reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej :-)

DOXA przykro mi.. :-( Nie wiem nawet co Ci napisać.. Tulę mocno i źyczę dużo sił :*

MADUNIA witaj i gratuluje :-) rozumiem, że ciąża jest dla Was niespodzianką :-D

KLAUDIA u mnie też różnie z nastrojem.. i jeszcze nasze sierpnióweczki nie zawsze przynoszą dobre wieści eh..

Dziewczyny, jaki macie śluz? Ja mam dużo białego ale na wkładce on robi się żółtawy.. ale to chyba ok hmmmm?
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Bardzo mi przykro, że tyle nieprzyjemnych wieści :( Właśnie dlatego ja czekam na wizytę, którą mam 20.12, bo wtedy może się okazać, że jest dobrze, ale może też być nie za dobrze... Co prawda lekarz stwierdził, że ciążą jest dobrze umiejscowiona (nie jest pozamaciczna), ale jeśli chodzi o obumarcie czy inne tego typu historie...

No nic, jak już mówiłam, trzeba myśleć pozytywnie. Dziewczyny, którym jednak się nie udało...uda się za jakiś czas i pewnie szybciej niż Wam się wydaje. Mnie kiedyś lekarz powiedział, że może zaistnieć ewentualność, że nie będę mieć dzieci. Z obecnym lekarzem rozmawiałam w listopadzie, powiedział, że zasadniczo lekarze nie powinni mówić takich rzeczy jeśli coś nie jest pewne, bo wprowadza to element niepokoju i stresu. Niewiele dni później zrobiłam test :) I udało się. Oczywiście czekam na moment bicia serca i informacji, że dzieciaczek rozwija się, ale każdy dzień to krok do przodu. Także jestem pewna, że nawet po takich trudnych chwilach nie można tracić wiary, że będzie wszystko dobrze.


Ja za to od około 2 dni jestem tak senna, zmęczona...zupełnie jakbym byłą chora. NA drugie piętro urzędu dzisiaj ledwo weszłam, serce waliło mi jak oszalałe. Jestem jak osłabiona przy chorobie :/ Też nie wiem, czy to może być normalny objaw, zwłaszcza, że mam w wynikach krwi niskie...bodajże limfocyty.

Mam też wrażenie, że mnie odrzuca od jedzenia i mdli, aczkolwiek nie ma żadnych wymiotów a te mdłości są tak niejednoznaczne, że zaczęłam się zastanawiać, czy ich sobie nie wymyśliłam :p


W ogóle to chciałabym iść do dentysty, ale nie wyobrażam sobie borowania bez znieczulenia...a co do tego opinie też są podzielone.

Śluz ja mam raczej żółty. Aczkolwiek w tym roku chyba w lipcu miałam cytologię i było ok, a we wcześniej wymienionej listopadowej wizycie lekarz "zaglądał" i robił ph i też było ok. Myślę więc, że to nic złego :)
 
Ostatnia edycja:
GORGUSIA gratuluje! Piękna beta :tak:

IZIS przeważnie beta jest w jednostkach mlU/ml ale nie ma co się sugerować wartością bo w ciągu kilku dni beta zwiększa się o kilka tyś :tak: GORGUSIA pewnie ma młodszą ciąże :-) ja też się szybko męczę i to był jeden z pierwszych objawów ciąży więc raczej to normalne :tak: masz racje.. każdy dzień to krok do przodu!

Ja ostatnio miewam takie smaki, że jestem przerażona :szok: dzisiaj zajadałam się łososiem ze szpiankiem a zaraz potem ciastem z karmelem :-D
 
Cześć dziewczynki.
Ja mam tak samo jeśli chodzi o kondycje, mieszkam na 3 piętrze w kamienicy, jakaś masakra, jak pomyślę że mam wchodzić po schodach to z domu mi się nie chce wychodzić.
Jeśli chodzi o śluz to dużo, i biały.

Z dwie godziny temu dowiedziałam się że żona mojego kuzyna jest w ciąży, i to na tym samym etapie co ja :) dwie radości w rodzinie, już kompletnie im odbije
 
Natkusia u mnie podobnie ze sluzem

Ktoś pisał wcześniej o mandarynkach. Ja też je uwielbiam,ale podobno w pierwszych miesiącach nie należy z nimi przesadzać, przez jakieś tam toksyny.

Za chwilkę się zbieram i jadę na wizytę. Im bliżej tym bardziej się boję...
U nas w nocy armagedon,wiało,sypało a nad ranem taka burza że spać nie mogłam
 
Ojaka dzięki za info z tymi mandarynkami, bo nie długo to bym chyba całą ciężarówkę mandarynek zamówiła. Pisz szybko jak wizyta.
 
reklama
Witam się mikołajkowo :-)

Kurcze u nas też masakrycznie wiało w nocy :szok: dzisiaj aż strach wychodzić..
A my od rana Michałem bawimy się prezentem Mikołajowym ;-) ledwo mogę Wam pisać tą wiadomość :-D

KLAUDIA to rzeczywiście oszaleją :-D fajnie, że ktoś w rodzinie jest na tym samym etapie.. zawsze można wymieniać doświadczenia :-)

OJAKA powodzenia na wizycie i mocno trzymam &&&&&&&&&&&!! :* oczywiście pisz od razu po wizycie! a o mandarynkach nie wiedziałam i dzięki za info :tak:
 
Do góry