reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ewcol bola sterydy? Hmmm ja nie czulam, no moze takie lekkie szczypanie. Co do skurczow to tez ciezko mi je poznac. W pierwszej ciazy tez mialam tylko te bole krzyzowe.
 
reklama
ATANA masz racje z tym kochanym cialkiem. Ja przytylam wszedzie ale brzuch to jak sie wyrazila polozna macica obciagnieta skora tylko. Dlatego ja dokladnie widze jak leze na plecach ulozenie dzidzi. No i kazdy ruch dzuecka sprawia mi bol.

ASIOLEK trzymam kciuki co by przeszlo. Mi ponaga na mocne skurczybyki melisa ale z dwoch torebek.
 
Asiołku dasz radę, tylko odpoczywaj teraz dużo i jednak jak tylko możesz to staraj się nie stresować bo to jednak też szkodzi.
A mówił Ci lekarz co by się stało jakbyś nie doleczyła? W końcu masz cc mimo wszystko a teraz dzidzia jest chroniona, no chyba żeby wody odeszły to raz dwa na izbę ale pewnie i tam dali by leki, napewno coś na to mogą poradzić.


Melisa na skurcze?
Ja melise pije minimum 6 torebek dziennie na uspokojenie i lepszy sen i nic nie daje :-D
 
Lilith dostałam tylko pilny telefon z Kliniki, że są wyniki a antybiogramem i aby szybko przyjechać po receptę ... wizyta dopiero 29 lipca. Mąż odebrał wyniki i receptę z recepcji i to wszystko... nic więcej nie wiem.
 
Mam ostatnio nieustanne zachcianki jedzeniowe... coś bym zjadła ale nie wiem co...
to znaczy wiem... pleśniaka, którego piecze teściowa mojej siostry :)))))))) jak o nim pomyślę to normalnie ślinotoku dostaję :) i zawsze na święta piecze dla mnie :) i to jest bardzo bardzo miłe :)
Szkoda, ze mieszka 200 km stąd...
 
Asiołek trzymaj się i oby skurcze przeszły,ale w razie czego lekarze mają na pewno jakąś alternatywę. Nie chodź za dużo, to może się wszystko wyciszy. Najważniejsze to się nie nakręcaj, bo jest jeszcze gorzej.
 
reklama
Madison ciekawa pomyłka w pisaniu w nocy ;-) jak przeczytałam to aż się poplułam ale rozumiem - nocne wstawanie:tak:
Ulika współczuję tej bezsenności:confused: jak Ty dajesz radę?
Ewaelinka trzymaj się kochana - na pewno dasz radę :tak:
Martuśka92 gratuluję dotrzymania do 37 tygodnia:-)
Barbarka jak poszło spotkanie? Mam nadzieję że się udało:tak:
Kahaka jeszcze raz gratulacje:-)
Justyna919 dasz radę kochana zobaczysz:tak:
Natkusia dobrze że jakoś to wszystko tak poszło że mąż będzie te dwa tygodnie z Wami:tak:
Ma_Dunia jeszcze raz gratulacje:tak: Aż zaczęłam się bać bo ja miałam dokładnie taki sam termin co Ty;-):tak:
Edys choć Ty mnie nie opuszczaj:tak:
Martuskaa fajnie że masz taką fajną położną i że możesz się z nią spotkać:tak:
Xmarzenx witaj wśród sierpniówek:-)
Ewcol3 trzymaj się kochana - dasz radę:tak:
Asiołek oby przeszło - trzymaj się:tak:

No proszę zostawić Was na jedną noc a taki ruch się robi;-)
Ale powiem Wam że wczoraj od 20 do 1 w nocy miałam skurcze na szczęście jakoś po mału się wyciszyły a teraz czuję że znów się zaczyna. I zastanawiam się co robić bo jak byłam z małą w ciąży też tak miałam przez dwa dni i w nocy z 2 na 3 dzień w ciągu godziny ruszyło rozwarcie z 5 do pełnego, kilka partych i mała była na świecie. I teraz mam troszkę stracha. Do tego mój ma nocki. A ja sama z małą w domu bo siostra przyjedzie dopiero w środę do mnie i będzie do 3 sierpnia.
 
Do góry