reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Fiuu sto lat i żeby sen się spełnił! :))
Swoją drogą rocznik 86 to fajny rocznik ;)

Z katarem chyba bym poszła jak żółty. Chociaż po to żeby lekarz dał coś co ulży w tych smarkach i zablokuje dalszy rozwój ewentualnej infekcji. No i może jakieś inhalacje?

Madison ja bardzo lubię spać, ale spałam normalnie i dużo przez pierwsze cztery miesiące ciąży. Wcześniej niestety pobudki kilka razy w ciągu nocy przez moje "uderzenia gorąca", mam więc cichą nadzieję, że te uderzenia nie wrócą, a ewentualne pobudki i zmęczenie po nich będą porównywalne ;)
W przeciwnym razie nie wiem co ja poczne :D trochę mam obawy, że nie obudzi mnie płacz albo że będę tak nieprzytomna, że przestanę całkowicie mieć kontakt z rzeczywistością ;))
 
reklama
Fiuu- STO LAT!!! z katarem do lekarza bo jak to bakterie to się będziesz bujac i bujac. Tak dostaniesz krople i szybko minie.

Izis- początki są trudne,ale da się przeżyć :-) Kac w wieku 13msc przespal pierwszą noc. Wcześniej odstawiał cuda na kiju. Były momenty gdy myślałam;że skocze z okna ale to jak już miałam dość. Później się z tego smiałam ;-)

Kolejny upalny dzień....nienawidzę takiego gorąca w ciąży. Ale w tym tygodniu M ma dla nas więcej czasu,więc będzie dobrze. I wizyta w tym tygodniu....

Miłego dnia. Nie ugotujcie się i nie rozpakowujcie :-)
 
Fiu, fiu sto lat.

Właśnie to przerabiam z moim nerwusem i znalazłam w sieci:
KOCI HUMOR

JAK PODAĆ KOTU TABLETKĘ

1. Weź kota na ręce, otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyszczka i naciśnij, lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy pysk, wpuść tabletkę, pozwól mu zamknąć pysk i przełknąć.

2. Podnieś tabletki z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.

3. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmemłaną tabletkę.

4. Wyjmij nową tabletkę z opakowania. Otocz kota lewym ramieniem, jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne łapy. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko, jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu.

5. Wyciągnij tabletkę z akwarium, a kota z garderoby. Zawołaj do pomocy żonę.

6. Przyduś kota do podłogi, klinując go kolanami, a jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylne łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie, warczące odgłosy, wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma jego głowę, jednocześnie wpychając mu drewnianą linijkę między zęby. Następnie wsuń tabletkę między rozwarte żeby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle, co skłoni go do przełknięcia.

7. Rozpakuj następną tabletkę. Ściągnij kota z karniszy. Zanotuj sobie, żeby kupić nowe firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je sobie posklejać później.

8. Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, aby spod jej pachy wystawała tylko jego głowa. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę między rozwarte zęby, mocno wydmuchnij tabletkę do środka.

9. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi. Wypij jedną butelkę piwa, żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie ramię, a następnie przy pomocy wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu.

10. Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj następną butelkę piwa. Umieść kota w drzwiczkach kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała mu tylko głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i za pomocą gumki recepturki strzel tabletką między rozwarte zęby.

11. Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek. Wypij piwo. Wydobądź butelkę wódki. Nalej do kieliszka, wypij. Przyłóż zimny kompres policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek, aby ukoić ból. Podartą koszulę możesz już wyrzucić.

12. Zadzwoń po straż pożarną, żeby ściągnęli tego pieprzonego kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot, usiłując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij z opakowania kolejną tabletkę.

13. Skrępuj drania za pomocą sznurka od bielizny, związując razem przednie i tylne łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube, skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij kotu tabletkę, popychając dużym kawałkiem polędwicy. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła, żeby spłukać tabletkę.

14. Wypij pozostałą wódkę - możesz wprost z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł zszyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół.

15. Sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików.

JAK PODAĆ TABLETKĘ PSU

1. Zawiń tabletkę w plasterek szynki i zawołaj psa.
 
Dzień dobry;)

Sto lat, sto lat dla Fiuufiuu;)
WKasia też wizytuje dzisiaj;)
Madison jak poszło?
Monya z tą tabletka u psa racja :p
Gawit szerokości:) Szybko Wam poszło!

Miłego dnia:*
 
Ręcznik kąpielowy dziś dał radę, zobaczymy który punkt jutro zadziała.

Kolejny tydzien się zaczyna. Leci ten czas jakoś szybko.
U mnie dziś chyba 36 pełny na liczniku, fotę wrzucę pózniej.
 
Witam wszystkich!
Fiu FIu - najlepszego ! ;)

Wczoraj byłam z rodzinka nad woda. Lezalam pod parasolem a do wody chodzilam tylko zamoczyc sie do pasa i spowrotem.. na chwile wyciagnelam nogi z pod parasola i sobie je tak spieklam ze nawet letnia woda pod prysznicem mnie pazyla!! ogien.. :)

Jakos ciagle gubie linka do tego zamknietego forum :( i nawet nie moge zobaczyc waszych brzucholi. Prosze o podesłanie mi go :)
 
Ostatnia edycja:
Fiufiu wszystkiego najlepszego.
Dla.mnie taka pogoda może być zawsze, nienawidzę zimną. W upał zawsze mozna3cos zaradzić.
Madison gratuluję 0,5 l mleka, to.się nazywa wyczyn.
 
Hej :-)

Ale coś mi się ostatnio źle śpi :-( budzę się w nocy, ciepło mi, boli mnie wszystko eh :dry: i budzę się z bólem głowy..

Jak leżałam i brałam leki to miałam skurcze, bóle na @ itd itp.. a jak wstałam i odstawiłam leki to CISZA! :szok: jestem praktycznie całe dnie na nogach i zdarzają się pojedyncze skurcze co jest normalne na tym etapie, fajnie nie? :-D także z porodem na mnie nie liczcie ;-)
Czuje się rewelacyjnie choć wiadomo, że jestem zmęczona.. ale jestem szczęśliwa!

Strasznie podoba mi się galeria skończonego 36tc :tak: coraz więcej z nas wchodzi w ten bezpieczny okres!!

Dzisiaj na 15.30 mam dentystę, na 16 kosmetyczkę a potem jadę a urodziny mamy :-) może dzisiaj mnie weźmie tak na urodziny babci Wojtuś będzie chciał sprawić prezent? Hihih

CARINE ja nie trzymałam soli fizjologicznej w lodówce

MONYA fotę koniecznie!

FIUFIU najlepszego! :-)

MADISON super, że coraz lepiej u Was :tak:

GORGUSIA jak tam z mężolem? Mam nadzieje, że lepiej!


Dzisiaj z rana mam zamiar umyć stelaż i jedną cześć gondoli z wózka i FINITO!! :-):-):-)

Miłego dnia!
 
reklama
Zobaczcie jak mój Bąbelek śpi :-)
 

Załączniki

  • 1404713403588.jpg
    1404713403588.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 67
Do góry