reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej hej :-)

Ja zaczynam sie stresowac.. w poniedz jedziemy z Michalem na podciecie wedzidelka jezyka w narkozie ogólnej :sorry2: az mi serce ściska..
U nas ok :-) Wojtus chyba juz cos wiecej widzi bo strasznie sie rozglada :tak: no i nadal najwieksza rozrywka to cyc ;-)

Wiadomo co z ATAN i MARTYNĄ? nie widzialam zeby sie odezwały..

MADISON super, ze badania wyszly super :-) a Ty mamuska dzielna jestes!

ASIOLEK tule Cie :* i wysylam pozytywna energie! Oby zmienilo sie na lepsze..

SIERPNIOWA nawet sobie nie wyobrazam co przechodzisz.. trzymam za Was &&&&&!

Ciezarowki mysle o Was i trzymam &&&& :-):-)
 
reklama
Będę musiała spróbować. Ogólnie próbowałam wszystkiego.
U nas wywołują między 41 a 42 tyg. Prosiłam żeby zrobili to jak najszybciej bo na przepis domu musze jakoś funkcjonować. Może już 22 sierpnia wywołają.
Co do porodu w domu to całkiem możliwe że mimo iż ktoś chce w szpitalu to rodzi w domu bo procedura akcji porodowej jest tu trochę dziwna i czasami babki nie zdążają.
 
hej :)
U nas ok. Ola jest bardzo mamusiowa, i cycusiowa. Ostatnio jak wyszłam z Wiki do sklepu to mąż dopiero jak położył przy małej moją koszulę to się uspokoiła. Cyc na żadanie - czyli bardzo często.
Natkusia - będzie dobrze, chociaż wiem jaki to stres. Wiki miała operację jak miała 8 mcy i wyłam cały czas jak była na sali.

nierozpakowanym - cierpliwości :)
pozdrawiamy
 
Natkusia wspołczuje stresu, a czemu w narkozie ogólnej i czemu tak szybko, czy Wojtusiowi to w czymś przeszkadza? Byc może teraz się to robi inaczej? Mój Adrian tez mial podcinane wędzidełko i robilismy to normalnie w gabinecie lekarza otolaryngologa w znieczuleniu miejscowym jak mial 1 rok. ( a miał bardzo przyrośnięty, nie dalo się skalpelem).

Sierpniowa współczuje przedłużajacego sie pobytu , ale lepiej zabrac do domu dziecko wyleczone niż zaleczona, ale wiem mi to jest łatwo mowić. Trzymam kciuki, oby to nastąpilo jak najszybciej.

Asiołek tulę Cię mocno i trzymam kciuki, żeby było coraz lepiej.

Madison wspaniale, że u dziewczynek wszystko w porządku.

Dziewczyny w dwupakach trzymam kciuki oby maluchy się ruszyły do wyjścia.


A my siedzimy i zapijamy czkawkę.:-D

Dziewczyny w jakim czasie wyznaczają u Was terminy usg bioderek?
 
Magda ją na usg bokser zapisałam sie zaraz po wyjściu że szpitala i akurat na połowę września trafiłam.także terminy odległe.
W nocy i wczoraj był hardcore.zatrulam sie czyms,wymiotowałam całą noc,w ogóle noe spalam....a dzisiaj mamą wyjeżdża na noc i będę sama z dwojka,babcia i dwoma dwudziestolatkami
...
Szał. Oby do jutra po południu
 
Cyc mnie boli.... Robię ciepłe oklady i przystawiam Antka co chwila,karmie spod pachy bo z tej strony mnie boli i modlę się żeby mi się zapalenie nie zrobiło....
Chłopaki pojechali coś załatwiać,Tosiek steka w lozeczku a ja się chyba za porządki wezmę.

Sylwia,barbarka- trzymam kciuki za jakieś sygnały i szybkie wyjście Waszych pociech &&&
 
My USG bioderek mamy na 9 września :tak:

MAGDA mamy pod narkozą bo Michał jest już za duży.. żaden alergolog by się tego nie podjął tym bardziej, że nasz jest energiczny i szybki. By musiało go chwycić i usztywnić kilka osób a i tak mogliby mu krzywdę zrobić :sorry2: poza tym miałby traume przed fartuchem do końca życia dlatego 4 lekarzy powiedziało, że narkoza :baffled: jestem zła na naszą pediatrę bo ,mówiłam o tym wędzidełku jak Michał był noworodkiem (miał problem z ssaniem piersi) i wtedy ona i 2 i innych lekarzy powiedzieli, że wszystko jest ok.. po czym jak Michał miał 1,5 roku to nagle się okazało, że ma krótkie :angry: lepiej teraz to zrobić niż później.. Michał ma już ponad 2 lata a nic nie mówi oprócz mama i tata.. podobno przyczyną może być wędzidełko.. zobaczymy

FIUFIU dasz radę :-)

GORGUSIA oby nie doszło do zapalenia.. powodzenia!

EDYS u nas też Wojtek jest mamusiowy.. Michał też taki był :sorry2: bluzka na porządku dziennym.. tyle, że W jest mega cycowy.. on nawet nie chce mnie czuć jak dostać cyca
 
reklama
siema mamusie i przyszle mamusie:-)

Deszczowa pogoda u nas.Wczoraj zmoklam, dzis czekam,az przestanie padac bo znowu pare km trzeba porobic;-) Juz mi sie nie chce tego stanu oczekiwania :no: Od kilku dni mam dziwne bole dosyc mocne, czasem regularne skurcze.Trzyma to kikla godzin a potem przestaje :crazy: Ohhh nic sie nie zapowiada, meczace to.Tak bardzo chce urodzic przed przyjazdem mojej tesciowej a na to mam tydzien.Znajac zycie nic nie wyjdzie jabym tego oczekiwala.Tyle z marudzenia :-) wybaczcie :)
 
Do góry