reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Jessssssu, cisza u mnie. Rozdzielilam panny po pokojach, dałam sie wypłakac i poszły spać.
A juz gotowalam wode na mm, bo uznałam, ze na pewno chodzi o to, ze sa głodne, a moj pokarm do dupy ;)
Takze siedzę i ściągam i próbuje sobie żył nie przegryzc, to ściągnie mnie wykończy.
Jak sie ogarne to biorę dwie panny w kieszeń i jedziemy do szpitala na zastrzyk na ładna krew dla Kamili.

KARAIWINA - zrób blizniaki to Ci przejdzie ;) Ciaza jest do dupy, a najlepsze i tak przychodzi dopiero pózniej ;)

MONYA - noooo, porod sn jest niesamowity. Możecie mnie zjeść, ale, choć stałam sie mała fanka cc, to i tak uważam, ze sn to sie nijak nie umywa ;)

SYLWIAK - kolejna złota kobieta, mam nadzieje, ze Cie mąż po nogach całuje :) U mnie by to nie przeszło, prędzej by mnie cholera wziela ;)

MONIA - karetkę? Ale ona nie musi przyjechać jesli nie ma wskazań. No i wioza tam gdzie chce, gdzie najbliżej i wystarczajaco specjalistycznie, wzięli to pod uwagę? Na forum blizniaczym jak w 20 którymś odeszły wody tez pogotowie powiedziało, ze duzo lepiej autem - szybciej, a nic pilnego sie nie dzieje.

MAGDA - no gratuluje wygranej! Ale Wasze zgranie jest niesamowite. Bedą teraz wspólne kinder bale :)
 
reklama
Carine mam nadzieje, że to nie problem, że dane podam tu;
termin porodu 04.08.2014
data porodu 01.08.2014
godzina 23.05
tc 40
sn
waga 3570, dlugosc 53, apgar 10
imię dziecka Hania
:)
Nadaje ze szpitala. Choć prawdopodobnie dziś wyjdziemy;)

Jestem z Wami na bieżąco, tylko z pisaniem ciężko ..
Pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:
Asiołek a ze trojeczke bym chciała, albo czwóreczke. Co los da. A z tego co czytałam bezpieczne to sa 2 cesarki w racjonalnym odstepie czasu, a i tak nie zawsze. Przy trzeciej już sie pojawiają schody.

Madison a przepis na blizniaki podasz, bo to niezłe wyjście by było w razie 'w':-)
 
Kara i wina - u mnie na odwyrtkę :-) Zawsze zakładam, że będzie miał miejsce najbardziej optymistyczny scenariusz :-)

Mexi - z tą cesarką to zależy chyba od szkoły :-) Bo właśnie słyszałam, że jedni polecają tak jak mówisz a drudzy - w tym mój gin twierdzą, że lepiej tydzień wcześniej. Nie dociekałam już czemu tak, bo na pewno jedna i druga strona ma masę merytorycznych argumentów w tym temacie :-)

Wyczekany - to ja pytałam :-) Bo gadałaś z Martyną, a ona w krakowskim Rydygierze będzie to mi się dwa dodało do dwóch :-) No nic, jak narazie na długi weekend sierpniowy jesteśmy w krakowskim Rydygierze we dwie z Martyną :-)

Sylwia - jak się do mnie teraz znajomi ładowali to mieli na tyle przyzwoitości, żeby z własnym tapas przyjść więc fajnie było, ja się nie urobiłam bo zrobiłam tylko takie pierdołki z cyklu jak robić żeby się nie urobić i było fajnie :-)
 
Carine podsyłałam dane do wklepania w tabelkę na prv ale chyba nie dotrły ani do Ciebie ani do Natkusi :(

Madison fajnie masz z dziewczynami :-) a podajesz im Fe? u mnie na wypisie zalecenie od 15 doby podawać Fe. Była dziś u nas położna Brysiek waży już 2490 w tydzień 200g do przodu heheh Chyba wybierzemy się dziś na spacerek chociażby krótki. Mojej pani doktor nie śpieszy się na wizytę patronażową wrrrr
 
KAMI - podaje od 3 dni. My mieliśmy w miesiac od porodu badanie krwii. U Kamili jest anemia i zeby nie robic tranafuzji jeżdżę z nia na zastrzyki do szpitala. Natomiast obie dostaja zelazo, kwas foliowy, wit B6 i cembion (wit C).
Boje sie, ze przez to zelazo zaczną sie kłopoty z brzuchem. Jak sie zorientowalam - wcześniaki biorą to wszystko kilka miesięcy.
 
Witam!

Magda37 gratuluję, ale jesteś szybka :-)

Madison, Kahaka stwierdzam, że jesteście mega dzielne z tym karmieniem! znając siebie to bym się poddała w pizdu i dała mm

Kama11 witaj

Agula współczuję dolegliwości :-(

barbarka ja nie miałam jeszcze ktg i nie będę miała aż do położenia się w szpitalu czyli do środy

monia456 córeczce będzie dobrze u dziadków! a Ty wypoczniesz. ja nie miałam przez weekend Martynki i oj dawno już tak nie odpoczęłam. wróciła wczoraj wieczorem to nawet nie sądziłam, że tak za nią tęskniłam :-) spójrz jak sobie cudnie bez dziecka radzi fiufiu. Pewnie, że jakbyśmy nie musiały to byśmy dzieci nikomu nie wydawały, ale to siła wyższa

Carine oj jak moja będzie tak cuszki brudzić to będę musiała dokupić bo nie mam za dużo! no i na 56 to w ogóle mam malutko :-(
edys lkochana współczuję tych nerwów. mój dziś w pracy to mnie nie zdążył wkurzyć :-) ale za to wkurzył mnie w nocy bo piperzył takie głupoty, ze aż żal :-(

karaiwana a no właśnie - cc ogranicza marzenia o licznym potomstwie. my byśmy bardzo chcieli jeszcze 3 dziecko (najchętniej córeczkę) i to właśnie gdzieś za rok rozpocząć staranka, ale jej poród zakończyłby się trzecią cesarką i nie wiem co na to moja macica, moja pani dr. muszę z nią o tym poważnie porozmawiać

sylwia_k ja Ci bardzo wpsółczuję takich wizyt! cholera jasna co za niedomyślni ludzie :no:

No nic ja się biorę za porządki i jeszcze do sklepu muszę skoczyć bo coś na obiad, ale to później. teraz mnie góra garów woła i kurze w pokojach ;-)

Miłego dnia
 
Spoko, oni tego nie rozumieją bo jeszcze nikt w ciąży nie był. Właściwie bratowa mojego M podobno jest w ciąży chociaż jeszcze nie była u lekarza potwierdzić to zobaczy czy w 9 miesiącu będzie miała ochotę przyjmować gości, szykować, kelnerowac i sprzątać po nich ;-)
Heh może też się za kilka miesięcy z M wbijemy do nich z wizytą i powiemy ze głodni jesteśmy ;-)
 
GAWIT - mi zal ich, ze wcześniaki :/ i tak staram sie z tym swoim mlekiem. Zreszta przy synku tez sie meczylam. Matka Polka ze mnie jak co do czego przychodzi ;)

Jak byłam w szpitalu to 'podsluchiwalam' siła rzeczy co sie dzieje na oddziale i jak tam porodu itd. I była dziewczyna z trzecim cc, duzo dłużej trwało 'bo to było trzecie wejście do brzucha'.
 
reklama
karaiwina no i chyba tak bede musiala zrobic..ja tabelke robie w wordzie a potem szereg operacji zeby ja na forum umiescic, moge edytowac choc to dlugo schodzi...

kami twoje dane mam, narazie na kompie zapisane, potem bede wklejac na forum
kahaka dostalam edytuje ;)

gawit ja na 56 tez malo kupilam i to byl moj blad bo kurczak we wszystkim sie topi:-D ale co tam...

ide podlubac w tabelce bo maluch spi;-)
 
Do góry