reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam was dziewczyny w ten upalny poranek. 8 godzina i juz taka tragedia z pogodą :/

Natkusia szkoda że Wojtusia nie ma z tobą, mam nadzieję że szybko wyjdziesz do domu! A godzinka skurczy, kolejny powód do zazdrości przez sierpniowe mamy ( Wojtus jest pierwszym )

Mój synek upodobał sobie moją poduche do karmienia i chce teraz na niej spać, musze isc kupić drugą bo z moim kręgosłupem to ona była jedynym źródłem ratunku żeby usnąć.

Miłego dnia kobitki ;)
 
reklama
Cześć.


Natkusia jeszcze raz wielkie gratulacje! I już za chwilę będziesz cieszyć się Wojtusiem.


Fjuufjuu współczuję sytuacji z babcia... Mam nadzieję, że stan się poprawi...


u mnie jedyna babcia dobrze się trzyma, niestety z moimi rodzicami jest gorzej...

Madison super dziewczynki przybierają. I Ty też tryskasz radością życia.




Ja juz od jakiegoś czasu na nogach. Zrobiłam w końcu oprysk buddleji, bo przędziorki prawie całkiem je z liści. Muszę je jeszcze podciąć, bo zostały takie wysokie , łyse badyle z kwiatami na końcu...


Muszę wypędzić towarzystwo z łóżek, bo trzeba zakupy zrobić, póki skwaru nie ma.

Miłej soboty.
 
Natkusia- dobrze że pozwolili Ci nabrać sił. Nie we wszystkich szpitalach tak jest. Niedługo Wojtus będzie przy Tobie.

Anna- no to pająk Cię urządził. Nie ma co robić tylko obgryzac ciężarnej tyłek....

My dziś zaliczamy ikee i chyba ostatnią przedporodową randkę. O ile Kaci będzie miał opiekę. W galeriach zawsze chłodniej więc choćby dlatego się cieszę ;-)
 
Fiufiu- przykro mi z powodu babci. Mam nadzieje, ze szybko jej sie poprawi i bedzie wszystko dobrze.

Anna- z opisu brzmi jak czop ;)

Ma_dunia- niechcący najechało mi sie paluchem na lubię to w Twoim poście, zamiast na odpowiedz :)

Miłego weekendu dziewczyny. Ja jadę na wycieczkę do Strasburga i mam nadzieje, ze upał mnie nie powali :) ciekawe czy jak wrócę bedą jakieś nowe forumowy dzieciaczki?
 
Witam. Nie chcę się powtarzać, ale muszę: ależ dzisiaj gorąco. Mam nadzieję,że może chociaż troszkę dzisiaj popada.Wczoraj pękł nam basen,więc z odrobiny chłodu nici.Choć się nie kąpałam,ale chociaż nogi sobie moczyłam. Co prawda miał sześć lat, ale drugie sześć mógł jeszcze służyć:tak:. W tym roku nie będę nowego kupować,chyba,że trafi się jakaś mega promocja a w pryszłym zobaczymy.
 
Ulika nie ma przeciwwskazań;) Ja robię regularnie;)
Natkusia gratulacje:* Jak dobrze, być juz po:) I Wojtus w formie, a to najważniejsze; )
Fiuufiuu tulę :*
Ewcol to witam w klanie szpitalnych...ale ten monitoring się przyda;)
Magda37 musimy;) U nas w szpitalu sauna. Nasi mężowie jak z nami wczoraj posiedzieli to szybko nam dostarczyli wiatraki:)

Na wizytowym później skrobnę;)
 
Później Was doczytam bo teraz mam chwilę werwy :) pewnie dlatego, że już Maja pojechała a ja muszę jakoś się uspokoić z tych emocji więc muszę się czymś praktycznym zająć... jak wróci już nie będzie jedynaczką :)
Wkleiłam zdjęcie pokoiku Oliwki na zakupowym wątku... muszę jeszcze w międzyczasie ruchy Dzidzi odnotować w zeszyciku :)
Nadrobię Was później - Wszystkie ściskam i pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny

Od wczoraj pobolewa mnie lewa pachwina. To dosc irytujace bo promieniuje na noge. Co to moze byc? Gdyby bolaly dwie to domyslalabym sie ze mala sie wstawia, ale tylko lewa. Brzuch nie twardnieje jakos specjalnie. Nie wiem czy martwic sie czy nie.

NATKUSIA a ja ci zazdroszcze ze moglas wypoczac po porodzie sama. Mi po cc malego od razu dali i mimo iz nie miglam pidnisic glowy, musialam turlac malego od cyca do cyca i uwazac zeby mi nie spadl. Nic nie wypoczelam i wrocilam do domu z depresja.:(

Ale tesknota jest zrozumiala. Juz za chwilke bedziesz w domku.
 
reklama
Witajcie sobotnio :-)
Ja juz po zakupach ale ledwo żyje.. Chyba nocne zycie zaczne prowadzić bo w dzien ciezko...

Do tego kazdy prawie ruch malej sprawia mi ból od wczoraj od czasu do czasu podwozie jak mnie zakluje to jakby mi ktoś szpikulec do lodu pakowal. I doszlo swedzenie blizny po cc i miejscami brzuszka. Kurcze cy to mozliwe ze to wszystko od tego ze brzuszek sie podniósł ? Jak do jutra nic sie nie zmieni to chyba na Ip sie przeturlam .
 
Do góry