reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Angie ale na tyn etapie to chyba jeszcze nic straconego z laktacja. Jak mala ladnie ssie to moze jakiejs herbatki na laktacje popij i sie rozbuja. Oczywiście pod warunnkiem ze chcesz.

Leze na sali z 3 maluchów które ciagle placza jak nie razem to na zmianę. Strasznie to męczące bo ja przy placzacym maluchu nie usne.
 
Monia - daj znaka co u Ciebie. Moje skurcze jak były co 10 min, tez były znośne :)
ja na sali mam dziewczynę po CC , słabo dochodzi do siebie. &&& zeby u naszych mamus CC było lepiej :)
agula- z jaka położna rodziłaś? Bo ty w instytucie ?
 
Edys tak zaraz sprobuje się dowiedzieć. Bo nie pamiętam .
Ale kobieta fantastyczna.Imid wogole bardzo sie zmienił jest dużo lepiej. Personel super.
 
My cycujemy. Kacper z tatą pojechał na obchody '44 więc mam trochę względnego luzu.
M zasugerował żebym zaczęła odciagac mleko i karmiła butelką. A to odciaganie to taka mordęga że ja dziękuje... Fajnie by było zostawić Antka z babcią i gdzieś zabrać Kaca,ale na tą chwilę to dla mnie nie do zorganizowania.

Wasze dzieci też tak dają w pieluche przy jedzeniu? :p
 
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie kociaka ;-)

No właśnie rzecz w tym, że niestety ale nie znam właściciela kotka i nie mogę wierzyć bezgranicznie w to co o kotku mówi.

Poza tym mój M jest przerażony, że kot na pewno będzie chciał zrobić krzywdę małemu... :confused: najpierw marzy o takim kocie, a jak przychodzi co do czego to jest na NIE :crazy:

Agula82- gratuluję !! Super, że udało się SN.

Wyczekany- &&& zaciśnięte czekamy na informacje :*

Gorgusia- współczuję sytuacji z Kacprem. Z czasem wszystko się ustatkuje.

Mam nadzieję, że mnie ominą takie atrakcje z Dominikiem. Chociaż ja go bardzo angażuje jak Madison we wszystko - szykowanie torby do szpitala, ubranek na wyjście (sam wybierał !) :-)
Razem wybieramy smoczki, butelke, wieszamy pranie dla braciszka, ubieraliśmy kosz mojżeszka do spania, montowaliśmy przewijak.
A przede wszystkim dużo mu opowiadam co będzie robił z braciszkiem, pokazuje zdjęcia Waszych maluchów, Domi całuje brzuszek i wie, że tam jest braciszek.
 
Martyna- wybacz,ale jak to u mnie widać nie zawsze to daje pożądane efekty. Też tłumaczyłam,opowiadałam. Razem z tatą szykowali kołyskę. To są za małe dzieci żeby zrozumieć przed faktem o co chodzi.
 
Gorgusia moj daje przy kazdej okazji. Przed chwilą nawrt bez pieluchy.. a teraz lezy i zapija czkawke.

U mnie moj 9 latek daje w kosc. Mimo ze chodzi kolo brata dumny jak paw. Pomagać tez pomaga ale sluchac mnie sie niechce...
 
Ja dzisiaj trafilam na izbe w nocy. Wydawalo mi sie ze sacza mi sie wody a tu dupa.. powiedzieli ze nie.. :/ natomiast skurcze mam caly czas. I mnie zostawili.
Teraz siedze i rycze bo mialam.zglosic sie w pn a we wtorek miec ciecie. A tu nagle mi lekarz mowi ze oni nie zrobia mi ciecie mimo ze.mam skierowanie poki nie zacznie.mi sie skraxac szyjka.itd... i daja mi leki i zastrzyki przeciwskurczowe... kur.. no chyba zwariuje... nie dosc ze ja sie mecze to oni ze we wt tak jak mialam zaplanowane mi nie zrobia.tylko dopiero jak sie ginekologicznie.cos zacznie
Jeszcze chwila i sie chyba wypisze na zadanie !!!!!
Niewiem.dla mnie jest nienormalne skoro mam skurcze to znaczy ze cos sie dzieje takiego ze na cholere mam miec rozwarcie czy cokolwiek.
Naprawde chyba.pojade gdzies.indziej bo zwariuje z tych nerwow ataku astmy tylko dostalam.......
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej.
my sie zaczynamy pakowac. po 20:00 wyjazd.
Gorgusiu ja ci bardzo kibicuje jesli chodzi o kaca. mam nadzieje,ze z biegiem czasu uda sie wypracowac konsensus. z drugiej strony dziecko starsze tez musi zrozumiec,ze mlodsze potrzebuje naszej uwagi na 100%. z czasem bedzie lepiej,bo i maluch wymaga mniej naszej uwagi,a wiecej ze strony domowników.
dziewczyny ktore urodzily wczoraj- jak sie czujecie?
dzisiaj była zielona kupa... cholebka-poobserwuje czy dalej beda takie...
 
Do góry