reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Natkusia zycze powodzenia dzisiaj ;) nie stresuj sie wazne ze dzis juz mozesz miec synka przy sobie :) bedzie dobrze !
Marlenkus za Ciebie rowniez trzymam kciuki :)
Anna to moze juz niedlugo sie skonczy skoro takie akcje masz ze skurczami :)
Izis mnie rowniez ciagle chce sie jesc , ale niestety nie moge przez diete, ale taka mama wielka ochote na looooda jeszcze w te upaly mmmmm. Pomarzyc tylko moge.
Uciekam poogladam tv poki maly je sniadanie.
Zajrze pozniej bo bede bardzo ciekawa co u Natkusi :)

Dzien dobry w ogole. Noc okropna jakis bol glowy mnie dopadl ale przeszedl, ale za to cala lewa noga mnie boli od biodra az do stopy i niewiem skad to sie bierze czy dzidzia uciska na jakis nerw. I teraz leze. Dzis zaczynam 35 tydzien i teraz juz blizej niz dalej.
 
reklama
Hej
U nas znowu gorącoooo :/

Natkusia, trzy mam kciuki za Was dzisiaj!

Caltha kochana, gratuluję! Mam nadzieję, że malutka szybko opuści inkubator i będziecie razem.

Fiufiu a próbowała Rennie na zgagę? Mnie pomaga.

Ja też przezywam wczorajsze wiadomości. Co to się dzieje? :/

Prasowania mam tyyyle,... ale jest tak gorąco, że wątpię czy się odważę stać przy żelazku.
Miłego dnia
 
kahaka ja już żrę rennie jak cukierki. niestety jakiś taki dopadł mnie zgon. a nie jadłam naprawdę jakiegoś szalonego jedzenia...
znowu mnie zaczyna mulic, ciągnie w brzuchu,kręgosłup nawala...oj powoli zaczynam się zastanawiać czy to przepowiedzi czy realny teges.
hehe rodzę drugi raz,a zupełnie nie wiem jak się zachowac,bo poprzednio to widowiskowo wody chlusnęły i była jasność. A motyw skurczy nie jest mi znany :D
 
Witam sie i ja. Slonce znowu grzeje,ale chmury wychodza,to moze troche sie ochlodzi. Noc jakos minela,ale wyspana nie jestem.

Natkusia powodzenia.

Fiufiu wspolczuje zgagi

Anna szkoda,ze Cie odpuscilo(chyba,ze nie chcesz jeszcze rodzic)

Do innych postow sie nie odniose,bo pisze z tel.(Agata okupuje laptop) i nie pamietam co jeszcze chcialam napisac.
Powodzenia na wizytach
 
witam
Natkusia trzymam kciuki :-)

ja przed wczoraj byłam na tym badaniu u połoznej,po którym plamiłam-już w srodę wieczorem spokojnie,wczoraj też a dziś od rana brunatne plamienia mam z nitkami podbarwionego sluzu :szok:,brzuch to sie napina co ok 6-7 minut i lekko boli,ale bardzo delikatnie -czyzby to już??????
 
Taa i bądź tu człowieku mądry. Porod to jednak wielką niewiadoma. Czyści mnie,boli mnie i czekam... A u nas taki upał,30 stopni,skichac sie można.
 
reklama
Fiuufiuu - ja zgagi mordercy nie mam ale jak od czasu do czasu mi się trafi to pomagały migdały lub cola, mleko u mnie też by nie przeszło :-)
 
Do góry