reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Monia456 super pomysł wklejaj w sygnaturkę to nie zginie w gąszczu postów :)))

SylwiaK ja i tak Cię podziwiam ja bym ich nie wpuściła do domu wcale na tym etapie ciąży :))))
 
reklama
Dokładnie. Ja bym wypuściła i powiedziała, że mają się samoobsłiżyć i ze względu na mój super hiper stan jak są głodni to niech sobie coś zrobią albo zamówią :p niepoważne to ich zachowanie i bezczelne

Ja sobie leżakuje jeszcze, jakaś nieprzytomna. Nawet nie chce mi się iść myć ;))
 
Kara i wina - nie martw się po prostu na zapas :-) Lekarze NFZ lubią postraszyć z tego co mi się zdarza wyczytać :-)

Co do tabelki to właśnie nie mam pojęcia jakie tu są możliwości edycyjne, czy można dostawić do istniejącej tabelki wiersz, kolumnę, posortować itp. Spróbuję zrobić taką tabelkę i się przekonamy tylko nie obiecuję kiedy bo dzisiaj akurat zaraz mam siostrzenicę i psa pod opieką :-) Ale wieczorkiem mogłabym coś wytworzyć.

Idę się ogarniać bo właśnie wstałam po dosypianiu i jestem jakaś taka niedobudzona do końca :-)
 
A jacy zdziwieni bo M mówi ze nie pije bo chce ze mną rodzic i być w pogotowiu a oni no co ty przecież termin ok. 20 - ciężko im pojąć ze termin terminem a rodzic można w każdej chwili choćby i zaraz...
 
Atana ja jestem mistrzem wizualizacji szczególnie tych złych w moim mniemaniu scenariuszy i za duzo o tym potem myśle, ale w końcu jestem tu miedzy innymi by zweryfikować swoje opinie i poglądy słuchając i rozwazajac zdanie innych znajdujących sie w podobnej sytuacji kobiet. Także wrzucam na luz i wizualizuje poród SN. :D
 
Witam z rana! Gratuluje kolejnej Mamusi. Calkiem sporo nas jeszcze. Ja dziś odstawiam luteine, bo chyba przez nia u mnie wszystko pozamykane, a wolalabym miec cesarke, jak juz cos sie dzieje, a nie tak na sucho. Bo to ponoc i mniejszy stres dla dziecka, i z pokarmem lepiej startnac, i chyba wole zeby wody dolem odchodzily. Juz nie mowiac o tym, ze nie chce bez potrzeby siedziec w szpitalu. A jaj akcji nie bedzie, to w sumie moga zwlekac.
 
Karaiwina a ile chciałabyś mieć dzieci? Bo to jest zasadnicze pytanie :))) cesarka dopuszcza posiadanie w miarę bezpiecznie trójki dzieci. Są jednak kobiety, które miały i 7 cc :) nie ma reguł...
Nie każdy lekarz wymaga po cc porodu przez cc.

Wizualizuj sobie zdrowego Dzidziusia rumianego :)))) a rodzaj porodu będzie zależał od sytuacji... nie zawsze będziesz miała wybór dlatego może nie nastawiaj się tak całkiem na nie do tego cc bo trauma będzie większa. Poród sam w sobie jest tylko droga do czegoś dużo ważniejszego...
 
Hej dziewczynki ja tez jeszcze w dwupaku.

U mnie zaraz bedzie polozna to jeszcze dopytam jak u mnie z tym cc.

MAGDA gratuluje, gdybym miala rodzic sn to takiej akcji bym sobie wlasnie zyczyla, ale w przypadku cc mam nadzieje ze to tak szybko nie bedzie szlo. Ale ja mieszjam wlasciwie obok szpitala.

Ktoras z was, przepraszam, ze nie pamietam ktora,pytala czy rodze na Rydgiera. Nie ja jestem z Wielkopolski. Mieszkam w 20 tys. Miescie i mam ten jeden szpital. 14 to moj termin jak do tej pory sie nie ruszy mam po prostu isc do szpitala.

SYLWIA bezczelni Ci znajomi. Moj M tez ma kilku takich kumpli. Nic do nich nie dociera. Zapraszaja go na imprezy, namawiaja do picia. Na szczescie jest asertywny. Ale to wkurwia.

KARAIWINA ja tez mam takie dylematy. Ale trzeba byc dobrej mysli.

Jestem juz zmeczona. Niepewnoscia i strachem. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Po 12 ma byc ochlodzenie. Chyba poczekam:D
 
Witam sie :-)

Magda ale czad I do tego wygrana :-)
Gwiazdeczka jeszcze nie rozpakowana a niema jej na liscie.
Carine Zapomnialam o tc, potem podesle.

Mam pytanko odnosnie watku dzieciowego, gdzie moglybysmy umieszczac np.pytania etc. Ostatnio kilka zadalam I nikt nie odpowiedzial.. Co wy na to?
Dzis przychodzi polozna, moze dowiem sie jak waga malego. I Pochwale, wydoil dzis 120 ml!!
Mamy tez problem z brzuszkiem po wit. D3. Ja sie daje z jedzeniem? Wczoraj nie dalam I obylo sie bez bolu..
Do tego, do cholery zas mleka Dostalam.. Nie bylo juz nic, Zreszta mowili, ze leki silne zblokuja I raczej owulke wywolaja, tez mi sie zdaje, ze @ juz Dostalam :/ kamienie zniknely 2 dni ciszy a dzis zas sie leje strumieniami.. A jak malego karmie czy Tule to boli.. Juz pomyslalam, moze sprobuje ale teraz jak Tak jada a Ja zero doswiafczenia to nie bede dziecka meczyc..
Starsza na 11 z mezem do lekarza, kaszle I goraczka jest potworna Nadal, jak zbijamy zle nie jest, Wczoraj Caly dzien z nami grala tylko o malego sie Troche pietram.
Jutro vizytorka, w srode pigula do mnie, krew pobrac I malego polulac a w czwartek babeczka z cansilu wiec zawalony tydzien mamy.
 
reklama
Dziendoberek
Ja znow sie obudzilam z ala kacem:beer:
Oby szybko przeszlo
Magda gratuluje. Nie mozna oczu zamknac bo cos sie dzieje :)
Ja tez przy takich gosciach bym wskazala lodowke I powiedziala,zeby sie samemu obsluzyc jak ktos glodny.
 
Do góry