktos chce, ja z zapaleniem oskrzeli na antybiotyku chodzilam do pracy :/
 
reklama
no niestety, a przerwac pracy nie moge z czystych wzgledw finansowych, niby praca siedzaca przed kompem ale czasami mam dosc :/
 
raczej nie mam innego wyjscia, chociaz dzisiaj mam takiego lenia ze myslalam czy sobie wolnego nie wziasc, no ale niestety pojawilam sie wpracy
 
raczej nie mam innego wyjscia, chociaz dzisiaj mam takiego lenia ze myslalam czy sobie wolnego nie wziasc, no ale niestety pojawilam sie wpracy

Ja teoretycznie mam zamiar pracować do końca maja ( o ile samopoczucie się mocno nie pogorszy), ale powiem Wam, że czasami mam już tak dosyć pracy... Z drugiej strony, za dużo wolnego to dla mnie też niezbyt dobra perspektywa ;) Oszaleje jak przyjdzie mi samej siedzieć pół dnia w mieszkaniu :-)

Trzymaj się Domi88 dzielnie. Na prawdę podziwiam Cię :tak:
 
DOMI trzymam &&&&&&&& żebyś poznała jutro płeć :tak: dasz radę z pracą, silna babka jesteś!

AMELIA ja mam wizytę u swojego gina 4.02 ale nie liczę, że potwierdzi mi płeć bo ma sprzęt ze średniowiecza :-D więc muszę czekać na połówkowe.

MARTUŚKA ja jestem od 6tc i będę do końca. Po pierwsze źle się czułam i bóle podbrzusza a po drugie mam okropne warunki pracy a pracodawcy to pasożyty więc nie zastanawiałam się.. mój lekarz dał mi od razu :tak:


A ja przed chwilą dzwoniłam po wyniku testu PAPPA i są idealne :-):-) a USG połówkowe mam 17 marca :-)
 
reklama
Ogolnie powiem wam ze strasznie zmeczona juz praca jestem, najbardziej tym wstawaniem o 6 rano ... bo zanim wezme czopek to 30 minut musze lezec no ale wiadomo jzu od tej pory nie spie, w weekendy tez musze wczesniej wstac bo wiadomo w sobote rano musze byc w pracy na 7 na 1-2h a w niedziele na 8 w pracy i dlatego taka rozbita ostatnio jestem w ogole to od wczoraj mam dzien na plakanie i najchetniej to bym siedziala i ryczala sama nie wiem czemu
 
Do góry