reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

OJAKA musi być ok :tak: ja już na tym etapie w poprzedniej ciąży miałam mdłości więc po cichu liczę, że teraz mnie ominą :-D może dostaniesz L4 a wtedy odpoczniesz :-)

KLAUDIA ciężka sprawa z tą pracą.. Zobaczysz jak będziesz się czuć ale nie warto narażać siebie i Maluszka :no: ja jestem już na L4 bo mam okropną sytuacje w pracy (mobbing) i od rana do wieczora w pracy, do tego stresy więc nie jest to warto.. Będzie dobrze :*

DONNA siedzenie i odpoczywanie w ciąży jest bardzo dobre więc nic tylko się cieszyć :-) no niestety na wczesnym etapie mało co widać ale za niedługo będziemy już widzieć maluszki :tak: ja nie umiem doczekać się badania prenatalnego w 12-13tc.. Przy pierwszej ciąży na tym badaniu poznaliśmy płeć :-)

Ja wczoraj zwiększyłam sobie dawkę Luteiny i podbrzusze już mnie tak nie boli uff :-)
 
reklama
Natkusia za godzinę się wybieram o pracy, zobaczę do końca tego tygodnia, jak się będę źle czuła, to na pewno ją trochę ograniczę.
Ojaka będziemy dzisiaj razem cierpieć w pracy ;)
Rano jak się obudziłam miałam bardzo nieprzyjemny posmak w ustach. Nie wiem od czego, bo wieczorem piłam wodę. Za to kilogramami jadłabym mandarynki, wczoraj kupiłam pół kilo i zjadłam na raz. Całkiem przyjemna zachcianka

p.s. Jak wkleić ten suwaczek? :(
 
hej, ja czekam na wyniki do pt do poludnia. u mnie sprawa jest taka, że mam poszerzony jajowód, a mój mięśniak (już 5x5cm, jestem po terapii farmakologicznej esmya po ostatni poronieniu, po terapii miesiac temu 1,5x2cm) mięśniak zatyka przejście z jajowodu w 100%. cudem byłoby gdyby komórka się "przegryzła" przez niego.
jeżeli moja beta będzie poniżej 1,500 przez te dni jest szansa na zakończenie ciąży farmakologicznie,a nie operacyjnie na czym mi bardzo zależy, bo ostatnia cp,to wycięcie jajowodu.
wiara,że ciąża jest prawidłowa jest więc mało prawdopodobne. ja już nie chce się łudzić, ostatnim razem się ludziłam. Teraz muszę myśleć o tym jak to przejść.
także póki co moją głowę zaprzątają teraz sprawy tego, co mi się należy.
Po pierwszym poronieniu nie byłam świadoma,że mam prawo do 8 tyg. urlopu, zasiłku pogrzebowego itd. lekarze o tym nie informują, ignorują prawo.
Ja wiem,ze pisanie o tym może niektóre z Was przytłoczyć ale w sytuacji gdy zdarzy się tak,że ciąża się zakończy warto wiedzieć,że nie jesteśmy skazane na milczenie. Trzeba walczyć z indolencją.

Pozdrawiam was dziewuszki i napiszę w pt co dalej ze mną. spokoju kochane!
 
Natkusia masz racje ze jest dobre takie odpoczywanie, ale uwierz mi ze tez i nie dokonca...Juz sie nie moge doczekac kiedy bede jechala do Polski na swieta ....polatam se po kolezankach, pobede z rodzicami z rodzinka cała, sprzątania przedswiateczne....nie mode tak cały czas lezec i sie byczyc bo legata urodze hehe.........Niom wlasnie rowniez chyba sie niedoczekac tego badania prenatalnego....To jest bardzo wazne...:)...To szybciutko Natkusia poznaliscie płeć naprawdę....:):):)
 
Witam przyszłe oraz obecne mamusie :-)
Cieszę sie, że mogę i ja dołączyć do tego grona. Co prawda nie jest mi łatwo ponieważ mieszkam teraz w UK, a wiadomo, że tutaj nie robią od razu badań jak przykładowo w polsce. Dwie kreseczki zobaczyłam w 4 tyg ciąży - licząc od ostatniej miesiączki. Byłam u lekarza, ale nie badał mnie. Dzisiaj miałam kolejną wizytę, ale tym razem z położną, która będzie prowadziła moją ciążę do końca. Niczego konkretnego też się nie dowiedziałam, nawet mnie nie przebadała, mam się pojawić za dwa tygodnie na badania krwi i moczu. Myślałam, że zobaczę już pęcherzyk... i dowiem się jaką mam betę...no nic, muszę się przystosować do tego systemu jaki jest w UK.
 
KLAUDIA zrobiłaś mi smaka i też sobie kupiłam mandarynki :-D co do suwaczka to wchodzisz na jakąś stronkę np Lilypie - Pregnancy, baby and parenting tickers. albo Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i tam tworzysz jakiego chcesz :-) na samym końcu pokazuje Ci link do suwaczka który kopiujesz. Wchodzisz na forum na PANEL UŻYTKOWNIKA (u góry po prawej stronie) i EDYTUJ SYGNATURĘ (po lewej stronie); tam wklejasz link do Twojej sygnatury i dajesz ZAPISZ SYGNATURĘ! Gotowe :-)

FIUFIU Kochana przykro mi, że musisz przez to przechodzić :-( pomodlę się o cud aby komórka przebiła się.. :* Czekam na piątkowe wieści.. mam nadzieję, że pozytywne! Jesteś jedną z sierpniówek więc pisz ile chcesz.. myślę, że nikomu to nie przeszkadza a jesteśmy po to żeby wspierać! :* Trzymaj się dzielnie..

DONNA ja myślę o odpoczynku od pracy ;-) nie ma co w ciąży leżeć bo można czegoś dostać.. ale lepiej jak jest się na L4 niż chodzić do pracy, takie moje zdanie :tak: ale to też zależy od sytuacji jaka jest w pracy itd.. A gdzie lecisz do Polski? :-)

witaj KAREN :-) i gratuluję! Słyszałam jak jest w UK więc nie zazdroszczę.. ale dasz radę, na pewno z Maluszkiem jest ok :tak:

ja dziewczyny śmigam do łóżka bo oczy mi się zamykają same :confused: pewnie jak pójdę to zrobi się gwarno :-D:-p

w ogóle jakaś cisza tu.. SIEPRNIÓWECZKI jesteście? Hop Hop! :-D
 
Donna30- super że wizyta udana :tak: 3 tygodnie strzelą szybciutko i zobaczysz serduszko :tak:
natkusia- My też używamy KATAREK ale jak jest zatkany nosek to niestety nic nie "ciągnie" ale teraz już jest dobrze katarek się rozrzedził i teraz super pomaga jest coraz lepiej :tak:
Zazdroszczę braku mdłości, mnie niestety w tej ciąży dopadają :-( w poprzedniej nie miałam.
ojaka- ooo mamy 2 Filipków na forum :tak: trzymam &&& za wizytę będzie wszystko dobrze :-D
Ja też jak pracowałam na popołudnie to strasznie ubolewałam nad tym że jak wracałam to mały spał :-(
Klalalaudia- ja też pracuję fizycznie i jestem już na L4 nie wyobrażałam sobie pracy na stojąco/fizycznie w ciąży, tylko u Ciebie jest troszkę gorzej że nie będziesz miała kaski :dry:
fiuufiuu- :no: tak bardzo mi przykro, trzymaj się, bardzo mocno trzymam &&&&& żeby okazało się że jest dobrze!
Karen2- witaj witaj, współczuję tego systemu w UK :dry:

Klalalaudia- co do suwaczka to kliknij na mój suwaczek przeniesie Cię na stronę suwaczków.
Stwórz swój - kliknij po lewej stronie Termin porodu i ciąża. i tak dalej będzie napisane jak postępować.
jak już pokarze się Twój suwaczek to pod nim są takie linki skopiuj ten który jest pod nazwą BBCode.
Następnie wejdź na BB na górze w prawym rogu w panel użytkownika, po lewej stronie masz napisane Moje ustawienia i pod tym EDYTUJ SYGNATURĘ (wejdź w to), wklej ten suwaczek który wcześniej skopiowałaś (ten link), wciśnij Zapisz sygnaturę! No i gotowe :-)
 
I ja już po pracy. Ja prowadzę swoją działaność. Sporo mam roboty i nie siadam czasem przez 12h, ale mam w planach pracować do końca. Zobaczymy jak będzie....
Jutro rano beta- proszę o kciuki :)
 
reklama
hej Karen.....Tez mieszkam w UK takze to o czym pisalas nie jest mi obce.....a jesli chozi o przystosowanie sie tutaj do systemu to raczej sie tu nigdy nieprzystosuje bo chcialabym aby moja rodzina byla zawsze zdrowa...nawet jak bedzie cos nie tak nie daj Boze to niepozwole aby mnie, mojego meza czy tymbardziej nasze dziecko badal jakis facet lub badala jakas baba niedouczona.....Jak sie tu jeszcze niezaklimatyzowalam przez dwa lata tak i sie nieprzystosuje tutaj do lekarzy....ale myslalam ze ze mna jest cos tutaj nie tak ze nie moge sie zaklimatyzowac ale ostatnio tutaj kobietka na forum napisala ze jest tutaj 7 lat i tez sie niemoze zaklimatyzowac takze wiem ze ze mna jet wszystko ok...to tylko ta Anglia dziala mi na nerwy jak kazdemu.....

żanetka...niom juz sie niemoge doczekac nastepnej wizyty...tej najwazniejszej hehe.....

Natkusia ja pochodze z podlasia...trasa Warszawa- Białystok:):)
 
Do góry