reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Kahaka bo lekarz uważa, że nie powinnam ryzykować porodu sn. Napisałam więcej w wątkach o badaniach usg itd. a ja mu ufam i nie będę dyskutowała :) Myślę, że on też się troszkę boi mojego porodu sn bo pamięta jak cierpiałam po cc - pewnie myśli, że jak zacznę rodzić sn to zwariuję i się nie nadaję ;) (to żart)

Zasada genberalna jest taka, że jeżeli miało się w poprzedniej ciązy cc to poró siłami natury jest bardziej ryzykowny niż druga cesarka. Bardzo dokładnie mi to wytłumaczył.
 
reklama
Asiołek aha, bo Ty już miałaś CC. Ja też miałam, ale nie rozmawiałam jeszcze z gin o porodzie. Ale podejrzewa, że będzie CC, chociażby ze wzgl na moją "przeszłość".
 
Nieśmialo witam się w tym wątku
Ta ciąża to dla mnie nie lada zaskocznie, trochę niespodziewana, mam juz dwójkę dziewczynek. Mam na imię Kasia, termin wg ostatniej miesiączki to 20 sierpień, ale rozwiązanie pewnie będzie wcześniej, jestem już po 2 CC, przy czym piewszą bardzo niemiło wspominam. Mam wile obaw ale zobaczmy mam nadzieje że będzie ok. Pozdrawiam was wszystkie, mam nadzieje, że szybko sie wdroże w forum ;)
 
Cześć. :-)

Piszecie na potęgę. :-D

Ja zachcianek nie mam... Może to i dobrze, bo przytyłam tylko 1-1,5kg. W poprzedniej ciąży było +4kg.

Ja jestem sama dla siebie pracodawcą, więc czas pracy mam elastyczny. Zresztą ostatnio moja praca została powieszona na kołku :zawstydzona/y:, najpierw urodził się Julian, a potem musiałam wybudować dom. Teraz druga ciąża, ale po urodzeniu mam plan powoli wrócić do aktywności zawodowej.

Byłam u laryngolożki i nie mam żadnego stanu zapalnego czy podrażnienie, ani w uszach ani w zatokach ani w gardle, jedynie hiperaktywną śluzówkę... :confused: Ten wzmożony katar może być przyczyną bólu ucha i całego bajzlu, a mógł się w wziąć ze zmian hormonalnych w czasie ciąży... Cudnie... :dry: Dostałam specjalny spray do nosa i zobaczymy... A do pulmonologa idę w poniedziałek, bo ten kaszel to jakoś niżej czuję...
 
Nieśmialo witam się w tym wątku
Ta ciąża to dla mnie nie lada zaskocznie, trochę niespodziewana, mam juz dwójkę dziewczynek. Mam na imię Kasia, termin wg ostatniej miesiączki to 20 sierpień, ale rozwiązanie pewnie będzie wcześniej, jestem już po 2 CC, przy czym piewszą bardzo niemiło wspominam. Mam wile obaw ale zobaczmy mam nadzieje że będzie ok. Pozdrawiam was wszystkie, mam nadzieje, że szybko sie wdroże w forum ;)

witamy na forum i zapraszamy do pogaduszek
 
Witaj Biedroneczka! Czyzbys dolaczala do grona klubu 80? heh... jest nas tu sporo z tego roku. Ja tez mam termin z usg na 20.08.:happy2:
Dzis mnie rano brzuch bolal tak meczaca az sie balam a jak wzielam nospe to nagle mi puscilo tak jakby ktos mi powietrze spuscil:baffled:
Macie jeszcze takie bole jak na @?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i na początku zapytam czy przygarniecie do swojego grona jeszcze jedną ciężarówkę.Podczytuję Was od początku ale nie miałam odwagi się odezwać aż wreszcie przyszedł ten moment aby się ujawnić.Moja ciąża to totalne zaskoczenie,zajęło mi dobre trzy tygodnie aby oswoić się z tą sytuacją.termin z OM mam na 1 sierpnia.Pozdrawiam.
 
Do góry