reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam
Ja dziś doprowadzałam do porządku mieszkanie po moim pobycie w szpitalu ;-) a potem do Korneli przyszla mama a my z mężem pojechaliśmy do tesco na zakupy i to był mój błąd :no:jejuś ile ludzi :szok: a z głowy mi wyleciało , że można zrobić zakupy on-line! więc w tym tesco na biegu to co niezbędne a resztę kupiłam przez neta i jutro rano przywiozą

Sierpniowa kochana oj jak ja Cię rozumiem! tym bardziej, że malutki już długo jest w szpitalu. ja w 3 dobie jak nie dostałyśmy wypisu to wyłam tak, że mi dawały coś na uspokojenie więc jestem sobie w stanie wyobrazić co Ty czujesz, ale wyleczą maluszka i wrócicie do domu cali i zdrowi. Mocno tulę

Madison świetne wieści po usg

Asiołek ja Ci z całego serducha życzę, żeby te Twoje problemy zdrowotne się jak najszybciej wyprostowały

WKasia ja w szpitalu piłam zioła szałwii i laktacja się zatrzymała, nie wiem jak działa herbata z szałwii :-(

Natkusia będzie dobrze :*

magdA37 ja jeszcze nie zapisywałam na usg bioderek więc nie wiem ale ponoć terminy odległe, nie wiem czy na września się załapiemy

Barbarka pamiętam jak moja kuzynka która mieszka w Holandii mówiła o tych porodach w domu to mnie to szokowało i do dziś tak jest. a co jak coś idzie nie tak? nie biorą tego pod uwagę?
Jak leżałam w szpitalu 2 dni przed cc obok bloku porodowego to mnóstwo dziewczyn wiezli na natychmiastowe cesarki, najczęściej z powodu tego, że maleństwu zanikało tętno. ja bym się cholernie bała porodu w domu

martuskaaa ja też mam na wypisie w zalecaniach ale na to usg pediatra musi skierowanie wypisać (tak mi w szpitalu powiedzieli)

Rany Martyna ma wieczór wyjca. Poświęcamy jej tyle czasu ile możemy, a możemy póki co sporo, bo Kornelia sporo śpi ale coś jej dziś nie pasi. Ja to mam słabe nerwy więc ode mnie to już by klapsa dostała, bo nienawidzę jak wyje sama nie wiedzieć czego, ale P kazał mi do niej nie chodzić, więc siedzę w salonie i słucham tych ryków :no:

Miłego wieczora
 
Matko co za dzień.mama miała wypadek.dachowala,z samochodu puszka,ona w szpitalu....życiu nic nie zagraża ale muszą jej zrobić szczegółowe badania...co za stres.najpierw babcia,teraz to....wybaczcie,że czasu na was nie mam.oporzadzilam moje skarby i idę spać,choć o tak pewnie nerwy nie pozwolą....
 
Fiuufiuu jejku dobrze ze mamie sie nic nie stalo ! Napewno musialo wygladac to strasznie. A jaki stres dla ciebie. Trzymam kciuki oby wszystkie badania wyszly dobrze.
 
Fiufiu trzymam kciuki żeby badania były w porządku i skończyło się tylko na stresie. Zdrówka dla mamy
Asiolek biedulko wracaj szybko do formy, aby nic nie bolalo&&&&
Ja mam badanie bioderek 30 września to będzie 9 tygodni i 2 dni Hani, wcześniej nie było szans. A rejestrowalam ją na początku sierpnia. Nie wiem jak to się ma do zaleceń, muszę wcześniej umówić się na wizytę prywatną. Ach ten nieszczęsny NFZ.
Brzuchatki dolaczcie już do nas!!!
 
reklama
Do góry