reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ulika serdecznie gratuluję.
Cwikla powodzenia, trzymam kciuki.
Czytasz Was na bieżąco. Ale nie dam rady odpisywać, jak wrócę do domu to spróbuję ogarnąć forum.
Moja Hania ma zwyczaje jeszcze brzuszkowe buszuje od 21 -23 o do 5 był spokój, położne nie kazały wzbudzać, przynajmniej na razie.
Radości życzę mamusiom, a powodzenia wszystkim oczekującym.
 
reklama
No mamy ranek. Dziś z wyra nie wstaję. Nie ma bata muszę odespać. Okna pozaslaniane,ciemno jak w d***. .mam nadzieję,że taki anturaż mi pomoże
 
Antek spał do 3. A później to już tylko cyc i cyc. Ale jak pić zaczęłam to i cyce pełne :-)
Kacper obudził się z płaczem i dosypia na mnie. Dzień chyba lekki nie będzie....
Cwikla - kciuki i czekamy.
 
Dziewczyny a ja prosze was o kciuki zdby nas w końcu wypuścili! Czepiaja sie i wagi malej i slabego napiecia miesniowego! Ja juz lapie dola oczywiscie. Wg jednej lekarki mloda ma cechy wczesniacze i chce ja popserwowac! Dlatego wiedząc, ze rodze malutkie dzieci tak bardzo chcialam donosic do 40tc! No ale coz zrobić? Teraz moge miec tylko nadzieję, ze w koncu zacznie przybierac i nabierac sił! No i ze do domku wreszcie pójdziemy!
 
Ulika :-) Gratuluje:-)
Cwilka :-)&&& za szybki porod :-)

Angie &&&&& trzymamy zeby wszystko bylo dobrze i zeby w koncu was puscili.

Ja mialam koszmarna noc nie moglam spac wszystko mnie denerwowalo i draznilo .caly kregoslup mi wysiadal a jeszcze zeby nie bylo cora budzila sie co chwilę i przychodziła. Nad ranem zostala i dogniotla mnie kompletnie . Moj przytulasek maly :-)
Do tego cos mnie wczoraj na lopatce dziabnelo i do nocy bolalo i kulo a dzis patrze a tu plama czerwona na 4 cm srednicy swedzi okropnie. buuuuu....
Wyzalilam sie ....
Teraz w wlasnie sie mocze w nadziei ze mi stan z wczoraj minie ..

I takie na szybko pytanie do rozpakowanych ktore pily herbatke z malin i wiesiolka polykaly dalo wam to cos? Oczywiscie w waszym odczuciu bo ja z chce tych lisci malin dzis sprobowac jak dostane w aptece .
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, w koncu maz sie zlitowal obwiozl po sklepach i wczoraj sobie nowego laptopka sprawilam, bo n starym to juz sie nic nie dawalo. zmykam teraz czytac co sie wydarzylo, nas podreperowali w szpitalu i dlej sie bujam w dwupaku, ale to dobrze bo jakis konkurs byl o ile dobrze pamietam:tak:.
 
reklama
Monya sala szmaragdowa? To jakos po obiadku, coo. Do mnie za niedlugo maz ma wpasc ;)

Około 12 ma u mnie zapaść decyzja czy dziś wychodzę, wiec liczę na to , że po obiadku może mnie juz nie być:)
Wpadaj kiedy możesz, papierkową robota tez pewnie trwa, tochociaz może starczy czas tylko na przywitanie w realu.
 
Do góry