reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Graty caltha :-) emilka sobie poradzi,dobrze,że jednak sie zdecydowali na cc. Mimo wszystko.
A ja miałam takie ładne skurcze przez 2h i sobie poszły w pizdu. Szkoda. Ogólnie mam teraz jakiś zastrzyk energii,a nie mam co robic...jasio na seks nie ma siły dzisiaj...aj.
 
reklama
Powachluj mnie proszę :) umieram z gorąca :)

ja nie mam zastrzyku energii jestem ... flaczkiem... takim nieusmażonym gofrem ze złego opiekacza ihihihihi :)))))

Cieszę się, że Caltha i Emilka są całe i zdrowe - chociaż smutno, że malutka w inkubatorze...
 
Ostatnia edycja:
U nas teraz jest przyjemnie :) fajne powietrze wchodzi do mieszkania.

To widzę, że te seksowe plany u Was wzięły w łeb ;)) co się odwlecze to...:D
 
no ja na objawach pisalam, jak wcisne palec to dziure mam na godzine :( ledwo chodze, schylic sie nie dam rady, jak kucam to mi chce skora na kolanach peknac :( a tu jeszcze miesiac z kawalkiem....
 
Kurcze obudził mnie ból pleców na wysokości płuc...boli nieludzko...i nie wiem jak sobie ulżyć :-\
Do tego mam taką zgage,że za chwilę mi chy a wypłynie ustami ten kwas zoladkowy. Niefajnie.
 
reklama
Ja ostatnio zimne mleko piłam w dużych ilościach na zgage. Miałam ją pierwszy raz w życiu i nie sądziłam, że mi to pomoże, ale pomogło :)

A u mnie chyba póki co też pp spaniu hehe co za masakra ;)

Anna to może chwilę po obserwujesz i go obudź. Co by zdążył się ogarnąć :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry