reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No nie! Natkusia - Ty jesteś express! nie, intercity! Gratulacje dzielna kobito:) cieszę się z wagi i pkt APGAR, jest super! ale taki spokój z tego posta bił że też myślałam że jednak fałszywy alarm a tu proszę..
Ja już nie odchodzę od kompa! teraz miałam 1 krótki spacer i proszę - takie nowiny!

FiuFiu - przykro mi, ale życzę żeby się okazało że nie jest jednak tak źle, i przede wszystkim trzymaj się dzielnie bo wiesz że nie jesteś sama i ONO czuje to co Ty. Tulę Kochana!
 
reklama
Natkusia!!! Ale błyskawica! Gratuluję kochana! Waga Wojtusia akurat!!!!

Fiufiu, przykro mi :(((

To którą następną do porodu obstawiacie?
 
NATKUSIA - gratulacje! Super, ze porod taki idealny :)
Z waga ładnie wyszło, mozesz wreszcie odetchnąć.

Statystycznie drugi porod najlepszy jest, dalas nadzieje wszystkim mamom bis ;)


FIUUFIUU - współczuje :(
Trzymaj sie mocno. Mam nadzieje, ze stan babci sie poprawi.


Pewnie kolejne bedzie ta, która sie tego najmniej spodziewa :)
A najpóźniej to za tydzien niecałe rodzic LILITH :)
 
Natkusia - gratulacje!!!! ale Ci zazdroszczę.... też chcę :-):-):-)
Madison - super, że dziewczyny tak ładnie przybierają i że tak sobie radzisz... brawa :tak:
fiufiu - przykro mi z powodu babci..... :-(

a mnie tak nosi i korci, co by nie pospieszyc jednak tej wizyty w szpitalu i isc przed terminem jednak... z drugiej strony u nas nie wywołuja porodów jak nie ma podstaw, tym bardziej przed terminem więc w sumie jak bym poszla wczesniej, to bym sobie poleżała.... a nie bardzo chce mi sie tam lezeć niewiadomo ile.....
ach.... jeszcze 10 dni do terminu!! dziecko, szykuj się
 
MARTUSKA - co sie odwlecze... ;)
Doczekasz swojego wielkiego dnia, każda doczeka.
Ja zazdroszczę tym co maja przed sobą, bo z chęcią bym jedzcze raz to przeżyła :)
Ja chyba lubię porody :) A happy endami ofkors :)

NATKUSIA - czekamy na fotki :)

Ja musze nasze wrzucić skoro juz wyglądamy jak ludzie ;)
 
Madison - myslę, że nie będę jak słoń 2 lata w ciązy chodzić :-Dpo prostu wolałabym żeby się coś zaczęło w domu, a nie pojdę do szpitala i będą mnie tam trzymać niewiadomo ile....
zdjęcia oczywiście wrzucaj, sama o nie prosiłam bo już na pewno dziewczyny się zmieniły
 
Gorgusia...nie wiem skąd pomysł, że ja?:)
Jest jeszcze kilka Dziewczyn przede mną. Mi zostało jeszcze: ImageUploadedByForum BabyBoom1405699854.863853.jpg

...dni, więc delektuję się snem do granic możliwości;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1405699854.863853.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1405699854.863853.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 40
A ja znowu wywiozłam Agatkę na wakacje.Tym razem pojechała do moich rodziców na kilka dni. Wchodzę na forum a u takie wiadomości.
Natkusia ​jeszcze raz gratuluję, szybko Ci poszło,ale przeciez wszystkie trzymałyśmy kciuki;-). Kto następny?
fiufiu oby babci sie poprawiło. Nie stresuj się,bo sytuacji nie zmienisz a stres szkodzi Ince.Wiem,że dobrze się mówi, ale postaraj się.
 
reklama
Fiuuu przykro mi. Mam nadzieje, ze sytuacja sie ustabilizuje i wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

Nastepna chyba Katushka, bo termin na 24 ma, ale moze ktoś ja wyprzedzi? Na sierpniówkach wszystko możliwe.
 
Do góry