reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Katrina mi też ostatnio puchna stopy i przy tym palce u rąk. Jak coś robię to zaraz mi dretwieja i czuje takie mrowienie :-( w nocy dretwieja okropnie, normalnie nie mogę zgiac palców!
 
reklama
Hej ! Tyle sie napisalam i poszlo w kosmos grrrrr....

Teraz tylko o sobie (wybaczcie) . A wiec odeszlo kawalek czopa i pojawily sie skurcze , na razie nie regularne i tylko brzuch twardnieje. Mam strasznie dziwna potrZebe ruszania biodrami i takie parcie jak na siusiu . Krzyz na rAzie nie boli wiec leze w wannie i sie zastanawiam jakby tu koszenie uskutecznic , mala wierci sie nieziemsko. Ide barc sie za maszynke , nim tel nie utopie.
 
Sylwiak mam tak samo z tymi dretwieniami. To jakas masakra- wrecz boli to. Gawit bede myslami z Toba jak i reszta nas jutrzejszych. Ja chyba poki co jestem jedyna zaplanowana na jutro, chyba ze w nocy/ rano kogos przywioza. Dzis wzieli ta moja sasiadke z sali na oxy, niestety skonczylo sie cesarka, bo malemu spadalo tetno. Boze dziewczyny caly dzien mysle tylko o tematach porodowych. Wykoncze sie. Sorki za moje smety.
 
Mexi no wlasnie mialam problem jak to zrobic,ale na forum znajdzie sie zawsze ktos pomocny. Tylko teraz Atana powiedz mi jeszcze jak im ten brzuch moge zostawic i bedzie z glowy ufff....
 
Jej dziewczyny na cc trzymajcie sie dzielnie :) mnie tez czeka taka noc przed w szpitalu i mam nadzieje ze bede równie dzielna jak wy :) puchne juz nie tylko na wieczór czy po tym jak polaze ale wogole mi juz nic nie schodzi. Dretwiejace palce lub całe dłonie , generalnie dretwieja mi nogi jak dluzej niz 5 minut posiedze w jednej pozycji :-(( jak mały slonik wygladam i takowoz sie czuje. Dobrze, ze troszke chlodniej w krakowie od dwóch dni to przynajmniej na zewnatrz da sie wyjsc. Trzymam mocno kciuki za jutrzejsze porody !
 
Wszystkie jutrzejsze mamuśki powodzenia, oby dzieciaczki były zdrowiutkie!

Kolejny kawałek czopa odszedł, ciekawe czy w końcu złapią mnie jakieś konkretne bóle.

Ja dziś cały dzień super humor a na wieczór łzy. Nawet nie wiem czemu dokładnie. Niech już się ruszy bo wykończe siebie i męża
 
KTG wporzadku. Od jutra mocno walczę, bo mam mnóstwo rzeczy do ogarnięcie przed tym szpitalem poniedziałkowym.

Gawit, Mexi, Nikitka, Asiołek bardzo duzo &&&&&&&&&&&&&&&&&& za Was i czekamy na wiadomości.

Gorgusia współczuje sytuacji. Mam nadzieje, ze jakoś sie ułoży.
 
reklama
Polozylam sie spac. To było jakos 134/84.
Po jskis 40 min obudził mnie skurcz. I tak co 10 min łapie mnie , i bol brzucha na dole jak na okres. Teraz zmierzylam to znowu wysokie jest.
Zaraz ide do wanny. Zobaczę czy w wodzie mnie łapie. Jak tak - to powoli będziemy sie zbierać.
 
Do góry