reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Przepraszam dziewczyny, ale nie doczytałam wątku głównego :-( miałam bardzo intensywny weekend. w piątek wieczorem wreszcie udało się sprzedać nasze kombi więc weekend polegał na szukania auta. przejechaliśmy w tym celu pół Polski, normalnie mam dość, ale udało się i nowe auto stoi na podwórku. tydzień też mi się szykuje zalatany, muszę zrobić tego GBS i badania krwi i mocz, a GBS i reszta badań w dwóch różnych miejscach, no i auto muszę zarejestrować
No nic, idę choć doczytać wątki poboczne
Pozdrawiam i dobrej nocki
 
reklama
Martuśka93 ja biorę szlafrok taki cienki ze sobą bo to nigdy nic nie wiadomo a co do piżamy ze spodniami to u nas nie pozwalają można tylko mieć koszule
Kaspian fajnie że mały już wraca a Wy korzystajcie póki możecie i nadrabiajcie wszystkie zaległości
Madison pamiętam kochana pamiętam - super że dziewczynki już takie postępy robią i oby tak dalej - a co do wspominania to nie ma co gdybać było minęło najważniejsze że jest ok i jest coraz lepiej
Atana ja przy małej też miałam taki "strach w oczach" ale jak tylko wyszłyśmy ze szpitala to poleciało - najgorsza (pod względem strachu) była pierwsz kąpiel a do tego moja mała strasznie się przyniej wydzierała dosłownie. Także nie martw się kochana to przyjdzie instynktownie
WKasia fajnie że udany dzień i że jest gwarancja to trzymam &&&& by udało się w jej ramach naprawić tv
Fiufiu chyba u każdej tak się teraz zacznie - tak to dzieciaczki wychodzić chciały a jak można to nie
Ojaka współczuję dolegliwości
Wyczekany na pewno warto było bo było smacznie - ja sama zjadłabym coś z grila
Gawit no to gratuluję kupna autka a teraz idz odpoczywaj kochana


Moja mała śpi już od godzinki a ja ogarnęłam chatę i chyba też się położe bo czuję, że dzisiaj te skurcze też nie odpuszczą - doszliśmy do wniosku z P że jak dzisiaj w nocy i jutro do wieczora nic się nie zmieni to podjedziemy do szpitala, żeby sprawdzili czy wszystko jest ok.
Z pogodą u mnie masakra niby już słońca nie ma a taka duchota że szkoda gadać.
Zmykam - Miłej nocki kuleczki kochane
 
Zaginęły moje kostki! Widział ktoś? Uczciwego znalazce proszę o zwrot ;-)
Jak gooorąco...ma teraz tak być. Ja oszaleje! Chyba zaczne modły odprawiać za rychły poród....masakra.

Gawit- odpoczywaj. Fajnie,że udało się sprzedać stary i kupić nowy tak szybko.

Madison- Super,że u Was coraz lepiej. Szkoda,że powrót do sprawności po cc tak się musi przeciągać.

Teraz mam dwa dni wolnego. Kupiliśmy Kacperkowi basenik do ogrodu,wiec jutro będziemy się chlapać. Mam nadzieje że jakoś przetrwam. I jutro paczka z gemini powinna być,wiec chyba zaczniemy myśleć o spakowaniu torby.
 
Atana - Najlepszego z okazji miesięcznicy :)

Gorgusia - ślicznie wyglądałaś !

Martyna - ja mam mega problem z obcinaniem włosków , parę razy byłam u fryzjera i za nic nie usiedzi , znalazłam taki zakład Na hasło CIUFCIA – 3 osoby strzyżenie gratis :) | Blog Ciufciowy , i może tam jakoś odwrócą jej uwagę i da się dotknąć . Co do dresu to u mnie sprawdzali czy odchody odchodzą , myślałam że wszędzie tak jest i nie wolno spodni zakładać ….

Natkusia - ale radość :) gratuluję dotrwania i coś tak czuję że jeszcze troszkę pochodzisz w dwupaku ;)

Madison - ja podobnie jak Asiołek po ok 3 tyg już w miarę normalnie funkcjonowałam , wiadomo że czasem coś jeszcze zabolało , np przy gwałtownej zmianie pozycji ale nie było to bardzo uciążliwe .

Gawit - gratuluję zakupu :) niech się dobrze prowadzi :)

Monia - odpoczywaj bo to jeszcze nie czas .
 
Nie mam juz dzis sil nadrabiac..mam tylko pytanie, czy sół fizjologiczna powinno sie trzymac w lodówce czy niekoniecznie?
 
A ja siedząc spuchłam. I przeżywam...ten samolot co spadł koło Częstochowy...tam było tyle bardzo młodych osób...jednej znajomej kobietki chyba brat tam leciał....ahhh normalnie dla mnie chyba powinno być odcięte źródło informacji odnośnie takich tragedii, żebym najlepiej nic nie wiedziała bo każdą sytuację przeżywam jakby to dotyczyło bezpośrednio mnie.


Co do tego dresu to wydaje mi się, że w szpitalu raczej się na niego nie zgodzą, ale nie mam doświadczenia. U mnie nie wolno nawet majtek jednorazowych mieć na tyłku. Ma być pełen "luz" i przewiew. Szlafrok cienki też zakupiłam, chociaż osobiście do szlafroków nie jestem przyzwyczajona, nigdy nie używałam.


Aaa i dziękuję za odpowiedź odnośnie tego wężyka do laktatora :)
 
M. nastawil budzik na 3 rano i ściągam pokarm... Udało mi sie w bólach i trudach ściągnąć od popołudnia ok 0,5 litra i od nowa ruszyć piersi do większej pracy.
Przestraszylam sie, za dziewczyny maja coraz większe zapotrzebowanie, a u mnie piersi maja taki relaks z tym sciagniem ;)

No i powiem Wam, ze juz mi słabo na myśl o nocych przewijaniach i karmieniach...
Macierzyństwo byłoby o wiele łatwiejsze gdyby dzieci rodziły sie z umiejętnością spania 12h w nocy :)

ASIOLEK, WYCZEKANY, KAHAKA, AMELIA - dzięki za odpowiedzi.

Mam nadzieje, ze zmieszczą sie w tych 2 tygodniach, o miesięcznym czy dwumiesięcznym wychodzeniu na prosta to nie chce nawet myśleć.

Mi sciagaja szwy we wtorek. Przysługuje mi w pn, ale moja lekarka chciała by to było u niej, a a pn jej nie bedzie.
Po napięciu krocza tez mi wyciągala mimo, ze były rozpuszczalne, tez po tygodniu i to był moment dużej ulgi w bólu. Moze pojutrze bedzie tak samo.

CARINE - ja nie trzymam tego w lodówce.

Sweet dreams!
 
Rozpoczynam poranna zmianę. Obudził m je sen,urodziłam dziecko,a mleko lało sie strumieniami! Ach jak bym chciała,zeby bylo tak w rzeczywitosci!

Dzis też mija mi 28lat na świecie. Mam bardzo ładną datę urodzin uważam 07.07 :-)

I dostałam kataru,żółtegp (wybaczcie opis)i sie zastanawiam co brać i czy iść do lekarza,bo ewidentnie kolor sugeruje,że zakażenie jest...

Spokojnego poranka!
 
reklama
Witam sie porannie. Juz czuje jak dzis bedzie goraco. Oprocz wizyty nie mam w planach wychodzic dzisiaj z domu. Agacie tez musze jakies zadanie w domu zorganizowac.

Fiufiu wszystkiego najlepszego,porodu marzen i spokojnej coreczki;)
 
Do góry