reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

3800 i malenka :)
Moje dwie tyle nie maja ;) nawet z pieluchsmi i po jedzeniu bedzie mniej ;)

Ale wiem o czym piszesz CARINE. Dzis na oddziale było tez brand new baby, mamusia odpoczywala w pokoju po porodzie.
Wydawało sie takie małe, wiec jak zwykle zapytałam pielęgniarek ile waży (jak zwykle z nadzieja, ze moim niedaleko do tego). Okazało sie, ze ponad 3,5 kg :)
 
reklama
Madison jak ja dawno noworodka nie widzialam to dla mnie to taka malizna była:-) mój tez wielkoludem być nie powinien bo na usg teraz 2200 miał..raczej ponad 4 kg jak mój pierworodny miec nie będzie:-)
 
Madison - cieszę się, że w lepszej formie jesteś... no i że córeczki takie dzielne... mam nadzieje,że Natalcia ładnie będzie ssała z piersi, a potem siostrunia do niej dołączy

ja wyszorowałam kuchnię z nudów, w poniedziałek biorę się za całe mieszkanie
moje dziecko bardzo zadowolone póki co, jak do niej zadzwoniłam, żeby pogadać, odebrała z tekstem " no co chciałaś?" :-D czyli wychodzi na to, że mamusia bardziej stęskniona.... ale dobrze, ma towarzystwo, to jej czas szybko leci

co do chrzcin, Wiki byla chrzczona latem i miala białą sukieneczkę z rozowymi kwiatkami na krotki rękawek.... młody bedzie chrzczony zimą więc trzeba bedzie coś ciepłego kupić, ale to bedzie zwykle ubranko
 
Pozdrawiam :-)
 

Załączniki

  • 1404585369975.jpg
    1404585369975.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 69
Hej dziewczyny - nie było mnie kilka dni ale na szczęście nikt nawet nie zauważył;-) Miałam strasznie podły chumor i ciągle płakałam i po prostu nie chciałam wam smęcić bo i tak było już wystarczająco złych emocji i stresu.
U mnie upały - na szczęście dzisiaj przeszła burza i powietrze lżejsze:tak:
Lecę Was poczytać.
Życzę spokojnej nocki i dziewczynki zaciskać nogi proszę.
 
Monia nie zgadzam siena Twoj podly humorek ,,,nie i juz ,,,,,teraz prosze o usmiech do monitora ,ale taki od ucha do ucha ze az zabki bede widziec :-D
Lzejsze powietrze pomoze !!!!!

Gorgusia ale d.... Z Ciebie !!!milej zabawy ale nie przesadz!!!!!
 
Wróciłam z domowki.jasio jeszcze został. Zjdlam chipsy i jakieś kuleczki czekoladowe i mnie muli nieziemsko...brzuch boli,oj trzeba bylo sobie darować. Matko jak ją sie w te upały źle czuję,psycha mi siada,nogi puchną i najchętniej to bym spała. Do tego zaczynam sie bać porodu i najchętniej bym mamusie za raczke trzymala całą dobę,albo jasia. Nosz maskra dzisiaj...
 
reklama
Gorgusia to chyba cos chlapla bo samochod podpiera ;-) zartoje. Sliznie wyglądasz. Co do chrztu ja malego chrzcilam zima pozyczalam taki gruby biały odswietny "dresik" a teraz wogule niewiem co z tym chrztem bedzie.

Ale dzis dzien. Maz skrecil kostke noga jak balon na pogotowie isc niehce uwaza ze wszystko w pozadku. Ja sie boje zeby krzywdy se biezrobil. Bo niedosc ze skrecona to glupek sprayem chlodzacym chcial psiknac i i zablisko dal i se odmrozil, wyglada jakby se do tego popazyl i bombla ma...
 
Do góry