reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej!
Marlenkus dwa modele z tako city move i jumper light. Do niedzieli musimy podjąć decyzję, bo 2 tygodnie czeka sie na realizacje zamówienia.

Izis gratuluje pani magister:)

Madison każde wieści o postępach dziewczynek bardzo mnie cieszą. Super, ze Kamila już sama oddycha:) No i nieustannie zaciskam kciuki za postępy i wszystkie badania. Gratuluje zaparcia w walce o laktacja. 100 ml to bardzo duzo:)

U mnie wczoraj znów bardzo aktywnie, bo M. Wyrzucił z domu, bo miał przebijać dziurę pod drzwi, ale niestety sprzęt miał być wczoraj, a bedzie dziś. A ja wczoraj musiałam uciec na 7 h z domu i dziś powtórka... :( ale cóż. Pozostaje mi modlić sie byśmy zdążyli z remontem.
 
reklama
Dzien dobry!


Madison - ale dobre wieści - laktacja hula, Kama bez wspomagania juz. Gratulacje!!! Ale ja wiedziałam, ze komu jak komu, ale Tobie to z ta laktacja na pewno sie uda :)
Co do mięśni to dobrze wiedzieć, ze ćwiczenia mogą pomoc, bo ja zrozumiałam, ze w ogóle nie ma szans na ich regenerację - nawet ćwicząc ;)
Monya- przytulaj kota teraz, bo pozńiej jak sie juz dziecko pojawi to nie bedzie czasu :)
Martuśka - kciuki zacisńiete.
Wyczekany - tez słyszałam te historie. Siła ludzkiego umysłu potrafi byc ogromna :) ja dopuszczam do siebie myśl, ze moze w tym byc ziarnko prawdy , choc jak nie zobaczę to nie uwierzę na 100% ;)
Gorgusia- powodzenia z paniami z US!
Anielka- małe przystojniaki rosną.
Ulika- kciuki za dobre wieści
Natkusia - a czemu do wtorku? Bo chyba w niedziele, bedziesz juz miała donoszonego dzidziusia :)
Kahaka- do soboty juz nie wiele czasu zostało, a i kolejny tydzien jak sie zdecydujesz leżeć szybko minie :)
Anna- to ty kolejna ktorej waga stoi ... Chyba tylko mi rośnie nieustająco :)
Ojaka- moze w ciagu dnia uda ci sie zdrzemnąc.
Lilith- szalejesz z tym sprzątniem.
Magda- z tym liczeniem to kazdy inaczej :) u mnie w szpitalu z kolei mówią żadnego liczenia. Jak dziecko sie rusza to dobrze i sie nie stresowac :) ale akurat 9 i juz 4 kopnięcia były wiec spokojniejsza jestem ;)
Sylwia- widzę kolejna aktywna mama :)
Atana- ja pralam ... Tzn teściowa mi uprala i poprasowala ;)


A ja dzisiaj mam wycieczkę po porodowce :) troche sie stresuje, ze nic nie zrozumiem - tzn jak osoba odprowadzająca zgodzi sie mowić po niemiecku to ok, ale czasami trafia sie na osoby które sa niechętne i tylko w szwajcarskim dialekcie nawijaja i z tym juz u mnie gorzej :)
 
Monya fajnie, że z kotem już troszkę lepiej.
Izis gratuluję kochana
Martuśka92 &&&&&&&& za wizytę
Gorgusia no to powodzenia z tą wizyta w US oby bezboleśnie minęło i bez komplikacji
Anielka super wieście - chłopcy przecudni
Ulika wiadomo, że samemu by się chciało ale korzystaj póki możesz z pomocy i relaksuj się a co podejścia do rozmów z dziećmi to popieram ale niestety niektórzy tego nie rozumieją
Natkusia dałaś radę tyle czasu to wytrzymasz do wtorku kochana - to już nie długo więc zaciskaj nogi
Kahaka to zależy od lekarza pewnie więc nie masz na to wpływu niestety
Anna fajnie to musi wyglądać z chłopakami - super, że Max ju teraz tak bardzo jest za bratem
Ojaka to udanej wizyty koleżanki życzę
Lilith uważaj na siebie
Madison fajnie, że jednak zdecydowałaś się z nami być. Wieści super z rana - oby tak codziennie było. Kciuki za "wizyty" dziewczynek

Ja już wróciłam z labolatorium. Wyniki dopiero będę mieć 30.07 na wizycie bo to idzie odrazu do ginki ale nie sądze by coś złego się działo:tak:. Jedynie martwią mnie te skurcze - wczoraj zapomniałam wziąść tabletki po południu:zawstydzona/y: a wieczorem już brzuch twardy jak kamień i skurcze wróciły:-(. Dziewczyny mam pytanie - lekarz nie mówił do kiedy mam brać magnez i tabletki roskurczowe a wizytę mam tak jak pisałam 30.07 - mam brać do wizyty czy po którymś tygodniu przestać? Ja nie wiem bo poprzednio nie miałam takiej sytuacji a lekarza zapomniaałam się zapytać.
Wszyscy u mnie jeszcze śpią:tak:, P w pracy a ja choć raz od x czasów spokojnie piję kawkę i już nie mogę się doczekać USG bo mam po południu i zobaczę w końcu małego (mam nadzieję, że jest mały;-))
Życzę udanego dnia kochane i oby same dobre wieści były:tak:
 
Madison jak doprze sie ciebie czyta :) gdy emocje juz nieco opadły :)
teraz tylko trzxeba czekać aż twoje kruszynki zaczną przybierać na wadze. bedzie dobrze, trochę to potrwa ale dziewczyny szybko nadrobią.

gorgusia-jak tam lepiej sie dzisiaj czujesz?

monya-i widzisz i kot juz dochodzxi do siebie, one to mają naprawdę te 9 zyc chyba. bedzie troche upierdliwy ale juz niedlugo bedzie ci skakał na wyzsze poziomy :)
wyczekany- twoje słowa sa bardzo ważne, popieram.

anielka- oo to ruszasz na front bliźniakowy, szybko wyszliście! to teraz zdawaj relacje jak tojest z dwójką, bo jestem ciekawa.

ulika- to trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte i dobre wiesci :)

natkusia, no ty pewnie bedziesz następna w kolejce, jak wstaniesz za 2 dni. a jskie masz plany,ze do wtorku nogi zaciskasz?

kahaka, doczekaj do bezpecznego momentu i ruszaj sie :) u mnie z ta szyjka i rozwarciem poprzednio tez tak bylo,a bylam zdecydowanie aktywniejsza niz teraz.

anna-ja popieram izis,twoja mama to jest jakas kosmiczna agentka :D i fajnie,ze maks czeka na brata :) Lulu ostatni mówił do mnie tak: mamo zacznij stękać mocno,bo wtedy urodzisz, jak mu wytlumaczylam,ze nie od samego stękania dzieci się rodzą, to stwierdził,ze za mało sie staram O___o

ojaka oo przytulanie dzidziusiów to jest fajne :) mnie zawsze powala fakt,ze maluchy tak malo ważą w porownaniu z moim 17kg klocem :D

lilith-to my dzisiaj razem kuchnię ogarniamy. do wieczora zatem :)

magda,to masz teraz farmę za oknem :) no i wlasnie zapachy, niestety mogą się zaczac niesc... oby wiatry wialy w drugą stronę :)

idą do nas upały ponoc... nie przepadam,bo bym sobie poplywala a wiecie jak to jest w tlumie jak godzilla... no nic, wracam do mojej kuchni zasyfionej. miłego kobiety!

sierpniowa to sily i cierpliowsci dzisiaj,

atana- upierz, zawsze wtedy jest bardziej miekka a nie taka sztywna fabrycznie

karaiwina-zdarzycie,zobaczysz:)


faisica-to milego zwiedzania

monia bierz ten magnez poki nie bedziesz miala skonczonego 37 tyg. potem mozna odstawic, nie wiem jak to si ema do twojego terminu wizyty.
 
Monia456 z tego co wiem powinno się odstawiać stopniowo zmniejszając dawki. jedni lekarze każą odstawiać już od 35 tc inni od 36 jeszcze inni 37. Odstawić napewno musisz, bo zablokujesz zupełnie akcje skurczową macicy. Ale sama tego nie rób, zadzwon i sie zapytaj:)

Madison
gratulacje:-)Nie obejrzysz się, a będziesz z malutkimi w Domku.

Natkusia bohaterko ty nasza, zaraz bedzie ten Twój wymarzony 37 tc:-D, ale ja Ci mowię do 40 odnosisz jak tak dalej pojdzie:-D
 
Witam sie!
Madison wspaiale wieści! Bardzo sie cieszę i trzymam kciuki za to sprawdzanie dziewczynek!:-)

Anielka gratuluję powrotu do domku! Piekne zdjecie chłopaków!

Anna jak to fajnie ze sie znów odzywasz i piszesz co u ciebie...chlopaki napewno sie polubia. Moj to tylko kilka razy przyłożył reke i poczul kopy to sie pytal czy mnie to boli. A potem stwierdził, ze on na pewno mocniej kopal:-)

Ulika ale sie usmialam z twojej corci:-) No i dobrze ze dziecko uswiadomione:tak:

Ja wczoraj w skrocie: rano badania, potem wielkie zakupy w biedrze z m. Potem z mama bo była z bratankiem obiad zrobilysmy i segregowalysmy ciuszki, pierwsze pranie nastawilysmy. Sukces! Potem na plac z chlopakami, potem poklocilam sie z m. Bo do piwnic ktos sie chcial wlamac bo 7 klodek zerwanych. Nam nic nie zginelo ale m. Zawiadomil policje a ci w d. Mieli. M sie wkurzyl i pijanego ciecia wywalil co juz nie raz widac bylo ze pijanysiedzi! Niby nic sie nie stalo ale widac bylo przygotowania do wynoszenia w nocy. Tak stwierdzila policja. Poklucilismy sie bo sie zle zrozumieliśmy w tej sprawie. Moj to lubi raban zrobic i sie nie obczaja a ja ze moze lepiej bylo anonimowo tego ciecia wywalic bo on z jakims szemranym towarzystwem sie zadawal i ktos moze sie mscic na nas...no itd. On ze glupoty gadam itd. A to jest takie wielkie blokowisko ze sie nikogo nie zna prawie i nic nie wiadomo! No nie ważne potem sie pogodzilismy a m. Wyjechał rano na 2 dni na fuche. No i cisza ale juz tesknie!
Chyba dzis wlosy zrobię na poprawę nastroju hehe..
 
Wizytę będę miała 30.07 czyli 11 dni przed terminem porodu ale chyba podejdę do położnej u mnie w przychodni i zapytam się co i jak.
 
Ogólnie moge rodzic juz w sobote :-) ale w poniedzialek mam dentyste i mojej mamy urodziny a we wtorek wizyte u gina a potem kosmetyczke i depilacje wiec chcialabym to zaliczyc ;-):-D

MADISON super wiadomosc :-) jeszcze troche i pewnie wyjdziecie!

ANGIE dobrze, że Wam nic nie skradziono..

WYCZEKANY no zobaczymy jak to bedzie ;-) zaczynam łapac stresik hihi

FIUFIU podobno od jutra maja byc upaly powyzej 30st :sorry2: wiec kiepsko bedzie..

CALTHA a ja jestem niewyspana :-p

MONIA najlepiej brac leki do wizyty. Mi gin powiedzial ze juz w sob moge odstawic ale dogadalismy sie ze poczekam do wizyty bo to tylko 3 dni.

FAISCA eee to udanej wycieczki na porodowke :-)

OJAKA i po ogladaniu porodow potrafilas zasnac? ;-)

LILITH kiedy Ty odponiesz? Jestes najwiekszym hardcorem :*

MAGDA dobrze, że juz lepiej :tak:

ATANA nowe rzeczy prać :tak:

A ja wczoraj wypralam nosidelko i wieksza czesc wozka :-) w pon jeszcze recznie musze wozek bo nie da sie jednej czesci materialu sciagnac. Dzisiaj piore ostatnie ciuszki i moja nowa bielizne do karmienia i KONIEC!
 
reklama
Do góry