reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć dziewczynki :-)

ŻANETKA cieszę się, że z katarem jest lepiej :tak: zdrówka! Z mdłościami to wiesz jak to jest.. dzisiaj nie ma, a jutro mogą być ;-)

GORGUSIA a czym dokładnie się zajmujesz?

DONNA ja Śląsk to troszkę daleko :-p też się nie umiem doczekać następnej wizyty :-D

ale dzisiaj piękne słoneczko :-)
 
reklama
Natkusia- Prowadzę Studio Modelowania Sylwetki. Bardzo lubię to co robię, ale jak pomyślę,że za jakiś czas będę takim okrąglinkiem to śmiesznie tu będę wyglądała :-D

Byłam na becie. Wyniki po 17....
 
GOGRGUSIA eee fajnie brzmi :-) na pewno jest ciekawe co robisz.. :tak: okrągły brzuch będziesz miała tylko na jakiś czas spoko spoko :-D mocno trzymam &&&&&& za betę! Będzie wysoka!

A ja robię rosół na obiad mhmmm.. :-)

Dziewczyny macie zaparcia? Wydaje mi się, że te moje bóle podbrzusza to nie z macicy tylko właśnie przez zaparacia ehm..
 
No Kochana to ja się do Ciebie zgłoszę po porodzie ;-):-D a jak Ci biznes idzie? Pewnie dużo chętnych w dzisiejszych czasach ;-)
 
Przygoda mojej dzidzi z tym światem się zakończyła:-( Leż w szpitalu. Ciąża albo obumarła albo jest pozamaciczna. Sami jeszcze nie wiedzą. Czujemy wielki smutek ale będziemy starać się dalej i wierzę, że niedługo znowu się pojawię na forum. Tymczasem trzymam kciuki za cała resztę sierpniówek. I pamiętajcie walczcie o swoje dzieciątka jak lwicę i nie polegajcie na opiniach jednego lekarza.
 
Doxa bardzo mi przykro kochana......Wierze ze juz nie długo znowu do nas zawitasz.....mam nadzieje ze jeszcze w 2014 spotkamy sie na forum:):):)....Takie skarbie jest życie i sa nasze ciąże .....Jestem z Toba skarbie i trzymam kciuki za przyszłe staranka i oby sie odało jak najszybciej :):):)
 
Cześć. :-)

Doxa81 współczuję... :-(

To i ja się przywitam. Jestem po pierwszej wizycie u ginekolożki i zamiast standardowej kontroli wyszła z tego pierwsza wizyta ciążowa. Na USG niewiele było widać, jedynie maleńką plamkę, ale za 12 dni kolejne badanie i może uda się posłuchać serduszka. :-)

Termin mam na 10.08.
 
Witaj Madunia......i serdeczne gratulacje ....To bardzo mila niespodzianke sobie sprawilas heheh oczywiscie razem z mężem.....czasami fajnie tak z zaskoczenia jak kobieta idzie do lekarza bo cos ją niepokoi a tu dowiaduje sie ze calym kierownikiem zamieszania jest cos przeslodkiego cos najwspanialszego na swiecie.....fasoleczka hehe:):):)
 
reklama
Doxa, bardzo mi przykro. Nawet nie wiem co Ci powiedzieć. Trzymaj się kochana

Ja dalej bezobjawowo, tylko mnie brzuch pobolewa. Ale już czuję że w pracy to ja za długo nie dam rady. W ogóle jakiś nostalgiczny nastrój mnie dopadł, może to przez obrzydliwą pogodę
 
Do góry