reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej hej z rana ! Mnie wkasnie obudzila piła i betoniarka sasiadow . Dwa okna w pokoju otworzone i wiatrak na full a nawet dalo sie spac :-)
Czekam na wiesci od Kami.

Wczorajsze wiadomosci zadzialaly na mnie jak kubel zimnej wody .Tak mnie nosic zaczelo na sprzatanie pranie przestawianie ze sama sie sobie dziwila . Ale do 17.07 mowie sobie stop. Raz ze to 37 tydz bedzie a dwa ze chce juz miec wdzystko dla siebie i malej kupione i spakowane.

A w niedzielę zamowilam fotelik z baza i sprzedający nigdzie nie wspomnial ze do 16 ma urlop :mad: odpiero jak mu maila wysłalam to napisał.tym samym fotelik bede kolo 20 miala.
 
reklama
Łocho! dzisiaj ja dobijam do 36tc! JUPI!
Odezwę się bliżej południa, jadymy do urzędów. Co by dziecko ojca miało na papierze :D Miłego!
 
się witam!
Fiu Fiu - gratulacje 36 tydzień to już naprawdę coś ;)
Gorgusia, Agula - współczuję niemiłych pobudek. Ja spałam nad ranem jak zabita ale zasnąć buło ciężko bo grzmiało a boję się burz.
Anna - co do snów, to ja miałam baaardzo realistyczne w pierwszym trymestrze, potem normalne i teraz pod koniec znów wróciły - i dziś się zsynchronizowałyśmy normalnie bo też mi się śniło że mój mężulo wrócił z pracy z 2 zmiany, ogolił się, wypindrzył i powiedział że idzie na imprezę, też się obudziłam z rykiem patrzę... mężuś leży obok :) schizy ciążowe
Natkusia - ah! seksiku zazdroszczę... my praktycznie od początku mamy zakaz - tylko powody przeciwskazań się zmieniały więc teraz to już chyba .... nie pamiętam jak to jest!
Myślę o Kami... ale jak piszecie że brała sterydy to duużo lepsza wiadomość.

Jeśli chodzi o siusianie to teraz jakieś apogeum - latam co 15 min!
A zgagi to już nie miałam hm... z tydzień, ciekawe czemu? czyżby dzidzia się obniżyła i mam więcej miejsca na trawienie?
No to życzę wszystkim żeby jakoś przetrwać ten kolejny afrykański upał dziś.
 
Witam się i ja. Pogoda zapowiada się taka jak wczoraj-masakra. Dzisiaj na obiad wymyśliłam tortille(chłodne i na dziś w sam raz), ciasto zrobię już teraz,bo później za gorąco, żeby przy gazie stać.;-)
Myślałam, że Kami coś napisze, a tu cisza.
Co do zgagi, to w ciąży nie miałam ani razu,za to do łazienki w dzień biegam co chwilę(w nocy dopiero ok.. czwartej,więc się wysyapiam jakoś). Dzziś nawet bez problemu udało mi się zasnąć.:-)
Natkusia jeśli możesz to przyślij mi nr tel., bo ja w razie czego też nie będę aktywna w szpitalu:tak: Ja brzuch podobno też mam mały, ale plecy bolą mnie strasznie.
Anna dobrze,że to tylko sen, ale widocznie Ty masz coś więcej niż ta była(że mąż wybrał Ciebie)
Fjufju gratuluję 36 tygodnia, ja jeszcze kilka dni
 
Nr tel: +48 535 246 399

ULIKA to siusianie non stop to prawdopodobnie przez to, że dzidzia schodzi nizej i naciska bardziej na pecherz :tak:

WKASIA ojj ja nadal nie mam pomyslu na obiad eh
 
Ewaelinka odezwij się jak tam u Ciebie!


Kaspian dobrze, że synuś w domku :) Widać, że pałasz radością ihihihihi :)))))))

Gorgusia dobrze, że paczka już przyszła pakuj torbę :)

Anna też mam ostatnio duży apetyt i nawet w nocy - szok. Snami się nie przejmuj a jak masz jakieś halo do siebie a propos studiów i kompleksy - wszystko można nadrobić...

Angie miłego gniazdowania z nową paczką ubrań :)

Izis debiut super :) ilość pierogów miodzio :)

Katushka super, że impreza udana :)

Gorgusia u mnie sąsiedzi jakiś czas temu skończyli remont.... 6 miesięcy ryli ściany.... miałam dość

ewcol zazdroszczę Ci tych wypadów nad jeziorko :)

Kahaka u mnie też dziś pierwszy raz wiatrak chodzi całą noc i dzięki temu pospałam nawet nieźle :)

Sierpniowa u nas trwa termoizolacja bloku, który stoi obok... stado panów przez 10 godzin dziennie wykrzykuje niecenzuralne słowa, wierci, burczy, szumi itd. od 6 rano :))))))

Agula chyba każda z nas ma ciśnienie już na bycie przygotowanym na wszelki wypadek :) ja też wczoraj przepakowałam torbę... mam dwie wersje torby do 27 lipca mam na państwowy szpital 2 torby jedna dla siebie druga dla małęj... od 27 lipca przepakowuję się i już bee spakowana do mojej Kliniki czyli zero rzeczy dla dziecka a dla siebie tylko piżamki i kosmetyki itp.

Fiuuu gratulacje :)))) wklejaj zdjęcie do Galerii :)))))

Naktusia u Ciebie aktywność pełną parą :))))

Wkasia w samo południe jak już są upały na maxa to ja też już garnkach nie dam rady stać :)

Ulika współczuję snów.

Dzień dobry :)
Mi dziś śnił się poród i karmienie piersią :) koncentracja uwagi już jednotorowa u mnie ;) Wczoraj odwiedziłą mnie koleżanka z cóką i fajnie spędziłam czas.... pośmiałam się i od razu endorfinki podskoczyły bo już do końca dnia byłam spokojna i bez hormononerwów ;)

Myśli cały czas biegną do Kami ... miałam nadzieję, że jakieś wieści będą na forum... nawet w nocy zaglądałam... ale jak widać nic jeszcze nie wiemy :(

Do bycia donoszonym i rodzenia w Klinice brakuje mi 19 dni, do zrobienia zdjęć w galerii :) zostało już 12 dni, do kolejnej wizyty pozostało 7 dni :) mam na co czekać :)
 
Jestem i ja po sniadanku. Ale od wczoraj przez te upały to sama nie wiem co zjeść. Wpierniczylam wczoraj dużo brzoskwinek i nektarynek z lodówki bo takie orzeźwiające ;-) na jakiekolwiek kanapki nie bardzo mam ochotę. Jeszcze chłodny jogurcik może być ;-)
M wczoraj uznał ze weźmie się po pracy za przemeblowanie pokoju... Skończyło się na tym ze przeniósł TV do dużego wyremontowanego pokoju, włączył i oglądał cały wieczór. To się chłopak narobił, przemeblowanie pełna parą :-D faceci...
Spałam dziś w miarę dobrze, tylko rano od 5 różne hałasy za oknem i ciężko spać.
Ale jakoś lepiej mi się spało bez Tv w sypialni ;-) czekałam na ta chwile ;-)
 
Dzień dobry :*

No właśnie.. ciekawe jak Kami.

Dziś obudziłam się z wyjątkowo dobrym humorem, po południu wybieram się na basen. Jakiś relaks się nalezy :-)

Co do tego USG to ja miałam USG genetyczne 1 i 2 trymestru. Wszystko było w porządku. A jak powiedzieli mi, że nie ma sensu w 34 tc robić USG III trymestru to nie będę się zapisywac na nie..

Monya- nie wiem dlaczego w szpitalu jest wymagane.. dziwne bo nie jest to badanie obowiązkowe. Poza tym nie każdego stać na takie badanie w ciązy. Nie ukrywajmy bo takich badań w ciąży jest 3 i każde po 250 zł ...

Badania obowiązkowe, a zalecane to jest jednak różnica. Ode mnie przy porodzie na Ujastku, mimo, iż jest to podobno jeden z najlepszych szpitali w Krk do tego prywatny - wzięli tylko i wyłącznie ostatnią morfologię, mocz, Hbs, Kiłę, grupę krwii, dowód, kartę ciąży.. to wszystko. Nikogo nie obchodził HIV, HCV, Krzywa cukrowa itp..
 
Ech siedze w aucie a maz jakos papierologie odwala. Co do snow to mamusiu ja nie raz z placzem sie obudzilam. Maz mnie albo zdradza albo zostawia. Co do snu dzisiejszego to on to nawet Larisy zadnej nie zna hihi.
Asiolku a co do szkoly ja jestem fryzjer stylista. Od dziecka wszystko i wszystkich scinalam. To moj wymarzony zawod. Niestty w czasach jak ja zaczynalam szkole zawodowa (moglam isc spokojnie do lo) niebylo w poblizu zadnego technikum kosmetycznego czy cos podobne. A moich rodzicow niebylo stac na oplacenie czegos drogiego dalej od domu. Kocham to co tobie. I jak juz nasze zycie sie bardziej ustabilizoje bede robic dyplom wloski otwieram swoj salon.
 
reklama
Dzien dobry :)

M był rano u dziewczynek i leżą juz obok siebie w lozeczkach w małym pokoju obok głównej sali OIOM :)

A główna wiadomosc jest taka, ze wypis w piątek :) :) :)

Jeszcze bedzie kolejna kontrola krwii czy tam sie nie pojawia niedokrwistosc, ale wszystko wskazuje na to, ze w piatek po południu wracamy wszyscy do domu i będziemy tu cała 5 osobowa rodzina :) :) :)
Wiem, ze zaraz bede jak zombie, ale czekam na ten moj full house bardzo :)
Ciekawe czy do piatku dobija do 2kg, dzis 1810 i 1880g. Takie małe mi oddadzą, bede sie tu pocic ze strachu przy każdej czynności przy nich.
Nie spodziewałam sie tak szybkiej akcji :)

I musze pamiętać by dzis wpaść na zdjęcie szwow.

To ja szybko musze załatwić fryzjera, mani, pedi i kosmetyczke, bo potem to kto wie kiedy znajdę czas i siły.

Mi to sie spi teraz pierwsza klasa. Odpuszczam nocne karmienie, gdyby laktator miał funkcje płaczu to co innego :)
U nas jest dosc chłodno w nocy. My spimy pod koldra, syn w pajacu.
Moze to bliskośc Wisły robi taki mikroklimat.

Tez mam remont dwa segmenty dalej. Drugi miesiac. Miałam nadzieje, ze wyrobia sie przed moim porodem, no ale sama im nie pomogłam :)
Po drugiej stronie ulicy trwa budowa, ale oni juz sa na finiszu wiec co mieli napsuc nam krwii to juz napsuli :)

NATKUSIA - szalejesz :) Fajnie tak jak juz sie jest po tej donoszonej stronie :) Ciesz sie ostatnimi dniami w dwupaku!

Co do seksu to moj M odlicza i odlicza. Ja tez juz czekam. Ale bede sie bała wpadki, ta presja, ze po cc nie powinno sie zajść w ciąże min rok jest słaba.

FIUUFIUU - gratuluje 36tc! Teraz 7 kroków i jesteście z Inka donoszone :)

KASPIAN- super, ze synek juz z Toba :)

ASIOLEK - trzymam kciuki za to bys donosila do rodzenia tam gdzie chcesz. Dla mnie to tez było ważne, ja ze wzgledu na koszty opieki na wczesniakami w moim szpitalu musiałam miec donosze do 32t. Ta granica robiła duża różnice.

Miłego wtorku!
Niech o rozpakowywaniu sie myślą tylko te donoszone!
 
Do góry