reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Ja również wam współczuje kobietki ;( ale takie życie... niestety.

Też chciałabym już zacząc wszystko kompletowac (nie mogę sie juz doczekac hihi ;) ) ale czekam az poznam płeć mojego aniołka i wtedy zaczę :p. A wy w którym tygodniu dziewczyny poznałyście płeć?
 
reklama
Witam się z rana :-)

ja chyba dzisiaj zwariuje.. mój syn przechodzi samego siebie :eek: jakiś bunt.. wszystko na nie, piski, wrzaski.. i jeszcze od rana podbrzusze pobolewa.. :confused2:

MAĆKU nie nie.. to nie było zwrócone do Ciebie ;-) taki mój monolog.. do siebie. Bo na początku nie rozumiałam tej koleżanki, wręcz zaczęłam ją oceniać :zawstydzona/y: ale nie można mimo wszystko..

MADISON super, że czujesz się lepiej :-)

BARBARKA taaa zabobonów jest pełno dotyczących ciąży.. niewarto w nie wierzyć bo człowiek by zwariował ;-)

MARTUŚKA w pierwszej ciąży poznałam płeć na prenatalnych w 13tc :-) teraz na tym samym badaniu, ta sama lekarka oceniła, że będzie dziewczynka ale oczywiście czekamy na potwierdzenie :tak:
 
Ja mam nadzieje ze uda mi sie poznac plec jutro na usg, jesli nie to bede miala kolejne za 4 tygodnie i wtedy mam nadzieje ze uda mi sie juz na 100% poznac plec. Zakupy i tak juz zaczelam robic bo jednak podwojne wydatki mam ;-)
 
Ja ide 6 lutego do gin i powiem jej ze ma tam pozagladac bo chcialabym wiedziec, moze sie uda. Te prenatralne chyba mnie najbardziej stresuja. Ale jestem dobrej mysli!
 
U mnie po genetycznym nie wiadomo jaka płeć , lekarz nie mógł się zdecydować :) , najwcześniej pewnie na połówkowym się dowiem , chyba że na zwykłym usg coś będzie widać , nie powiem ciekawość mnie zżera , poza tym poszłabym już na zakupy :)


Barbarka - dzielny synek i dzielna mama :) , z czasem będziesz coraz rzadziej dzwonić :)

miłego dnia :)
 
Ja wczoraj oficjalnie musialam list wystosowac do pracodawcy kiedy odchodze i kiedy wracam, oczywiscie zrobilam mala klauzulke ze jesli cos sie zmieni to ich poinformuje wiec na chwile obecna pracuje do 29 maja od 30maja do 29 czerwca mam urlop a od 30 czerwca zaczynam maciezynski i wracam do pracy marzec/kwiecien 2015 na 25-30h w tygodniu.
 
Domi to jeszcze troche sie pomeczysz. Ja ide za tydzien poniewaz u mnie w pracy zbytnio nie ma warunkow do pracy kobiet w ciazy (pracuje w markecie). Zawsze trzeba cos dzwigac a na dodatek mam cos cukier wysoki, prawie przy maksie, do tego cisnienie wysokie ;/ z jednej strony sie ciesze, odpoczne sobie bo juz jestem zmeczona ta praca.
 
reklama
Do góry