reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

To wchodzę bladym świtem i newsy :-)

Caltha - super, że Twoja Emilka już jest, szkoda, że w inkubatorku, ale to pewnie na króciutko :-)

Anna - to czekamy na rozwój wypadków :-)

Ja wyprawiłam chłopa do pracy, dzisiaj znowu będzie od świtu do nocy, idę sobie jeszcze legnąć i coś pooglądać, pewnie mi się uśnie jeszcze na chwilę :-)
 
reklama
Witam.
Caltha- gratulacje ;)
Natkusia- kciuki za dzis! ;P

U mnie noc srednia.. jakies 2 skurze mialam i to dosc silne bo je poczulam przez sen. Dzien znow upalny sie zapowiada.. ;// porazka ja chce juz miec malego i przestac zdychac przez ta pogode!
 
Natkusia u mnie od 5 'walka' o łazienkę:p O 5.40 juz mi ktg podłączyli. Potem ciśnienie, pobranie krwi...Teraz czekam do 8 na obchod ;) A może tak do domu?;)

Trzymaj się;)

Całej reszcie życzę miłego dnia!;*
 
Ostatnia edycja:
Sama nie wiem czy połóg w taką pogodę lepszy czy ciąża.
Natkusia...dziś myślami jestem z Tobą.

Marlenkus...dzięki za wieści od Ciebie. Rownież trzymam kciuki.

A mi chodzenie na coś się przydało. Spałam od 11 do teraz jak zabita, tylko stopy mnie bolą;)
 
A mi tam pogoda dalej pasuje ;) Zresztą widzę właśnie, że na niebo wchodzą jakieś dziwne chmury, więc dzisiaj słonecznie raczej nie będzie :(

Anna, no to psikus, ale skoro masz takie rewolucje to pewnie już niedługo :)

Ja dzisiaj spałam jakieś 4 godziny z przerwami...o 4 pobudka, zasnęłam przed 5, obudziłam się o 6, K. przyszedł z pracy, śpi sobie smacznie, a ja od 6 już nie mogę. No coś strasznego :p

Natkusia powodzenia dzisiaj :D

Ja oczywiście przeżywam od wczoraj ludzi utopionych w szambie i ten samolot na Ukrainie...brak mi słów.
 
Ja w kółko coś jem hehe
Wieczorem jak nie mogłam spać - mleko z płatkami, czasami jak się budzę w nocy i mam jakieś owoce - to owoc, dzisiaj o 6 wsuwałam kanapkę zostawioną z wczorajszej kolacji. I ponownie jestem po mleku z płatkami. Spać i nie mogę i jeszcze jeść się w kółko chce przez to :D
 
reklama
dziewczyny ja nie toleruje laktozy wiec mleko nie wchodzi w grę. rano to samo...masakra,na koncowce,topowinna zgaga odpuscic,a nie takie coś,ze az plecy nawalają.

natkusia- to dawaj znac jak cie podepną ;)
 
Do góry