reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja tylko sprawiam takie wrażenie :))) wszystko się dzieje w środku... aż mi powietrza chwilami brakuje od tych emocji...
Mam głęboką nadzieję, że Bóg da mi kolejną wspaniałą córeczkę, która urodzi się cała i zdrowa, rumiana i okrąglutka, pyzata i szczęśliwa :))))) i w końcu te milion lęków, które w sobie mam.... ucichnie :) zrobi miejsce kolejnym ;) o karmienie, szczepionki itd. ;) potem o bałagan i popisane ściany ;)))) pierwsze zęby ;) rozbite kolano itd.
Ale teraz, dziś - chcę tylko aby urodziła się szczęśliwie cała i zdrowa i bardzo się boję...

2013-07-05-Viator_picoftourphoto_986711770tall540x355.jpg
 

Załączniki

  • 2013-07-05-Viator_picoftourphoto_986711770tall540x355.jpg
    2013-07-05-Viator_picoftourphoto_986711770tall540x355.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Asiolek bedzie dobrze. Musi byc. Ja tez trzymam sie tej mysli. Wlasnie byla pigula i dala czopek w ramach przygotowan do cc. Ty masz dobrze- sniado jeszcze zjesz. Ja juz od polnocy chyba nic.
 
Asiolku mam te same obawy. Ale musi byc dobrze. Dzis na oddziale rodzily sie blizniaki ale byly malusie ale wszystko ok. Donoszone juz byly :)
Mexi ja od 14.00 juz nie jem :( moge tylko pic wode i zaraz mnie skreci z glodu a gdzie tu do jutra ;)
 
Gawit a o ktorej masz miec cc? Ja nie wíem jeszcze, podejrzewam ze ok 10, bo tak tu zaczynaja. Dostalas cos na przeczyszczenie? Jeju normalnie nie moge uwierzyc, ze jutro mala juz bedzie.
 
Asiołek wolno Ci jeszcze jeść? O takiej godzinie? My mieliśmy planowane na po 11 i nie wolno mi było od 24 już jeść a on rana pić.. od 7.
 
Może to ze względu na znieczulenie a nie pełną narkozę? Jak miałam usuwanego mięśniaka i mnie usypiali to też nie mogłam jeść od 24 a badania kazali mi zrobić totalnie na czczo, nawet bez mycia zębów :-)
Brak jedzenia mnie nie przeraża, ale ten zakaz picia już bardziej :)
 
reklama
A my od wcozraj w domku, jeszcze jakoś trudno wszystko ogarnąć. Uczymy się siebie nawazjem. Hania jest cudowna i mocno absorbująca.
Czytam was cały czas, ale trudno mi jest cos napisać. Już 3 razy się zabierałam i oczywiście nie dało rady.
Asiołek uwielbiam te Twoje posty, w każdym jest tak dużo ciepla i pozytywnego myślenia.:-)
Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze cc i byc może jakieś porody i życzę udanych rozwiązań i pieknych zdrowych maluszków.:-)
 
Do góry