reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Anna - ale Ty masz wesoło z tą babcią swoją. Moja mamcia też rozkojarzona bardzo czasami, zdarza jej się zapomnieć o różnych rzeczach ale na szczęście jeszcze córci mi nie zgubiła. Najważniejsze że nic sie nie stało i pamiętaj aby się nie denerwować :)

A ten fotelik na zdjęciach źle nie wygląda, nie powinno to wpływać na jego funkcję ale nie wiem jak uważasz..
 
reklama
Martyna moim zdaniem to na nic nie wpłynie. W końcu na to idzie pokrowiec, który wszystko utrzymuje. Ewentualnie spróbuj podciągnąć to po reklamację, moze dowiesz sie czy to duża wada.
 
Kahaka- to ewidentnie pękło, za mocno ktoś tym szarpnął, albo młody, albo od naciągania pasów poszło..

Wyczekany- kupiłam fotelik z drugiej ręki.

Chyba nie będę kombinować z kupowaniem nowego.. Ewentualnie M sklei to czymś i będzie..
 
Martyna - ja bym go chyba podkleiła , pęknięcie jest w takim miejscu że nie wydaje mi się żeby jakoś wpływało na bezpieczeństwo , swoją drogą jak prałam pokrowiec w Majkowym fotelu to styropian był dosłownie cały połamany i musiałam zamówić nowy bo nie było co sklejać , jak Ci bardzo przeszkadza lub się obawiasz to na pewno do cybexa też można dokupić sam styropian .

Caltha - na pewno znajdziecie coś innego , lepszego :)
 
Ja już po wizycie, wszystko OK, parę słów + aktualne zdjęcie Emilki na wątku wizytowym :-) Dziękujemy za kciuki :-D

Caltha - Tak, maltańczyk, piesek jest super, taka maskotka przytulanka, maleństwo niesamowite :-)

Monya - koty to urodzone szczęśliwce, moja Tośka to chyba wykorzystała w tym wcieleniu ze dwa ze swoich żyć :-)

Kaspian - bo to zawsze boli. Grunt, że teraz wszystko idzie dobrze.

Izis - gratuluję magistra :-)

Kaspian - don't panic :-) dobrze będzie.

Anna - w obcym terenie można skołowacieć, ja akurat babcię rozumiem, bo mam fatalną orientację w terenie i też różne cuda potrafię robić :-) Daj jej na wszelki wypadek kartkę z notatką, żeby odprowadzić pod adres i nr telefonu do Was :-)





Ulika - na ptactwo na balkonie, czy to ćwierkające czy za przeproszeniem srające to tylko kot :-) My wcześniej próbowaliśmy wszystkiego a odkąd Tośka nastała to wszystkie ptaki omijały nasz balkon i okna szerokim łukiem :-)

Gorgusia - pogłupieli już całkiem z tymi naukami, a co jeżeli ja idę na rękę rodzinie i się zgadzam na chrzest a tak naprawdę jest mi to obojętne? :-) Może u nas inaczej to będzie wyglądać, bo średnio mi się uśmiecha latać i słuchać jakiegoś gadania, nie przepadam za księżmi :-)
 
Ja tak na biegu przeczytłam, bo cały dzień byłam poza domem. zawiozłam małą na działkę do moich rodziców. ma tam z nimi trochę posiedzieć. zobaczymy, a korzystając z tego, że jej nie ma muszę zrobić segregację w jej zabawkach!

Fiufiu nie! absolutnie! oni chcieliby zapłacić mi mniej, dlatego przysłali to pismo, że przysługuje mi preferencyjny ZUS i zachęcają do skorzystania z niego, ale ja głupia nie jestem ;-)mąż u nich był, wszystko już załatwione, mam tylko jakiś tam kod w deklaracjach pozmieniać, ale to już moja księgowa się tym zajęła. zapłacą mi tyle ile mi się należy tylko przez to pewnie się to przeciągnie

A właśnie dziewczyny prowadzące własną działalność - jak to trzeba się zgłosić po macierzyński? bierzecie pół roku 100% a kolejne pół 60% czy cały rok 80%? eh znów muszę chłopa po informacje wysłać ;-) to trzeba jakieś druczki wpełniać? ile jest na to czasu? orietnowałyście się już może?
 
Caltha - ten maltańczyk mojej siostry to narazie maleństwo, urodził się w maju, teraz to go uczą, żeby nie sikał gdzie popadnie, nad techniką to może jeszcze będzie szansa później :-)
 
Witam sie i ja,


Madison - czyli nic nie pomoże i nie warto w ogóle ćwiczyć mięśni dna miednicy?


Anna - co do zaparć to ja jem codziennie 3 śliwki suszone i jak do tej pory problemu brak ;)


Edys- ja słyszałam, ze i przepowiadajace mogą byc bolesne, ale jak wejdziesz pod prysznic to powinny sie dać łatwo wyciszyć.


Monya- bardzo sie cieszę, ze z kocurem juz dobrze.


Caltha- nie strasz tym gbs'em bo u mnie chyba w ogóle tego nie sprawdzają :/


Kaspian- bardzo mi przykro :(


Izis- gratulacje!


Anna- wiem, ze tobie pewńie nie jest do śmiechu, ale za każdym razem jak opowiadasz historie o mamie to mi sie humor poprawia ;) przynajmniej sie nie nudzisz ;)


Martyna- a sparwdzalas czy nie sprzedali ci takiego juz? Ja bym popytala na jakimś forum dotyczącym fotelikow co ońi myślą o tym. Lepiej sie upewnić i sie nie stresowac :)




A ja dzisiaj miałam pracowity dzien. Poprasowalam ciuszki, które dostałam od koleżanki, posprzatalam szafki w kuchni i jeszce na okna miałam ochotę ;) ale postanowilm, ze wstrzymaj sie z nimi na wywołanie ;)
 
Monya mnie póki co odwiedziny cieszą;) Dziś była przyjaciółka z partnerem, dostałam piękne kwiatki;) Taki miły gest;)
Kaspian tulę :*
Izis gratuluję;)
Kahaka u mnie z ruchami w normie, ale dziewczyny wspominały, że tez mają słabsze;/ Spokojnie, choć wiem, że to stresujące:/
Gorgusia dobrze, ze koniec widać;) Ja zaczynam jutro:)
Fiufiu to poszorujesz;/
Gorgusia ja mam czasami przebłyski takiego ' chcenia' ale niech Hania jeszcze sobie posiedzi;)
Lilith czy Ty kiedyś skonczysz remontować?
Anna wesoło masz ;)
 
reklama
Gawit masz dwa tygodnie od urodzenia sie dziecka na podjęcie decyzji. Ja decyduje sie na 52tyg.urlopu płatnego w 80%bo do 100% sie człowiek szybko przyzwyczaja,a potem nagle 60% i dupa blada.
Znowu zaległam w wannie. Kuchnia w 30% odgruzowana,buty jasio na wesele ma, do tego na kolację była jajecznica z kurkami(normalnie orgazm). Poczytam co u was i gnam spać.
 
Do góry