reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam sie i ja.

GAWIT &&&&&& za wyjscie :tak:

EWCOL ja tez uwielbiam, wrecz kocham to uczucie ale dzisiaj jestem niewyspana :sorry2:

Moje dziecie od 4 ma jakies problemy brzuszkowe, wczoraj to samo.. oj oj

Jakies nowe maluszki? :-)

Aaaaa MAJULA urodzila :tak:
 
No to i ją dołączam z rana. Inka sie najadla,a teraz steka więc pewnie pielucha zaraz będzie pelna.
Majula gratulacje:-)
A m y dzisiaj zaczynamy maraton urodzinowy Lula. Do niedzieli codziennie coś sie będzie działo ;-)
Mój słodki duży chłopak. Od nas dostanie swój pierwszy aparat fotograficzny :-)
 
Fiuu- sto lat dla Lulu :-*

U nas noc ok. Jedzenie o 4.30 o teraz. Tak by mogło być :p
Kaci dostał wczoraj kolejny rower- już 4! Wszyscy go teraz maksymalnie rozpieszczają ;-)
Miłego dnia wszystkim :-*
 

Załączniki

  • 1407905623553.jpg
    1407905623553.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 60
Witam. Dziewczyny powiedzie mi czy jak jes mocny skurcz to taki bol podobny do miesiaczkowego tylko iles tam razy mocniejszy? Do tego plecy bola? Bo kurde w nocy mialam mala przygode, myslalam ze sie zaczelo bo obudzil mnie silny bol i tak kilka razy ale pozniej zasnelam jakosi cisza tyle ze nadal brzuch mam caly twardy
 
reklama
Martuska oby oby to było to, trzymam kciuki.
Fiufiu sto lat dla Ludwika
Gorgusia śliczny rower, ale kierowca jest boski
Natkusia ja też odczuwam zmęczenie, damy radę, motywacja w koncu jest.
Karaiwina biedna ty jesteś z tym pobytem w szpitalu, kciuki za owocne decyzje
Majula gratulacje, odpoczywajcie teraz
 
Ostatnia edycja:
Do góry