reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Wit d3 podaje sie zawsze Carine dzieciom. Wit k. Podaje sie gdy karmisz tylko mm. Ją mimo,że mleka mam tyle,co kot naplakal,to k.nie podajędzirki Natkusia,tyle,że kikut nasz trzyma sie mega mocno....nic nie chce odłazić
 
reklama
Z tymi szczepieniami dziewczyny to raczej chodziło mi czy wiecie jaki konkretnie tym szczepionki teraz podają na to wzw typ B - nazwa producenta...to chyba powinno być w książeczce wpisane...bo sie zastanawiam czy coś zmienili w tym temacie po tym jak była afera że niektóre szczepionki fundowane przez Państwo zawierały szkodliwe substancje. Mój M, wczoraj przekopywał internet w tym temacie ale ze świeżymi informacjami jakoś tam ciężko ;)

natkusia lub carine dodacie mnie do zamkniętych wątków?
 
FiuuFiuu ja karmię piersią i mam podawać K do 3 m-ca życia, z zaleceniem :" przy wyłacznym karmieniu mlekiem matki"

Psiakaj octaniseptem i nie gmeraj przy nim w końcu odpadnie:-)
 
Fiufiu Martynce kikut chyba ze 2 tyg się trzymał

Co do wit K to ja mam informację, że ją podaje się tylko i wyłącznie przy karmieniu piersią, przy mm nie (i tak podawałam Martynie) wit d zawsze a zwłaszcza zimą jak słońca mało (Martynka miała duże ciemiączko i długo nie chciało zarastać więc miała zwiększoną dawkę wit d)

Lilith problemy z brzuszkiem to właśnie bardziej od wit k (tak słyszałam) niż od d. co do wątku dzieciowego - moim zdaniem chyba bardziej przyda się coś takiego co pisze Natkusia "porady na CITO"
 
mi na noworodkowym tylko ksiazeczke zdrowia wydali a po wypis mąż dzis pojechal..nic mi nie mowili co do witamin a ja zapomnialam zapytac;/ ale jutro jedziemy zarejestrowac kurczaczka do przychodni to mam nadzieje czegos sie dowiemy:)

piece pw wyslalam
 
a powiedzcie mi jak dziecko dlugo spi to budzicie na cyca co te 3 h czy dajecie mu sobie pospac..mi w szpitalu mowili ze dziecko co 3h powinno zjesc wiec jak dlugo spi, wybudzac.jak wy robicie?
 
reklama
Madison no właśnie też się zdiwiłam jak mi ostatnio powiedzieli no ale to już ich postanowienie więc ja tam nie wiem
Natkusia jestem za stworzeniem takiego wątku jak najbardziej bo tak jak lilith pisze często się gubią nasze pytania w gąszczu postów
Zmykam zbierać się do rodziców - normalnie się zapłaczę zaraz - wpadnę wieczorkiem Was poczytać
Miłego popołudnia
 
Do góry