reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witajcie,
Asiolek- weź prysznic i się zrelaksuj. Będzie dobrze :-*
Lilith- odpocznij babo! Zwolnij troszkę.

Ja cały dzień w dobrej formie a teraz nagle wszystko mnie boli i mam dość.... Kuje mnie w cip cipie :p W ogóle mam wrażenie,że jest w podbrzuszu bardzo ciasno.... Chciałabym urodzić. Huk z tym weselem :p
Jutro w pracy od 10 do 17,jak wrócę to będzie M to pomoże mi z Kacim. Zdyfffammmm....
 
reklama
No już wiem coś więcej. W środę decyzja czy tną czy wywołują sn. To już niedługo.
Ja w końcu wyladowalam w Zdrojach. Do samego końca miałam w planach Police, ale mój genetyk namówił mnie ba zdroje.
Na razie jestem bardzo zadowolona i warunkami i personelem.

Asiolek jak coś czujesz to jedz do kliniki, niech sprawdzą. Trzymam kciuki zeby było po twojej myśli
Gorgusia w końcu i Ciebie dopadło zniecierpliwienie końcówka ciąży i tak Cię bardzo podziwiam za wytrwałość
 
Ostatnia edycja:
Ojj ja gdzieś nie ogarniam dzisiaj, nie mam siły pisać, głowa mnie tak dziwnie boli :)

Przypomniało mi się tylko, że któraś z Was pisała, że jak odejdą wody w normalnym kolorze to można jeszcze trochę poczekać z wyjazdem do szpitala. Mi natomiast ginekolog powiedział coś zupełnie innego. Wg niego kolor nie ma znaczenia, bo jak wody odejdą to różne rzeczy mogą się wydarzyć. Podał przykład wypadnięcia pępowiny.

Ewcol dobrze, że warunki masz takie jak trzeba. Na pewno wszystko pójdzie ok :)

Zauważyłam, że jak się kładę to zaraz mam jakby pusty brzuch i mdłości z głodu ;) zupełnie jak pierwsze 4 miesiące ;)
 
przechodzę kryzys- :wściekła/y:
chcę przytulić już mojego synka
beczy.gif
,wszystkie koleżanki już urodziły ,a ja dalej łażę jak słoń.Stopy spuchnięte ,nastrój do dupy i ten cholerny upał-mam dość .Tak dobrze całą Antośkową ciążę znosiłam a teraz już jestem zniecierpliwiona,zaniepokojona i zła
wykrzyknik.gif
!!!!!!!!!!!! Na cały świat-chcę go mieć przy sobie całego i zdrowego
wykrzyknik.gif
!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak byłam u lekarki 2 tyg.temu to jeszcze mi powiedziała ooo pani Magdo my to już się raczej nie zobaczymy ,nie ma szans i coooooo gó***-srały muchy będzie wiosna .... w środę wizyta ,dziś na chwilkę byłam ,mały ma 3450 gram .
Mam dość
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Madunia i Kahaka gratuluję!
A na marginesie gdzie są zdjecia dzieciaczków? Bo nie mogę znaleźć tego wątku w telefonie.

Monia dzięki że pytasz o spotkanie, bank złożył nam ofertę, my ją podpisaliśmy więc oficjalnie zadluzylam się na całe życie ;)))) 29 sierpnia akt notarialny i klucze wymarzonego domku ;))) juz nie mogę się doczekać. Szkoda że nie zdążyliśmy przed urodzeniem małej bo ciężej się będzie przeprowadzać z dwójką małych szkrabow.

Po tym jak gościu poprawił mi humor naciagnelam męża na zakupy. Oczywiście dla małej bo tak bardzo chcę urodzić wcześniej a jak by mnie złapalo w nocy to jak wyjdę po kilku godz do domu to nawet pampera na dupke nie mialam ;/ także ubozsza o pare euro dokończyłam wyprawkę.

No i jeszcze jeden powód do radości dziś - cały dzień pada :) nie sądziłam że kiedyś mnie to będzie cieszyć.
 
Magda nie łam się kochana jeszcze trochę i będziesz miała swoje dzidzi obok :tak:
barbarka no to gratuluje kochana - oby wszystko poszło sprawnie:tak:
Cwikla Twoja teściowa mnie zadziwia chociaż ja od mojej nic dla małego nie mam a jakoś na początku ciąży mojego P ciotka stwierdziła że JA będę miała dziecko a nie my:no:
Gorgusia niestety kiedyś musiałaś poczuć że jesteś w ciązy a nie ciągle tylko my;-):tak:
Asiołek jak tam?
Ewcol no to teraz czekamy razem z Tobą
 
Ostatnia edycja:
Ją dziś ogólnie odpowiem bo odnowa jestem,byłam na zakupach w Tescaczu,szalałam z wózkiem z nadzieją,że mi choć brzuch sie zacznie stawiać.ha! niedoczekanie moje :-)
Ale mamy humory ostatnio,nie ma co.
Ewcol,to masz szansę trafić na moja sąsiadkę(połozna,Beatę szmidt)złota kobieta.
A tak poza tym,to siwi boje jutro rano przeczytac która znowu urodziła :-) idę do wanny.spokojnego
 
Wreszcie wieczór i ciut chłodniej. Musiałam na pocztę zasuwać, bo oczywiście mój "wspaniały" listonosz znów nie wszedł na górę i zostawił awizo w skrzynce, a tam pieniądze za L4 :-D miła niespodzianka, bo myślałam, że dopiero w sierpniu dostanę. Chyba z tej radości kupię łóżeczko turystyczne, bo tego jeszcze nie mamy :-D ale, że też nie mam na to ciśnienia to może się powstrzymam :-) karuzela na łóżeczko jeszcze by się przydała, ale nie umiem się zdecydować :-(

Asiołek kochana i jak samopoczucie? jak te skurcze? odpuściły? trzymaj się! już tak nie wiele zostało :*

Gorgusia Ty jak nic urodzisz w pracy :-p a nie miałaś już w tym tyg nie pracować?

MAgda eh mam te same odczucia, choć wiem, że dla dobra małej, to niech ona jeszcze trochę siedzi w brzuchu! dla mnie najgorsze te upały :-(

barbarka super! gratuluję! niech się dobrze mieszka

cwikla ja to chyba do końca życia będę podziwiała Ciebie za to jak traktujesz teściową przy tym jak ona traktuje Was! dla mnie niepojęte :szok: Ty złota kobieta jesteś
A tak na marginesie to Kornelka na razie od nikogo nic nie dostała :-( (znaczy przepraszam moja babcia dała mi pieniążki i powiedziała, żebym małej coś kupiła więc kupiłam pościel do kołyski i jeszcze trochę na łóżeczko turystyczne zostało) ale smutno mi, bo np. moi rodzice Martynie kupili wózek, a teraz dla małej kompletnie nic - nawet głupiego bodziaka :-( a jeszcze ciągle od mamy słyszę po co już to wszystko kupiłam :szok: nie no pewnie - po cesarce będę latać po sklepach i robić wyprawkę albo mąż to będzie robił :no: no ale moja mama jest niereformowalna niestety pod kątem różnych przesądów

Ewcol to czekamy! a wolałabyś sn czy cc?

Izis jak w ciąży z Martyną chodziłam do szkoły rodzenia to też położna mówiła, że jak wody odejdą to do szpitala i najlepiej to jeszcze wezwać karetkę albo, żeby ktoś nas zaniósł do auta bo właśnie przy odejściu wód może wypaść pępowina jak się za dużo chodzi :szok: pamiętam jak sie wtedy wystraszyłam że mnie to spotka :szok:

xmarzenx witaj

No chyba idę do łóżka, choć nadal mi gorąco :-( pewnie Martyna znów będzie płakać w nocy, pewnie przywędruje do nas do łóżka i z wyspania nici :-( a potem w dzień dosypiam na kanapie ;-)

Dobrej nocy
 
reklama
Do góry