reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Wstawiłam zdjęcia z lasu na naszych zdjęciach, później was nadrobię... Byłam na spacerze, na lodach w mojej ulubionej lodziarni... wypiłam kawę mrożoną potem jeszcze tortilla i kupiłam zapas reni :-)
 
reklama
No mam nadzieję, że niedługo się dziewczyny uaktywnią :)

Natkusia Wojtuś fajowy jest :D
W ogóle jakoś wszystkie dzieciaczki takie ładne :))
 
Olciakk jeszcze raz gratuluję!

Natkusia fajnie, że już cieszysz się Wojtusiem.



U mnie niby zachmurzenie, ale duchota za to straszna. Posadzilam w końcu trzy bluszcze, no czekały na to od jakichś dwóch tygodni.

Jutro wizyta i ciekawe czy coś się zmieniło... Ważne, ze dzisiaj mam na liczniku skończony 37.tc. Teoretycznie mogę rodzic, ale wolałabym dotrwać do 30.07. Zobaczymy...
 
Dzień dobry!

Olciakk gratulacje!!!!

Dziewczyny orientujecie jak to jest jak się miało cesarkę przy pierwszym porodzie to czy przy drugim można wybrać rodzaj podoru??


U mnie jakoś tak spokojnie w ostatnich dniach i skurczy mniej i ogołnie bóli... także czekamy czekamy...

Popadało i u Nas ale co z tego jak za chwile 28 stopni...;/
 
A to jest właśnie mój wczorajszy zakup. Mąż stoi, żeby było widać ogrom tego szczęścia;-) 20140719_210733.jpg
 

Załączniki

  • 20140719_210733.jpg
    20140719_210733.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 88
Afja-anetka, to zależy od lekarza/szpitala. Mnie moja gin pytała, czy chcę próbować SN (nie chcę). Ale ja oprócz pierwszego porodu przez CC mam jeszcze obciążony wywiad.

WKasia, aaaaaleee zazdroszczę!
 
Oo kurdeee wspaniały basen, ile wody tam wchodzi? Chyba sporawo :))

Kahaka a co musi być w wywiadzie żeby lekarz zdecydował, że cc? Mnie ogólnie pytał o niewiele rzeczy, a wczoraj koleżanka pytała czy byłam u okulisty sprawdzić, czy z oczami jest ok chociażby. Nie byłam bo nic o tym nie mówił, na co oba stwierdziła, że to źle i że powinnam zbadać oczęta przed porodem.
 
Afja-Anetka - mój lekarz nie pytał jak chce rodzić , z góry założył że będzie cc ,nie protestuję bo mi to odpowiada :) a Ty chcesz próbować sn ?

WKasia - świetny basen :)
 
reklama
Amelia ja sn rodzilam i teraz tez chce ... pytam bo znajoma 9 mc temu urodzila a teraz znowu jest w ciazy i byla pewna ze jak tak krotki odstep to bedzie cc a ja gin zaskoczyl ze sn...
U niej wyniklo to w trakcie porodu sn, nie schodzil synek do kanalu i cc zrobili.
 
Do góry