reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Fiufiu no ja mam tluszczyku sporo, dlatego poki co sie poddalam nawet z detektorem tetna bo po co mam sie niepotrzebnie wkurzac.Ja odkad nie wymiotuje to wiem ze zyje :-) i jestem w stanie funkcjonowac ale tez zbyt daleko staram sie z domu nie ruszac bo tam jednak czuje sie najlepiej. Ja w dalszym ciagu biore czpoki z progesteronem i moze dzieki temu jestem spokojniesza
 
reklama
Ja biorę luteinę prawie od początku i mam brać na razie do 20tc ,a jak będą sytuację ,że macica będzie się psocić to będę brała do porodu bo progesteron znosi czynność skurczową ciężarnej macicy tak pisze na ulotce.
 
kobietko - ja też straciłam ciążę i nie miałam żadnych bóli, niczego!!!! tylko pojawiło się nagle plamienie... okazało się że ciąża obumarła.... ach, nie chce nawet o tym pisać.
Ja dziś tez juz jestem po nospie bo mam ciezki dzien, brzuch mnie boli, skurcz byl jeden ale dość silny i długi, ogolnie jakiś dzis dyskomfort brzuchowy mam:-( i źle się czuję

ja pierwsze ruchy w ciązy z Wiki czułam chyba ok. 17 tygodnia, moze wczesniej, nie wsłuchiwałam się
ale ja wczoraj na pewno poczułam bobaska, albo jego nozkę albo główkę ;))) poza tym raz na jakiś czas lekkie gilgotki, ale myślę, że to właśnie to.... z Wiki chyba zaczynało się podobnie i bardzo delikatnie
 
martuskaa- przykro mi ,że też przez to przeszłaś ;( ale teraz musi być dobrze , u mnie wszystko się zaczęło nagle i gwałtownie ,a na pierwsze usg nie zdążyłam pójść , pewnie musiałaś mieć zabieg czy czekałaś na samoistne ?
O ile możesz odpoczywaj kochana jeśli masz skurcze ,a jak się pojawiają częściej to do lekarza biegusiem.
 
KOBIETKA MARTUSKA i inne aniołkowe mamy aż serce ściska przez to co przeszłyście.. ja nie straciłam dziecka i nawet nie chce sobie tego wyobrażać.. silne jesteście babki :*

ja w pierwszej ciąży takie prawdziwe pierwsze ruchy poczułam w 23-24tc ale to już kopniaki :-) wcześniej były miziania ale nie przywiązywałam do tego wagi.. Teraz od czasu do czasu też poczuję łaskotanie albo jakby Maluch się przekręcał :-) wiem, że to jest to bo nie idzie tego pomylić ;-) ale czekam na konkretne kopniaki, które będą ok 20tc.

GORGUSIA ja uważam, że można już poczuć ruchy. Ja jestem w połowie 15tc i czuję, lekkie i rzadkie ale są :-)
 
natkusia - w kolejnych ciążach podobno mozna szybciej odczuwać ruchy, ja tam nie czuje codziennie i kopniakow, tylko takie mizianie :)))
ale nie nastawiam się i nie wsłu****e, spokojnie przyjdzie na to czas
kobietka- - mialam zabieg, ale zaczelo się juz samoistnie, ale poniewaz dostalam silnego krwotoku i to, co ze mnie leciało bylo juz "cuchnące", lekarz natychmiast podjął decyzję o zabiegu.... szczęście w nieszczęsciu że czekałam na to w szpitalu
 
No to zeby mi lekko nie bylo i zebym wkoncu odczula ze w ciazy jestem to znowu mnie kluje w brzuchu ale to takie doslownie 10-20 sekundowe klucie i tak co chwilke na szczescie teraz ciutke sie uspokoilo i cisza i oby tak zostalo ;-)
 
Julian się po pochorował... :-( W przedszkolu zwymiotował, w drodze do domu drugi raz i po godzinie w domu. Gorączki nie ma, teraz padł i śpi.
Jutro zostaje w domu, a ja mam wizytę i mieliśmy iść z M razem. Może będzie dobrze i pójdziemy w trójkę...
 
reklama
Do góry