reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam dziewczyny po mojej nieobecnosci. Niestety nie jestem w stanie was nadgonic mialam glowe zajeta czyms innym, a dzis jeszcze przemeblowujemy pokoj wiec znowu bede padnieta. Dodam ze w pon mialam jakies skurcze i myslalam ze pojade na ip ale na szczescie przeszlo choc sie strasznie wystraszylam ;/ choc teraz juz moge zwolnic tempo i przygotowywac sie na przyjscie malusza. Jezeli dam rade wieczorem was podczytam choc niewiem czy nie pade spac ;p
Pozdrawiam was i zycze milego przedwieczoru i wieczoru ;)
 
reklama
Sierpniowa, Nospa na skurcze, które wyszły położnej podczas KTG. Poza tym, tych nie czułam, ale inne niestety tak :-( Z reszta lekarz też mi zalecał dużo wcześniej na twardnienia,
 
Sierpniowa, a zdecydowałaś się już w którym szpitalu będziesz rodzić? Mnie cały czas każdy pyta gdzie będę rodzić, w Puławach czy w Lublinie. Nawet lekarz się mnie pytał. A ja po prostu nie wiem :confused2:
Lubartowska albo Staszica. Szczerze mówiąc w Lublinie i tak beznadziejne warunki, więc nie poszaleje. Na pewno odradzam i miałam też odradzany szpital na Jaczewskiego
 
Właśnie doczytałam, podczytuje na bieżąco by za dużo niewiadomego nie było :-D
Za to kuchnia już pomalowana całkowicie. Jutro zabieramy się za układanie, przekładanie, dowieszanie półek i połowa gotowa bo w przyszłym tygodniu jadę do ikei dokupić półki, plus kątowniki dla kotów i pudla etc. Ale to nic. Jutro z rana jedziemy po farbę na schody i malowanie tam :-D Jak dobrze pójdzie to zdążymy :-D

Nie robiłam w sumie nic, siedziałam sobie na dole i czytałam i potworne bóle mnie złapały, jakby mały się wściekł i chciał wyjść.. nic nie twardnieje ale szyja boli..wzięłam nospę, wcześniej mg i leżę ale nie na długo zaraz wychodzę na konie ;/
 
A ja se siadlam zadowolona pol godziny temu na kanapie.Pogonilam znowu babcie do parku. SIadlam wzielam cole z duza iloscia lodu w sumie wiecej lodu i niz napoju i se wlaczam serial Salem a tu slysze placz pod balkonem mamo mamo ratuj babcia sie zgubila.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kazala mu jechac prosto do parku,dziecko sie posluchalo pojechalo prosto do parku.Mowi siadl na lawce czeka na babcie a jej niema.Wsiadl jedzie ta sama droga a jej niema.
To przyjechal do domu myslal ze moze wrocila po cos.Tu jej niema.O matko no to matka dawaj ubieraj sie i lec.Lece a babcia siedzi na lawce i placze bo wnuczka zgubila.
Dziewczyny do parku droga prosta dwa razy w prawo raz w lewo.Inne drogi niema niewiem gdzie ona polazla ze sie zgubia co ufo ja porwalo.???
Ja zwarjuje.
 
Lubartowska albo Staszica. Szczerze mówiąc w Lublinie i tak beznadziejne warunki, więc nie poszaleje. Na pewno odradzam i miałam też odradzany szpital na Jaczewskiego

No właśnie. Mój lekarz pracuje na Jaczewskiego, ale jak tam byłam raz u niego to masakra...tyle ludzi...kobiety w ciąży turlające się grupami po korytarzach cały czas. A o tym szpitalu na Staszica to nawet dobre opinie czytałam. Chyba zostanę już w tych Puławach. Ostatnio sąsiadka rodziła i mówi że nie było źle.
 
o wow, nie mam paciorkowca :-)
ja Wam napiszę,że ja mam już dosyć.... to leżenie mnie dobija i praktycznie już coraz częściej wstaje i sobie coś organizuje do robienia, bo zwariować idzie z nudow.... a że ja raczej nie znoszę nicnierobienia,to takie wylegiwanie się na siłę mnie przytłacza.....i od poniedzialku nie zamierzam się oszczędzać, bo chcę już urodzić..... zmęczona jestem już bardzo.....
w sobotę cora wyjeżdzą na 2 tygodnie wakacji, więc zaczynam szykować pomału jej walizki, bo z moim rozmachem teraz i ruchami to 3 dni mi akurat zajmie....
 
Hej dziewczyny :*

Mogłybyście mi pomóc ? :-(

Właśnie ściągnęłam dzisiaj do prania tapicerkę z fotelika- patrzę, a tam uszkodzenie styropianu :no: Dopiero co kupiłam fotelik :(

Najprawdopodobniej mój Domiś urwał przy bujaniu nim jak kupiliśmy to stał chwilkę w salonie... Albo nie zauważyłam przy zakupie...

Powiedzcie mi, mam kupować teraz znowu nowy fotelik czy ujdzie to ? Nie widzę, żeby jakoś wpływało to na funkcję, te kawałki obok mocno dosyć się trzymają... ehhh... ZAŁAMKA :-(

WP_20140702_001.jpgWP_20140702_003.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140702_001.jpg
    WP_20140702_001.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 61
  • WP_20140702_003.jpg
    WP_20140702_003.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 59
Natkusia to w sobotę stawiasz Kubusia w związku z twoim powstaniem z łóżka. Jak dla mnie to Agula może mieć dostęp.
Madison buziaki dla was. Super że jesteś
Kaspian tule
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry