reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dzisiaj powtórka testu i piękne II kreski
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Czy jest ktoś ze mną? Mamusie sierpniowe łączmy się!!
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Termin z OM: 1-2 sierpień
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


:))))))))))))) Naktusia a to Twój pierwszy wpis na forum z 23-11-2013, 06:26 :))))))))))))))))))))) i już masz Wojtusia :)
 
reklama
natkusia gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!:-):-) Tak na spokojnie do tego podeszłaś, tak ładnie nam to przekazałaś, aż mi wszystkie porodowe stresy odeszły:-) Cieszę się razem z Tobą, że możesz już tulić synka:-)
 
ło matko! Wyskoczyłam tylko do fryzjera, a tu Wojtuś na świecie!!! I to jak ekspresowo, super NATKUSIA!!!!! I waga świetna. Mam pytanko -nacięli Cię?

Fiufiu, nie smutaskuj i nie denerwuj się! Babcia jest pod opieką, wszystko będzie dobrze!
 
Hej :-)

Dzieki dzieki.

Tak nacieli mnie ale lekko bo małemu zaczelo troszke tętno spadać i były szybkie parte.
Ale powiem Wam, ze gdyby nie moja ciocia to nie wiem czy bym urodziła bo lekarz zastanawiał sie nad odeslaniem mnie na oddział.. ale jak połozna przebila mi wody no to juz wyjscia nie było hihi

Teraz leze na oddziale i pomalu zbieram sily zeby wstac.. ale z racji tego, że po pierwszym porodzie mialam akcje i mdlalam to teraz chce pomalu.
A serce i wszystko rwie sie do Wojtusia, ktory jest na noworodkach

FIUFIU kurcze przykro mi :-( oby z babcią było ok!
 
reklama
natkusia super ekspresowo ci poszlo, super:-) podaj mi prosze godzine narodzin Wojtusia do tabelki ;)

fiuu wspolczuje..mam nadzieje,że bedzie dobrze

to która nastepna:-D?

ja sie zbieram nad jeziorko z moimi chlopcami,synek chce poplywac;-)
 
Do góry