reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia - faceci chyba tak mają. Jeszcze chwila i tatuś bardziej się zainteresuje. Dla faceta taki mapciutki nieporadny bobas jest mało interesujący, juz to dawno zauważyłam wśród rodziny i znajomych.
Przyjdzie czas ze na Kaca będzie krzyczał a Antka bronił :-)

A ja dziś na wizycie, potem u babci M a potem na imieninach - od siedzenia na tyłku nogi spuchniete :-o
Juz lepiej jak cały dzień przechodzę.
 
reklama
SIERPNIOWA - gratulacje!
Moze nie jest to wymarzony poczatek macierzyństwa, ale co zrobic, nie na wszystko mamy wpływ, niestety.
Życze Wam szybkiego powrotu do zdrowia i do domu tym samym. A w domu to juz wszystko bedzie dobrze i tak jak sobie to wymarzyłas i zaplanowałas i z czasem wspomnienia tych trudnych momentów zblakna. Wiem jakie to uczucia i emocje jak dziecko nie jest z mama i potrzebuje pomocy lekarzy od samego poczatku. Współczuje. Tule. Trzymam kciuki za Was!

NASZE CESARKOWE KOBITKI - trzymajcie sie, nie dajcie nerwom i do zobaczenia po drugiej stronie barykady - z bolącymi brzuchami i piersiami ;)
Czekam na wiesci od Was jutro!

FAISCA - u mnie to bedzie bardziej C-section gift ;) Ale grunt, ze gift ;)
I polecam, trzeba sie samemu docenić :)
 
Ciśnienie mi skoczyło. Oscyluje ok 144/148 na 89/91. I nie wiem co robic. Czy czekać. Bobi tak rano na ktg jadę. Czy zbierać sie na ip teraz. Leże, odpoczywam i licze ze przejdzie. Ale trzyma mnie tak już ok godziny
 
Dziewczyny nie wiem co mam zrobic. Pare dni temu zauwazylam krostke.Swedzaca na kostce i nadgarstku a potem na brodzie. Myslalam,ze to jakas potowka czy cos ale teraz siedze i nagle wyskoczylo mi pare chyba takich samych na nodze ale tylko jednej:eek: nie wiem czy to wysypka czy to chwilowe cos. Nie wiem co mam zrobic? Poczekac az zejdzie? Do tego strasznie mi stopy puchna . Bardziej niz ostatnio ,myslalam,ze bardziej spuchnac nie moga a jednak. Tak patrze bo mam wrazenie,ze zaraz rozstepy mi sie. Zrobia na tych stopach:( mowilam gin dziś,ze nawet rece mam spuchniete i ,ze bola ale sie nie przejela.
 
Dowiedzialam sie ze jestem trzecia w kolejce wiec moje cc okolo 11-12. Byl anestezjolog ale mowilam ze tu jak w cyrk. Anestezjolog wkurzony bo nie wypelnili wszystkich moich papierow. I se poszedl :) i dzis zapewne nie wroci. Mowie Wam masakra!

Edys jedz. Tu widze ze bardzo sie przejmuja za duzym cisnieniem.

Katrina niestety nie pomoge :(

Za kciuki nie dziekuje ;) stres jest. Wyspalam sie w dzien to teraz spac mi sie nie chce :( wiec co by nie myslec za duzo to po internecie polaze ;) tu pewnie tez zajrze ;)
 
Dziewczyny- trzymajcie się jutro na tych CC !!!!!!!! trzymam mocno kciuki zaciśnięte &&&&& :tak:

Sierpniowa- gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Wojtusia :*

Edys - może to stres ?? Lepiej sprawdzić..

katrina86- mnie się wydaje, że krostki na opuchniętych nogach są od opuchlizny i ciepła właśnie. Przynajmniej ja tak miałam.
 
reklama
Do góry