reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Cześć dziewczęta
Ja tak od dwóch dni na raty czytam co u Was i tyle pamiętam...
Anielka - śliczne chłopaki
Izis - gratuluję Pani Magister
Madison - trzymam kciuki za wizyty Twoich dziewczynek

Ogólnie to widzę, że atmosfera na forum lepsza, tak trzymać.

A u nas...dużo atrakcji takich niespodziewanych. Wczoraj okazało się, że jednak mamy miejsce na szkole rodzenia :-) Trochę późno się za to zabrałam i już byłam pewna, że nic z tego i wykreśliłam ten punkt z mojego programu ciąży. Dzisiaj po południu wybieramy się w plener na sesję brzuszkową, też w sumie taki spontaniczny pomysł, bo ja to tak średnio chciałam, ale będzie super pamiątka. Tak więc trzymajcie kciuki za pogodę.
 
Natkusia priorytety jak priorytety, ale na porodówce tez trzeba jakoś wyglądać :-).
Mój M. też się ze mnie nabijał, że jak jechałam w lutym ze skierowaniem do szpitala (skurcze), to najpierw włosy farbowałam, na bo już było widać odrosty, w domu to ja się jeszcze jakoś zaczeszę , ale w szpitalu nie da rady. A teraz jak byłam w szpitalu, to dzień wcześniej miałam zrobione paznokcie u rączek i nóżek, ale nie wiedziałam, że pójdę do szpitala.
Także niech dziecina czeka, co by mamusia nieźle wyglądała.:-D
 
Dień dobry! Dzisiajszej nocy spałam, ale żebym wyspana była to nie mogę powiedzieć. Właś nie kończy mi się prać pościel. Teraz wsadzę jeszcze obszycie wózka i właściwie tylko kilka pieluch do wyprania mi zostanie(no i umycie stelża).Pogoda zapowiada się dzisiaj dość ładna:świeci słońce i wieje wiatr,więc chyba mi szybko wyschnie.

Madison gratuluję postępów córeczki, trzymam kciuki za badania:tak:

Anielka super,że wychodzicie do domu, teraz zacznie się "normalne życie". Chłopcy tacy duzi się wydają, jakby nie byli wcześniakami

Natkusia ambitne plany, oby udało Ci się je zrealizować:tak:

Anna wesoło masz z babcią(choć nie dziwię się, że byliście przerażeni, gdy się "zgubiła")

Ulika ja też Agatce mówiłam od początku skąd się dzieci biora i jak się rodzą. Gdy miała trzy lata(i kilka miesięcy) zapytała się "a skąd dzidziuś się wziął w brzuszku u mamusi?". Tego się nie spodziewałam, ale wystarczyła jej odpowiedź,że mamusia z tatusiem tak bardo chcieli i dzidziuś się znalazł. A teraz mając 8 lat mąż uświadamia ją na zwierzętach(zajmuje się produkcją prosiat(często w sposób naturalny) i od pewnego czsu mówi jej otwarcie jak to jest i nawet raz mogła popatrzeć.Nic wyszukanego,same fakty przedstawiane tak jak się wszystko dzieje, po prostu czysta biologia. Agata nie jest w żaden sposób zszokowana ani zawstydzona:takie jest życie i tyle w temacie.

Poza tym trzymam kciuki za dzisiajsze wizyty.Powodzenia w codziennych zajęciach, mało bóli dla "leżących":-)
 
Madison- super wieści :) Będzie teraz już tylko lepiej :D

Natkusia-nie no jak kosmetyczka to Ty się wstrzymaj z tym porodem :D

Anielka-piękne informacje :) A chłopcy taaaaaacy śliczni!

Atana- ja wszystko piorę.

Fiuu- dzięki :* Czuję się dziś rewelacyjnie :) Nic nie boli. Jestem w pracy. Ja to chyba będę chodzić i chodzić w tej ciąży :-D:-D Co do upałów to masakra...nienawidzę takiego gorąca. Kacper ciągnie na dwór i nie ma wyjścia-trzeba łazić,a ja na słońcu wymiękam... Ale jutro jest M, w sobotę na wesele...ale też zła jestem,bo w pracy klientki mam do 13.30,zanim wrócę do domu będzie 14,a ślub o 17...chyba pójdę w kucyku,bo nie będę miała czasu na ogarnięcie. A Ty jak się czujesz? Kiedy kontrola u gina?

Angie-nic nie poprawia humoru tak jak zrobienie czegoś dla siebie :) Działaj więc. Ja dziś robię sobie pazury :)

Tak czytam to my tu wszystkie na finiszu,a aktywność wręcz w górę! Super sierpniówki :)

Sylwia- ja wczoraj wieczorem miałam u siebie czwórkę dzieci w wieku 8,7,4,2...masakra...po dwóch godzinach z nimi myślałam,że umarłam :baffled:

W ogóle to z M musimy się wybrać do szpitala i oblukać gdzie on w ogóle jest, którędy się wchodzi i takie tam,bo jak coś to będzie szukanie. Ale przecież nie bedzie żadnego jak coś,no nie? ;-)

Idę do US i kupić sobie stanik do karmienia :)
 
fiufiu, nie, mąż jest rolnikiem,ale przez duże"R". Ale jak to jest z prywatną działalnością musi zrobić wszystko:od zapłodniania(albo nasieniem pobranym, albo bezpośrednio od "tatusia"), przez różnego rodzaju szczepienia macior po porody, szczepienia i kastracje.Mógłby wziąć weterynarza,ale kasują sobie za takie usługi konkretne pieniądze) Taka praca, ale ważne,że się w tym realizuje(a finansowo też nie możemy narzekać;-))
 
Trochę poczytalam wstecz watek i śpieszę pogratulowac pani mgr. Izis!:-)
Natkusia też gratuluje dotarcia do bezpiecznego terminu!
Dzialaj zatem z kosmetyczka co by byc gładką i pikna na porodowce! Rozumiem ze juz wstalas i narazie nic sie nie dzieję..?

Gorgusia tez tak uwazm a ty rób sie na bustwo na wesele i baw sie dobrze! Z tymi dzieciaczkami to mialas ubaw na pewno!:-p

Muszę tez wstawic sie za Agula82 co by jej dostęp zrobic. Jest moja kolezanka od wielu lat i recze za nia:-) Poczytuje nas na pewno od dawna zreszta pare razy o tym pisala. Tylko jako mama 2ki i 3 w drodze nie ma nigdy czasu a z tego co wiem i pisala to czesto sie zle czuła ale dawała zawsze sobie swietnie rade choc duuuzo przeżyła! To nie peany pochwalne ale Agula pisze ci na forum ze podziwiam cie! Buziaki!
 
reklama
Madison...super,że Młoda oddycha już sama.

Anielka... Chłopaki przepiękni i rzeczywiście nie wyglądają jak wcześniaki. Tak wiec jak najwięcej snu rodzicom życzę teraz.

Natkusia...kosmetyczka to mus. Ja tez mam w planach fryzjera za 2 tygodnie i po cichu liczę ,że jeszcze w warunkach domowych pediciure i henne zaliczę;)

A u nas poranna gimnastyka z kołnierzem:
ImageUploadedByForum BabyBoom1404379943.205747.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1404379943.205747.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1404379943.205747.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 48
Do góry