reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Też mi się wylewała ale to mleko pomogło :) tylko zimniutkieeee. No i siedzialam trochę - żeby mi się wszystko nie wylało ;)))

Jak te bóle?
 
Narazie czekam. Co by chop sie niespanikowal. Polazlam do kuchni i krolika se wypuscilam co bym sie w tej kuchni samotna nieczula


Ide poloze w wyrku, moze cos sie rozkreci bardziej.


Jeju toc to juz swita. Jak na balkonie dobrze. Przyjemnie
 
Ostatnia edycja:
jeju
ja tez spac nie moge...ktos cos spalal z sasiadow i tak wali w calym
domu bo mam okna otwarte ze sie wytrzymac nie da...pozatym lewy bok mnie
boli bo caly czas tylko na nim i ssie w zoladku.....ciezko, niewygodnie
, ogolnie do doopy. weszlam i tak sie zdziwilam ze ksiega
gratulacyjna uaktualniona i jakos nie o calthcie a o natkusi
pomyslalam...:) dobrze ze clatha juz po, malutka teraz na spokojnie
sobie przybieze na wadze.... a ja dzis koncze 37t. ajajaj, ciaza
donoszona:)moge rodzic:p anna jak tam? czyzby nastepna w
kolejce?:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Chyba już się wyspalam. Chore jest z tym nie spaniem i wczesnym wstawaniem pod koniec ciąży....
Anna- no ciekawe.... Ciągle co 5 min?
Fiuu- jak się czujesz?

Moja siostra wróciła z urlopu! Pierwszy tydzień nie rodzenia bez dwóch zdań za mną. Teraz zaczął sie kolejny. Po weselu za tydzień może nawet spakuje torbę ;-)
Dziś jeszcze do pracy a w kolejnym tygodniu chyba mi już ciut odpuszczą.

Ech...tak sobie myślę o tym porodzie i w ogóle do mnie nie dociera że to już niedługo. Mam swoje wyobrażenia ale obawiam się że i tak będzie inaczej. Chciałabym zacząć rodzić w nocy. Kacper miałby dobrą opiekę i byłabym o niego spokojna. W sumie wszystkie moje obawy kręcą się wokół Kaca a nie samego porodu.
Miłego dnia :-)
 
Hej hej

I CALTHA juz po :tak: ale jak na tydzien ciazy to Emilcia jest malutka.. no ale przybierze na wadze :-)

ANNA no to oby Ci sie rozkrecilo :-)

Ja nie spie od poł godz bo położna juz mierzyla cisnienie i sluchala tętna.
I.. dopadl mnie stres :-D aaaaaaaaa! Ciekawe o ktorej mnie wezma na tą porodowke..
 
reklama
Anna i jak rozkrecila sie akcja porodowa czy kibelkowa?

Gorgusia
pociesze. Większość porodów zaczyna sie w nocy wiec pragnienie całkiem realne.

Natkusia czekamy wiec na wiesci i na zdjęcie Wojtusia:) Powodzenia!

I tak w ogóle dzien dobry bardzo wszystkim!

Nocka niewyspana. Mój P. Obudził sie do pracy na 6 i pyta mnie to co teraz będziesz spała w dzien? I co poradzic? Chyba trzeba bedzie tak zrobic. A dlaczego nie śpię hmm sama nie wiem. Jakoś tak mi niedobrze i brzuszek lekko pobolewa wiec leże.

Milego dnia wszystkim życzę! Porodów dla tych co chcą i braku porodów dla tych bo nóżki zaciskac muszą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry