reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Asiolek ty to sie taka opanowana wydajeez :). Ja dalej siedze cicho i mam nadzieje ze nikt nie zauwazy mojej nieobecnosci na cc i jakos to pojdzie gladko :)

Gawit, mexi ale was glodza....ja wchodze miedzy 9 a 12 imam byc rano na czczo, a ostatnio i tak zjadlam pol jablka bo mi mega niedobrze bylo. A przeciez kilka godzin w przewodzie pokarmowym sie nie utrzyma :).

Maexi ja czopka nie potrzebuje, stres taki ze wszystko samo sie pieknie oczyszcza :).

Gorgusia moze maz doznal jakiejs formy szoku poporodowego. Nie lubie tlumaczyc facetow, sama juz swojego dawno przestalam i przede wszystkim mi to pomaga. Nie rozmyslam czemu tak postepuje a nie inaczej tylko jak mnie wkurza to mu mowie, czasem sie pofo****e ale szczerze to juz mi sie nie chce. Podchodze jak do dziecka i to mi zycie ulatwilo.

Edys trzymam kciuki eby akcja szybko poszla

Sierpniowa kciuki trzymam za Twojego synka, bedzie dobrze chociaz na pewno jest ci ciezko
 
reklama
Wrrrrr wcielo mi posta. Nie wiem ktira jestem w kolejce. Cc robia miedzy 8 a 14. Rano bede miala lewatywe. A poza tym wkurza mnie ta niewiedza. Nikt nic nie wie jak w czeskim cyrku wrrrr. I glodna jestem wiec zla. Ale byla u mnie Martynka z laurka wiec choc corcie widzialam :)
 
No ja już jestem po ktg wymęczyli mnie masakrycznie... Mała się tak wierciła, ze nie dało się jej zbadać aż mój lekarz został wezwany do zapisu... na szczęście ocenił ten zapis dobrze i puścili mnie w końcu ... ale troszkę się najadłam strachu... bo serduszko tak małej waliło a ona się tak szarpała.
Ja muszę być na czczo 6 godzin przed operacją... a pić mogę do 4 godzin przed.

Magda super, że już w domku!!!!

Zjadłam sobie kolacyjkę... i odpoczywam zaraz się położę na boku bo mój kręgosłup jest po ktg ledwo żywy.

Zaglądali do mnie na badanie ordynator i mój lekarz :) pytali jak się czuje przed jutrem :p chciałam powiedzieć, że jak galareta :) i że też po cichutku chciałabym się wymknąć :p

piekne-widoki-5.jpg
 

Załączniki

  • piekne-widoki-5.jpg
    piekne-widoki-5.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 60
Właśnie leże sobie pod ktg na porodówce. Masakra! Niewygodna straszna. Stało sie tak, bo coś mała sie mało ruszała no i mnie to martwiła wiec skorzystałam z okazji, ze mój dr dzis przyjmuje i skoczylam zobaczyć co u małej. Okazało sie, ze mała 2700g, a na tym etapie większa powinna być i boi sie dr ze to przez niewydolność łożyska i ze jak zacznę rodzic to nie bedzie miała mała zbyt duzo tlenu przekazywanego. I tak oto dzis tylko ktg, a w poniedziałek szpital:( Szyjka skrócona, dr palce główki już dotykał, także rozwarcie na palec.
 
Karaiwina ja tez mialam caly czas mala wage, tez podejrzewali slabe przeplywy, ale okazaly sie ok, wiec moze i u Ciebie tak bedzie. Dawaj znac, co tam u Ciebie.
 
Karaiwina nie ma co się martwić, moja mała. Na usg w skonczonym 37 tyg. ważyła 3100 a urodziła się w 39 tyg i 2 dni z wagą 2960. Usg nie zawsze jest dokładne ale dobrze że sprawdzają
 
Ostatnia edycja:
Karaiwina - mój młody tydzień temu w 37 tc miał 2400, ogólnie mieści się to w normie ale trochę mało. Dziś ma ok. 2700 wiec rozwija się prawidłowo tylko po prostu jest z tych drobniejszych. Lekarz mówi ze ważniejsze jest to ze się wierci, serducho ładnie bije itd. A waga jest jaka jest, ważne że przybiera :-) tez się zmartwilam tydzień temu bo jeszcze w 30 tc ważył tyle co powinien.
 
reklama
Do góry